SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
خانه
محصولات
دربارهی ما
اخبار شرکت
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولات

Optical Fiber Patch Cord

گواهینامه ها
کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
نظرات مشتریان
We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

—— Vicky Bailey

Good quality! Keep cooperating!

—— Lewis Farmborough

چت IM آنلاین در حال حاضر

Optical Fiber Patch Cord

(131)
چین 24 Core single mode fiber patch cord , fiber optic assemblies SM MU / APC - SC / APC کارخانه

24 Core single mode fiber patch cord , fiber optic assemblies SM MU / APC - SC / APC

24 هسته یکپارچه کابل فیبر پچ، مجموعه فیبر نوری SM MU / APC - SC / APC کابل پچ نوری در حالت تک و نسخه چند حالته موجود است هر دو حالت تک و چند حالت نسخه فیبر نوری پچ سیم با فرل سرامیک زیرکونیا با PC قبل از جلا، ... Read More
2018-08-08 09:31:23
چین MU - LC / UPC G657A2 Optical Fiber Patch Cord Single Mode Low insertion loss کارخانه

MU - LC / UPC G657A2 Optical Fiber Patch Cord Single Mode Low insertion loss

MU - LC / UPC G657A2 پورت فیبر نوری سیم بند ناف یکنفره کم درج درج کابل پچ فیبر نوری در نسخه های تک و چند حالته موجود است هر دو مدل تک و چند منظوره فیبر نوری پچ سیم با ظروف سرامیک زیرکونیا با PC قبل از جلا، UPC، ... Read More
2018-08-08 09:31:23
چین Multimode duplex Optical Fiber patch cord lc st for CATV Systems کارخانه

Multimode duplex Optical Fiber patch cord lc st for CATV Systems

چند منظوره دوطرفه فیبر نوری فیبر پچ کابل ال سی دی برای سیستم های CATV جزئیات سریع: محل منبع: گوانگدونگ، چین (سرزمین اصلی) نام تجاری: DYS / OEM شماره مدل: LC-ST کت: LSZH افت درج: کمتر 0.2dB افت بازده: 60dB گواهی... Read More
2018-08-08 09:31:22
چین سفارشی کردن طول تنها حالت فیبر لباس، LC Lc از فیبر پچ بند ناف کارخانه

سفارشی کردن طول تنها حالت فیبر لباس، LC Lc از فیبر پچ بند ناف

فایبر گری یکبارۀ حالت طولی، Lc Lc Fiber Patch Cord را سفارشی کنید جزئیات سریع: محل منبع: گوانگدونگ، چین (سرزمین اصلی) نام تجاری: DYS / OEM شماره مدل: LC-LC نوع فیبر: SM، MM رنگ: زرد، نارنجی، آبی، سیاه، سبز ... ... Read More
2018-08-08 09:31:22
چین 1M Single Mode Duplex Jumper Optical Fiber Patch Cord Low Insertion Loss کارخانه

1M Single Mode Duplex Jumper Optical Fiber Patch Cord Low Insertion Loss

LC-LC 1M حالت تک دوبلکس پچ بند ناف جهنده فیبر کابلهای نوری جزئیات سریع: محل مبدا: گوانگ دونگ، چین (سرزمین اصلی) نام تجاری: DYS / OEM شماره مدل: LC-LC نوع فیبر: SM، MM رنگ: زرد، نارنجی، آبی، مشکی، سبز ... طول: س... Read More
2018-08-08 09:31:22
چین 24 Core Distribution Jumper Optical Fiber Patch Cord , Fiber Optic Patch Cords کارخانه

24 Core Distribution Jumper Optical Fiber Patch Cord , Fiber Optic Patch Cords

مو-LC 24core توزیع کابل پچ جهنده فیبر کابلهای نوری جزئیات سریع محل مبدا: گوانگ دونگ، چین (سرزمین اصلی) نام تجاری: DYSFO شماره مدل: MU-LC 24core توزیع جهنده از دست دادن Inserion: 50dB است رنگ ژاکت: ورزشهای آبی ... Read More
2018-08-08 09:31:21
چین SC / UPC - SC / UPC فیبر نوری فیبر پچ کابل دوطرفه چند رنگ سبز کارخانه

SC / UPC - SC / UPC فیبر نوری فیبر پچ کابل دوطرفه چند رنگ سبز

مزایای محصولات: 1. مواد از سرامیک فرول: کیفیت زیرکونیوم پایدار و آسان برای پرداخت 2. ظرفیت عرضه خوب (کانکتور قطعات 20K-30K در هر روز) 3. زمان تحویل سریع (5-7 روز) 4. مطابق با سیستم کیفیت ISO9001 5. تست 100٪ قبل ... Read More
2019-01-14 10:51:47
چین Patch cord price list SC fiber optic patch cord Simplex Singlemode 3.0mm کارخانه

Patch cord price list SC fiber optic patch cord Simplex Singlemode 3.0mm

پچ قیمت طناب قیمت SC فیبر نوری پچ سیم ساده Simplemode 3.0mm جزئیات سریع: محل منبع: گوانگدونگ، چین (سرزمین اصلی) نام تجاری: DYS / OEM شماره مدل: SC فیبر نوع: SM افت درج: 45db رنگ: زرد طول: سفارشی گواهینامه: ... Read More
2019-01-14 10:46:06
چین قبل از پایان OM3 شکستن FC به ST نوار 6 فیبر نوری پچ بند ناف کارخانه

قبل از پایان OM3 شکستن FC به ST نوار 6 فیبر نوری پچ بند ناف

اطلاعات بیشتر محل منبع: گوانگدونگ، چین (سرزمین اصلی) نام تجاری: DYS / OEM شماره مدل: قبل از پایان OM3 شکستن FC به ST نوار 6 فیبر نوری پچ بند ناف نوع اتصال: LC قطر: محدوده اصلی 6.5 میلی متر، قطعه 0.9 میلیمتر است ... Read More
2018-08-08 09:31:20
چین SC / UPC LC / APC Duplex patch cord optical fiber for Access Network کارخانه

SC / UPC LC / APC Duplex patch cord optical fiber for Access Network

SC / UPC LC / APC فیبر نوری دو طرفه پچ برای شبکه دسترسی جزئیات سریع: محل منبع: گوانگدونگ، چین (سرزمین اصلی) نام تجاری: DYS / OEM شماره مدل: SC / UPC-LC / APC افت بازدهی : > 45db از دست دادن وزن:... Read More
2018-08-08 09:31:20
Page 1 of 14|< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >|