SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
خانه
محصولات
دربارهی ما
اخبار شرکت
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولات

Optical Fiber Media Converter

همه محصولات
Optical Fiber Patch Cord
  • fiber optic jumper
  • single mode fiber patch cables
  • multimode fiber optic cable
  • Optical Fiber Splitter
  • فیبر چند منظوره، splitter فیبر تک حالت
  • fiber optic cable splitter
  • single mode fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • fibre cable connectors
  • optical fiber adapter
  • fiber optic cable connectors
  • Fiber Optic Terminal Box
  • wall mount fiber termination box
  • fiber optic patch box
  • fiber optic distribution box
  • Fiber Optic Adapter
  • fiber optic attenuator
  • آداپتور کابل فیبر نوری، آداپتور فیبر نوری
  • fiber optical adapter
  • Fiber Optic Attenuator
  • تضعیف فیبر نوری، تنفس نوری متغیر
  • fiber optic connection
  • variable optical attenuator
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • fiber optic network cable
  • fiber optic cable assembly
  • multimode fiber optic cable
  • MPO/MTP
  • fiber optic patch cords
  • mpo/mtp cable
  • mpo/mtp cassette
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • آستین اتصالات فیبر، آستین فیبر نوری
  • fiber optic sleeve
  • Optical Fiber Media Converter
  • مبدل فیبر رسانه، مبدل رسانه فیبر نوری
  • serial media converter
  • fiber optic media converter
  • Fiber Optic Splice Closure
  • fiber optic closure
  • fiber optic splice enclosure
  • fiber splice closure
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • فیبر نوری اتصال دهنده تمیز کننده، کیت تمیز کردن فیبر نوری
  • fiber optic cleaning kits
  • Fiber Optic Odf
  • فیبر نوری odf، پانل پانل فیبر نوری odf
  • odf fiber optic patch panel
  • odf fiber optic
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • fiber optic drop cable
  • fiber optic ethernet cable
  • fiber optic patch cord
  • طول موج چندگانه
  • wavelength division multiplexing
  • wdm module
  • دستگاه WDM، توزیع طول موج تقسیم شده است
  • LC Uniboot
  • lc duplex connector، fiber optic lc connectors
  • fiber patch panel lc connector
  • فیبر نوری اتصالات lc، فیبر پچ پانل اتصال lc
  • گواهینامه ها
    کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
    کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
    نظرات مشتریان
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    چت IM آنلاین در حال حاضر

    Optical Fiber Media Converter

    (26)
    چین 10 / 100M Singlemode Fiber Optical Fiber Media Converter Full Duplex کارخانه

    10 / 100M Singlemode Fiber Optical Fiber Media Converter Full Duplex

    فیبر نوری فیبر نوری 10 / 100M یکپارچه تبدیل دوبلکس کامل جزئیات سریع: نام تجاری: DYS شماره مدل: فیبر مبدل عرض باند: 10 / 100M رطوبت: 5٪ -95٪ از دست دادن قدرت:... Read More
    2019-05-07 15:25:04
    چین Multimode 10 / 100 / 1000M Optical Fiber Media Converter کارخانه

    Multimode 10 / 100 / 1000M Optical Fiber Media Converter

    مبدل فیبر نوری چند رسانه ای 10/100 / 1000M جزئیات سریع: نام تجاری: DYS شماره مدل: فیبر مبدل عرض باند: 10 / 100M رطوبت: 5٪ -95٪ از دست دادن قدرت:... Read More
    2019-05-07 15:25:04
    چین 14 Slots Single / Dual Optical Fiber Media Converter 50 ~ 60HZ کارخانه

    14 Slots Single / Dual Optical Fiber Media Converter 50 ~ 60HZ

    14 اسلات Single / Dual Optical Fiber Media Converter 50 ~ 60HZ جزئیات سریع: نام تجاری: DYS شماره مدل: فیبر مبدل عرض باند: 50 ~ 60HZ رطوبت: 5٪ -95٪ از دست دادن قدرت:... Read More
    2019-05-07 15:25:04
    چین 16 Slots 19 inch Fiber Optic Media Converter , AC 100 - 260V 12A کارخانه

    16 Slots 19 inch Fiber Optic Media Converter , AC 100 - 260V 12A

    16 اسلات 19 اینچی فیبر نوری مبدل رسانه، AC 100 - 260V 12A جزئیات سریع: نام تجاری: DYS شماره مدل: فیبر مبدل عرض باند: 16 اسلات رطوبت: 5٪ -95٪ از دست دادن قدرت:... Read More
    2019-05-07 15:25:05
    چین 10 / 100M Singlemode Fiber Media SC / FC / ST Converter کارخانه

    10 / 100M Singlemode Fiber Media SC / FC / ST Converter

    10 / 100M Singlemode Fiber Media SC / FC / ST Converter Quick Details: Brand Name: DYS Model Number: Fiber Converter band width: 10/100M Humidity: 5%-95% Power Loss: Read More
    2019-05-07 15:25:05
    چین Internal / External Power Optical Fiber Media Converter , SC Gigabit Ethernet Media Converter کارخانه

    Internal / External Power Optical Fiber Media Converter , SC Gigabit Ethernet Media Converter

    Internal / External Power Optical Fiber Media Converter , SC Gigabit Ethernet Media Converter Quick Detail: Model Number: 10/100/1000BASE Port: SC Power type: Internal/External power Description 1)10/100/1000M ... Read More
    2019-05-07 15:25:07
    چین 1 فیبر پورت 16 RJ45 فیبر نوری اترنت رسانه تبدیل 10/100 / 1000M نرخ داده ها کارخانه

    1 فیبر پورت 16 RJ45 فیبر نوری اترنت رسانه تبدیل 10/100 / 1000M نرخ داده ها

    برنامه های کاربردی سری DYS-GSF1DT16 یک سوئیچ Ethernet لایه 2 + با پورت فیبر نوری SFP 1 * 1000Mbps و پورت 16 * 10 / 100Mbps RJ45 است. این طراحی شده است که به نیازهای مختلف برنامه ریزی شده و یک راه ارتباطی شبکه ا... Read More
    2019-05-07 15:25:08
    چین 2 سال گارانتی مبدل فیبر نوری 10/100 / 1000M 2 فیبر پورت 8 RJ45 کارخانه

    2 سال گارانتی مبدل فیبر نوری 10/100 / 1000M 2 فیبر پورت 8 RJ45

    برنامه های کاربردی سری DYS-GSF8T2 یک سوئیچ Ethernet لایه 2 + با پورت فیبر نوری SFP 8 * 1000Mbps و پورت 2 * 10/100 / 1000Mbps RJ45 است. این طراحی شده است که به نیازهای مختلف برنامه ریزی شده و یک راه ارتباطی شبکه ... Read More
    2019-05-07 15:25:08
    چین 10/100 / 1000M SFP LC SC فایبرگلاس فیبر نوری Fast Gigabit Converter DYS-GAS-2 Media Converter کارخانه

    10/100 / 1000M SFP LC SC فایبرگلاس فیبر نوری Fast Gigabit Converter DYS-GAS-2 Media Converter

    شرح: DYS-GAS-2 Fiber Converter دارای دو سوکت SFP است. این می تواند دو سیگنال دیجیتال نوری از ماژول های SFP، که دارای سرعت مشابه، در طول موج های مختلف، فاصله های مختلف و حالت های مختلف (singlemoed / multimode، ... Read More
    2019-05-07 15:25:07
    چین SFP LC SC سریع Gigabit فیبر نوری Fiber Media Converter RJ45 پشتیبانی جریان کنترل کارخانه

    SFP LC SC سریع Gigabit فیبر نوری Fiber Media Converter RJ45 پشتیبانی جریان کنترل

    1. توصیف 1) .1000 متر مبدل رسانه فیبر نوری یک دستگاه شبکه ساده است که امکان اتصال دو نوع رسانه متفاوتی مانند جفت پیچ خورده با کابل کشی فیبر نوری را فراهم می کند. 2). آنها تقریبا دو دهه قبل به صنعت معرفی شدند و ... Read More
    2019-05-07 15:25:07
    Page 1 of 3|< 1 2 3 >|