SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
خانه
محصولات
دربارهی ما
اخبار شرکت
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولات

Optical Fiber Patch Cord

همه محصولات
Optical Fiber Patch Cord
  • fiber optic jumper
  • single mode fiber patch cables
  • multimode fiber optic cable
  • Optical Fiber Splitter
  • فیبر چند منظوره، splitter فیبر تک حالت
  • fiber optic cable splitter
  • single mode fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • fibre cable connectors
  • optical fiber adapter
  • fiber optic cable connectors
  • Fiber Optic Terminal Box
  • wall mount fiber termination box
  • fiber optic patch box
  • fiber optic distribution box
  • Fiber Optic Adapter
  • fiber optic attenuator
  • آداپتور کابل فیبر نوری، آداپتور فیبر نوری
  • fiber optical adapter
  • Fiber Optic Attenuator
  • تضعیف فیبر نوری، تنفس نوری متغیر
  • fiber optic connection
  • variable optical attenuator
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • fiber optic network cable
  • fiber optic cable assembly
  • multimode fiber optic cable
  • MPO/MTP
  • fiber optic patch cords
  • mpo/mtp cable
  • mpo/mtp cassette
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • آستین اتصالات فیبر، آستین فیبر نوری
  • fiber optic sleeve
  • Optical Fiber Media Converter
  • مبدل فیبر رسانه، مبدل رسانه فیبر نوری
  • serial media converter
  • fiber optic media converter
  • Fiber Optic Splice Closure
  • fiber optic closure
  • fiber optic splice enclosure
  • fiber splice closure
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • فیبر نوری اتصال دهنده تمیز کننده، کیت تمیز کردن فیبر نوری
  • fiber optic cleaning kits
  • Fiber Optic Odf
  • فیبر نوری odf، پانل پانل فیبر نوری odf
  • odf fiber optic patch panel
  • odf fiber optic
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • fiber optic drop cable
  • fiber optic ethernet cable
  • fiber optic patch cord
  • طول موج چندگانه
  • wavelength division multiplexing
  • wdm module
  • دستگاه WDM، توزیع طول موج تقسیم شده است
  • LC Uniboot
  • lc duplex connector، fiber optic lc connectors
  • fiber patch panel lc connector
  • فیبر نوری اتصالات lc، فیبر پچ پانل اتصال lc
  • گواهینامه ها
    کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
    کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
    نظرات مشتریان
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    چت IM آنلاین در حال حاضر

    Optical Fiber Patch Cord

    (131)
    چین SC - SC Duplex  High Fiber Density Optical Fiber Patch Cord کارخانه

    SC - SC Duplex High Fiber Density Optical Fiber Patch Cord

    SC - SC Duplex High Fiber Density Optical Fiber Patch Cord Applications 1Switching between trunk line and distribution line 2Connection of trunk line 3. Local area networks 4.Wide area networks 5High ... Read More
    2019-05-07 16:43:07
    چین Single Mode Optical Fiber Patch Cord Fiber Optic Pigtail for CATV System کارخانه

    Single Mode Optical Fiber Patch Cord Fiber Optic Pigtail for CATV System

    فیبر نوری فیبر نوری فیبر نوری فیبر نوری برای سیستم CATV جزئیات سریع نام تجاری: DYS شماره مدل: تنها حالت نوری حالت: حالت تک افت انداز ≤0.3 دسی بل تکرارپذیری: = 55dB (UPC) > = 65dB (APC) تکرارپذیری... Read More
    2019-05-07 16:43:07
    چین Low Insertion Loss Optical Fiber Patch Cord 62.5mm / 50mm Multimode Fiber with IEEE802.3Z کارخانه

    Low Insertion Loss Optical Fiber Patch Cord 62.5mm / 50mm Multimode Fiber with IEEE802.3Z

    فیبر نوری فیبر نوری فیبر نوری 62.5mm / 50mm فیبر چند منظوره با IEEE802.3Z جزئیات سریع نام تجاری: DYS شماره مدل: کاهش ضریب نفوذ حالت: حالت تک افت اندرکنندگی ≤0.2 دسی بل محور افست زاویه ای: 1 درجه ارتفاع فیبر ... Read More
    2019-05-07 16:43:07
    چین High Fiber Density Optical Fiber Patch Cord Single Mode 4 - 48 Cores Ribbon / Bundle Pigtail کارخانه

    High Fiber Density Optical Fiber Patch Cord Single Mode 4 - 48 Cores Ribbon / Bundle Pigtail

    فیبر فیبر نوری فیبر نوری سیم بند ناف یکنواخت 4 - 48 هسته روبان / بسته نرم افزاری Pigtail جزئیات سریع نام تجاری: DYS شماره مدل: تنها حالت 4 - 48 هسته حالت: حالت تک افت اندرکنندگی ≤0.2 دسی بل استحکام کششی ≥10 کیل... Read More
    2019-05-07 16:43:07
    چین 4 - 48 Cores Optical Fiber Patch Cord Single-mode for Trunk Line Connector کارخانه

    4 - 48 Cores Optical Fiber Patch Cord Single-mode for Trunk Line Connector

    4 - 48 هسته فیبر نوری سیم کشی تک حالت برای کانکتور خط تنه جزئیات سریع نام تجاری: DYS شماره مدل: 4 - 48 هسته حالت: حالت تک افت انداز ≤0.5 دسی بل تکرارپذیری ≤0.1 برنامه های کاربردی 1 · تعویض بین خط تنه و خط توزیع ... Read More
    2019-05-07 16:43:07
    چین SC/UPC-LC/UPC-SM Optical Fiber Patch Cord کارخانه

    SC/UPC-LC/UPC-SM Optical Fiber Patch Cord

    SC / UPC-LC / بند ناف UPC-SM فیبر نوری پچ جزئیات سریع محل مبدا: گوانگ دونگ، چین (سرزمین اصلی) نام تجاری: DYS / OEM شماره مدل: SC-LC دوبلکس فیبر: SM G657A رنگ: زرد اندازه کابل: گام 2.0mm نام تجاری فیبر: YOFC، کو... Read More
    2019-05-07 16:43:07
    چین SC UPC - SC UPC SM دوبلکس فیبر نوری پچ پنل کارخانه

    SC UPC - SC UPC SM دوبلکس فیبر نوری پچ پنل

    SC UPC - SC UPC SM دوپلکس فیبر نوری پچ کابل اطلاعات پایه مدل شماره: SC UPC SM دوبلکس دستگاه سیم کشی: سیم کشی مجتمع شرایط: جدید فیبر: 9 / 125um طول: 1m / 2m / 3m یا سفارشی رنگ: زرد علامت تجاری: DYS منبع: شنژن، چ... Read More
    2019-05-07 16:43:07
    چین Mini LC - LC Jumper Optical Fiber Patch Cord 50 / 125 OM3 Multimode for LC Connector کارخانه

    Mini LC - LC Jumper Optical Fiber Patch Cord 50 / 125 OM3 Multimode for LC Connector

    مینی LC - LC مچ بند فیبر نوری فیبر نوری 50/125 OM3 چند منظوره برای اتصال LC جزئیات سریع نام تجاری: DYS شماره مدل: IP67 محیط زیست حالت: حالت تک افت انداز ≤0.3 دسی بل برنامه های کاربردی: 1. مجموعه های سفارشی برای ... Read More
    2019-05-07 16:43:07
    چین High Tensile Resistant Optical Fiber Patch Cord 2.9mm 1 / 2 Cores with Flexible Metal Tube کارخانه

    High Tensile Resistant Optical Fiber Patch Cord 2.9mm 1 / 2 Cores with Flexible Metal Tube

    High Tensile Resistant Optical Fiber Patch Cord 2.9mm 1 / 2 Cores with Flexible Metal Tube Quick Details Brand Name: DYS Model Number: Environmental IP67 Mode: Singlemode Insertion Loss≤0.3 dB Operating ... Read More
    2019-05-07 16:43:07
    چین LC-FC Optical Fiber Patch Cord Singlemode Simplex for Telecommunications کارخانه

    LC-FC Optical Fiber Patch Cord Singlemode Simplex for Telecommunications

    LC-FC فیبر نوری فیبر پچ یکپارچه یکپارچه سیم کشی برای مخابرات جزئیات سریع: محل منبع: گوانگدونگ، چین (سرزمین اصلی) نام تجاری: DYS / OEM شماره مدل: FC -LC افت انداز: 45db رنگ: زرد طول: سفارشی گواهینامه: ISO9001، ... Read More
    2019-05-07 16:43:07
    Page 9 of 14|< 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 >|