SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
خانه
محصولات
دربارهی ما
اخبار شرکت
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولات

Optical Fiber Connectors

همه محصولات
Optical Fiber Patch Cord
  • fiber optic jumper
  • single mode fiber patch cables
  • multimode fiber optic cable
  • Optical Fiber Splitter
  • فیبر چند منظوره، splitter فیبر تک حالت
  • fiber optic cable splitter
  • single mode fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • fibre cable connectors
  • optical fiber adapter
  • fiber optic cable connectors
  • Fiber Optic Terminal Box
  • wall mount fiber termination box
  • fiber optic patch box
  • fiber optic distribution box
  • Fiber Optic Adapter
  • fiber optic attenuator
  • آداپتور کابل فیبر نوری، آداپتور فیبر نوری
  • fiber optical adapter
  • Fiber Optic Attenuator
  • تضعیف فیبر نوری، تنفس نوری متغیر
  • fiber optic connection
  • variable optical attenuator
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • fiber optic network cable
  • fiber optic cable assembly
  • multimode fiber optic cable
  • MPO/MTP
  • fiber optic patch cords
  • mpo/mtp cable
  • mpo/mtp cassette
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • آستین اتصالات فیبر، آستین فیبر نوری
  • fiber optic sleeve
  • Optical Fiber Media Converter
  • مبدل فیبر رسانه، مبدل رسانه فیبر نوری
  • serial media converter
  • fiber optic media converter
  • Fiber Optic Splice Closure
  • fiber optic closure
  • fiber optic splice enclosure
  • fiber splice closure
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • فیبر نوری اتصال دهنده تمیز کننده، کیت تمیز کردن فیبر نوری
  • fiber optic cleaning kits
  • Fiber Optic Odf
  • فیبر نوری odf، پانل پانل فیبر نوری odf
  • odf fiber optic patch panel
  • odf fiber optic
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • fiber optic drop cable
  • fiber optic ethernet cable
  • fiber optic patch cord
  • طول موج چندگانه
  • wavelength division multiplexing
  • wdm module
  • دستگاه WDM، توزیع طول موج تقسیم شده است
  • LC Uniboot
  • lc duplex connector، fiber optic lc connectors
  • fiber patch panel lc connector
  • فیبر نوری اتصالات lc، فیبر پچ پانل اتصال lc
  • گواهینامه ها
    کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
    کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
    نظرات مشتریان
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    چت IM آنلاین در حال حاضر

    Optical Fiber Connectors

    (93)
    چین اتصالات فیبر نوری SC / UPC، اتصالات فیبر دار تک حالت ماندگار کارخانه

    اتصالات فیبر نوری SC / UPC، اتصالات فیبر دار تک حالت ماندگار

    اتصالات فیبر نوری SC / UPC مسکن جزئیات سریع: نام مدل: اتصال SC کابل اتصال :: 0.9mm 2.0mm 3.0mm تعداد هادی ها: 1 مزیت ما و خدمات ویژه: 1. با تکیه بر R & D خود، خطوط تولید کامل تر، تجهیزات پیشرفته تولید و آزمایش، ... Read More
    2019-05-07 16:04:23
    چین قابلیت اتصال پایدار اتصال کابل فیبر نوری SC کم هزینه ورودی برای CATV کارخانه

    قابلیت اتصال پایدار اتصال کابل فیبر نوری SC کم هزینه ورودی برای CATV

    اتصالات فیبر نوری SC Low Insertion Loss Value for CATV جزئیات سریع: نام: SC Fast Connector افت اندرگیری: = 40dB انواع: SC، SC APC، LC، LC APC امکانات • مقدار ضرر وارد شدن کم :... Read More
    2019-05-07 16:04:23
    چین اتصالات فیبری فیبر نوری Duplex Blue آشکارساز SC ساختار 0.2dB قابلیت اطمینان بالا کارخانه

    اتصالات فیبری فیبر نوری Duplex Blue آشکارساز SC ساختار 0.2dB قابلیت اطمینان بالا

    SC Fiber Connector Sm دوبلکس اتصالات فیبر فیبر با قابلیت اطمینان بالا اطلاعات پایه مدل شماره: SC ساختار: SC فریزر Endface: PC (UPC) منبع نور TYPE: Fiber مارک: Dys و نصب شده افت اندرگیری :... Read More
    2019-05-07 16:04:22
    چین Simplex SC UPC فیبر نوری یکپارچه سریع اتصال یک شبکه برای شبکه های محلی کارخانه

    Simplex SC UPC فیبر نوری یکپارچه سریع اتصال یک شبکه برای شبکه های محلی

    Simplex SC UPC Fast فیبر نوری اتصالات برای شبکه های محلی جزئیات سریع: شماره مدل: SC UPC MM از دست دادن Inserion: 45db نوع فیبر: Singlemode جزئیات تحویل: در 3 روز برنامه های کاربردی 1 • CATV 2 • شبکه مخابراتی 3 ... Read More
    2019-05-07 16:04:22
    چین SC / APC Plastic Optical Fiber Connectors For Optical Distribution Frame کارخانه

    SC / APC Plastic Optical Fiber Connectors For Optical Distribution Frame

    SC / APC Plastic Optical Fiber Connectors For Optical Distribution Frame Quick Details: Model Number: SC Material: Plastic Color: green and black Insertion loss: 40dB Tensile strength: >50N 1. Application: - ... Read More
    2019-05-07 16:04:21
    چین Pc / Upc / Apc اتصالات فیبر نوری 0.2db Inserion Loss بازتاب فوق العاده کم پشت کارخانه

    Pc / Upc / Apc اتصالات فیبر نوری 0.2db Inserion Loss بازتاب فوق العاده کم پشت

    جزئیات سریع محل منبع: گوانگدونگ، چین (سرزمین اصلی) نام تجاری: DYS / OEM شماره مدل: اتصال فیبر نوری lc نام مدل: LC نوع فیبر: SM، MM افت زخم:... Read More
    2019-05-07 16:04:24
    چین مارک E2000 مارک فیبر نوری E2000 دقیق اندازه مکانیکی ضد خوردگی کارخانه

    مارک E2000 مارک فیبر نوری E2000 دقیق اندازه مکانیکی ضد خوردگی

    جزئیات سریع محل منبع: گوانگدونگ، چین (سرزمین اصلی) نام تجاری: DYS / OEM شماره مدل: اتصال فیبر نوری lc نام مدل: E2000 فیبر نوع: SM افت زخم:... Read More
    2019-05-07 16:04:23
    چین ST Fast  Optical Fiber Connectors Ceramic Ferrule with Pre-embedded Fiber کارخانه

    ST Fast Optical Fiber Connectors Ceramic Ferrule with Pre-embedded Fiber

    ST فیبرهای فیبر نوری فیبر سرامیکی با فیبر پیش ساخته شده سریع مشخصات این فیکسچر سریع و آسان در زمینه را فعال می کند. امکان اتصال مجدد وجود دارد، بنابراین نرخ می تواند کاهش یابد شرح 1. دوختن فیبر قبل از جاسازی در ... Read More
    2019-05-07 16:04:23
    چین LC Fast  Optical Fiber Connector 3.0 x 2.0 mm Bow-type Drop Cable کارخانه

    LC Fast Optical Fiber Connector 3.0 x 2.0 mm Bow-type Drop Cable

    LC فیبر نوری فیبر نوری 3.0 x 2.0 میلیمتر کابل کراوات نوعی سقفی مشخصات این فیکسچر سریع و آسان در زمینه را فعال می کند. امکان اتصال مجدد وجود دارد، بنابراین نرخ می تواند کاهش یابد شرح 1. دوختن فیبر قبل از جاسازی ... Read More
    2019-05-07 16:04:23
    چین SC / APC Fast Fiber Optics Connectors کارخانه

    SC / APC Fast Fiber Optics Connectors

    FTTH SC / APC فیبرهای فیبر نوری اتصالات جزئیات سریع: شماره مدل: SC / APC افت اندرگیری : = 40dB دمای کار: -40 تا +85 امکانات • مقدار ضرر وارد شدن کم • انتخاب مسکن و مواد آستین • قابلیت پایدار و قابلیت اطمینان با... Read More
    2019-05-07 16:04:22
    Page 1 of 10|< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >|