SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
خانه
محصولات
دربارهی ما
اخبار شرکت
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولات

Fiber Optic Transceiver

همه محصولات
Optical Fiber Patch Cord
  • fiber optic jumper
  • single mode fiber patch cables
  • multimode fiber optic cable
  • Optical Fiber Splitter
  • فیبر چند منظوره، splitter فیبر تک حالت
  • fiber optic cable splitter
  • single mode fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • fibre cable connectors
  • optical fiber adapter
  • fiber optic cable connectors
  • Fiber Optic Terminal Box
  • wall mount fiber termination box
  • fiber optic patch box
  • fiber optic distribution box
  • Fiber Optic Adapter
  • fiber optic attenuator
  • آداپتور کابل فیبر نوری، آداپتور فیبر نوری
  • fiber optical adapter
  • Fiber Optic Attenuator
  • تضعیف فیبر نوری، تنفس نوری متغیر
  • fiber optic connection
  • variable optical attenuator
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • fiber optic network cable
  • fiber optic cable assembly
  • multimode fiber optic cable
  • MPO/MTP
  • fiber optic patch cords
  • mpo/mtp cable
  • mpo/mtp cassette
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • آستین اتصالات فیبر، آستین فیبر نوری
  • fiber optic sleeve
  • Optical Fiber Media Converter
  • مبدل فیبر رسانه، مبدل رسانه فیبر نوری
  • serial media converter
  • fiber optic media converter
  • Fiber Optic Splice Closure
  • fiber optic closure
  • fiber optic splice enclosure
  • fiber splice closure
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • فیبر نوری اتصال دهنده تمیز کننده، کیت تمیز کردن فیبر نوری
  • fiber optic cleaning kits
  • Fiber Optic Odf
  • فیبر نوری odf، پانل پانل فیبر نوری odf
  • odf fiber optic patch panel
  • odf fiber optic
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • fiber optic drop cable
  • fiber optic ethernet cable
  • fiber optic patch cord
  • طول موج چندگانه
  • wavelength division multiplexing
  • wdm module
  • دستگاه WDM، توزیع طول موج تقسیم شده است
  • LC Uniboot
  • lc duplex connector، fiber optic lc connectors
  • fiber patch panel lc connector
  • فیبر نوری اتصالات lc، فیبر پچ پانل اتصال lc
  • گواهینامه ها
    کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
    کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
    نظرات مشتریان
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    چت IM آنلاین در حال حاضر

    Fiber Optic Transceiver

    (9)
    چین Single-mode Fiber Optic Transceiver کارخانه

    Single-mode Fiber Optic Transceiver

    جزئیات سریع 1. محل منبع: GUA، uangdong، چین (سرزمین اصلی) نام تجاری 2.DYS شماره مدل 3. فرستنده SFP 4.manufxturer: YES گواهی نامه 5: ISO9001، ROHS مشخصات فنی بسته 1.SFP با LC اتصال منبع تغذیه 2.Single + 3.3V انت... Read More
    2019-01-15 09:11:43
    چین Single-mode Fiber Optic Transceiver Compliant IEC60825-1 / RoHS کارخانه

    Single-mode Fiber Optic Transceiver Compliant IEC60825-1 / RoHS

    جزئیات سریع 1. محل منبع: GUA، uangdong، چین (سرزمین اصلی) نام تجاری 2.DYS شماره مدل 3. فرستنده SFP 4.manufxturer: YES گواهی نامه 5: ISO9001، ROHS مشخصات فنی بسته 1.SFP با LC اتصال منبع تغذیه 2.Single + 3.3V انت... Read More
    2019-01-15 09:10:49
    چین 10G XFP Fiber Optic Transceiver Full Duplex LC Connector کارخانه

    10G XFP Fiber Optic Transceiver Full Duplex LC Connector

    جزئیات سریع 1. محل منبع: GUA، گوانگدونگ، چین (سرزمین اصلی) شماره مدل 2. 10G XFP 3.Certifaction: ISO9001، ROHS نام 4.Brand: DYS جنین 1.Supports 9.95Gb / s به نرخ 10.5Gb / s بیت 2.Power dissipation... Read More
    2019-01-15 09:09:56
    چین RoHS Compliant 10Gb/s SFP+ Bi-Directional Transceiver, 20km کارخانه

    RoHS Compliant 10Gb/s SFP+ Bi-Directional Transceiver, 20km

    RGB مطابق با 10Gb / s SFP + دو طرفه فرستنده، 20km رسیدن 1270/1330 نانومتر TX / 1330/1270 نانومتری RX مشخصات محصول ● پشتیبانی از نرخ 9.95Gb / s به 10.3Gb / s داده ها ● اتصال ساده LC اتصال دو طرفه SFP + فرستنده ا... Read More
    2019-01-15 09:07:20
    چین SC-Duplex Optical Receptacle , 10G X2 Fiber Optics Transceiver کارخانه

    SC-Duplex Optical Receptacle , 10G X2 Fiber Optics Transceiver

    جزئیات سریع 1. محل منبع: CN، گوانگدونگ، چین (سرزمین اصلی) نام تجاری 2.DYS شماره مدل: 10G فرستنده 4.Certifaction: ISO9001، ROHS جنین 1.SC-Duplex نوری قابل حمل 2.MDIO، DOM پشتیبانی 3.APD آشکارساز عکس 4.Compliant ... Read More
    2019-01-15 09:05:08
    چین BiDirectional Fiber Optic Transceiver In 1X9 Single Mode کارخانه

    BiDirectional Fiber Optic Transceiver In 1X9 Single Mode

    جزئیات سریع 1. محل منبع: GUA، گوانگدونگ، چین (سرزمین اصلی) نام تجاری 2.DYS شماره مدل 3. فرستنده اپتیک 4.manufxturer: YES گواهی نامه 5. ISO9001 ویژگی ها 1.Single فیبر دو طرفه عملیات 2. فیلتر یکپارچه 1310/1550 نا... Read More
    2019-01-15 09:04:05
    چین 10G Fiber Optic Transceiver کارخانه

    10G Fiber Optic Transceiver

    فرستنده اترنت 10G XFP فیبر نوری کامل دوپلکس LC اتصال جزئیات سریع 1. محل منبع: GUA، گوانگدونگ، چین (سرزمین اصلی) نام و نام خانوادگی: DYS شماره مدل 3. 10G XFP 4.Certifaction: ISO9001، ROHS جنین 1.Supports 9.95Gb ... Read More
    2018-08-08 09:33:34
    چین BiDi SFP Fiber Optic Transceiver Package With LC / SC Connector کارخانه

    BiDi SFP Fiber Optic Transceiver Package With LC / SC Connector

    جعبه فرستنده ی فیبر نوری BiDi SFP با اتصال LC / SC جزئیات سریع 1. محل منبع: GUA، گوانگدونگ، چین (سرزمین اصلی)، نام و نام خانوادگی: DYS شماره مدل 3. فرستنده SFP 4.manufxturer: YES گواهی نامه 5: ISO9001، ROHS مشخ... Read More
    2018-08-08 09:33:34
    چین RoHS Compliant 10Gb/s SFP+ Bi-Directional Transceiver, 40km کارخانه

    RoHS Compliant 10Gb/s SFP+ Bi-Directional Transceiver, 40km

    RoHS Compliant 10Gb/s SFP+ Bi-Directional Transceiver, 40km Reach 1270/1330nm TX / 1330/1270 nm RX PRODUCT FEATURES ●Supports 9.95Gb/s to 10.3Gb/s data rates ●Simplex LC Connector Bi-Directional SFP+ Optical ... Read More
    2018-08-08 09:33:34
    Page 1 of 1