SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
خانه
محصولات
دربارهی ما
اخبار شرکت
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولات

Fiber Optic Terminal Box

همه محصولات
Optical Fiber Patch Cord
  • fiber optic jumper
  • single mode fiber patch cables
  • multimode fiber optic cable
  • Optical Fiber Splitter
  • فیبر چند منظوره، splitter فیبر تک حالت
  • fiber optic cable splitter
  • single mode fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • fibre cable connectors
  • optical fiber adapter
  • fiber optic cable connectors
  • Fiber Optic Terminal Box
  • wall mount fiber termination box
  • fiber optic patch box
  • fiber optic distribution box
  • Fiber Optic Adapter
  • fiber optic attenuator
  • آداپتور کابل فیبر نوری، آداپتور فیبر نوری
  • fiber optical adapter
  • Fiber Optic Attenuator
  • تضعیف فیبر نوری، تنفس نوری متغیر
  • fiber optic connection
  • variable optical attenuator
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • fiber optic network cable
  • fiber optic cable assembly
  • multimode fiber optic cable
  • MPO/MTP
  • fiber optic patch cords
  • mpo/mtp cable
  • mpo/mtp cassette
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • آستین اتصالات فیبر، آستین فیبر نوری
  • fiber optic sleeve
  • Optical Fiber Media Converter
  • مبدل فیبر رسانه، مبدل رسانه فیبر نوری
  • serial media converter
  • fiber optic media converter
  • Fiber Optic Splice Closure
  • fiber optic closure
  • fiber optic splice enclosure
  • fiber splice closure
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • فیبر نوری اتصال دهنده تمیز کننده، کیت تمیز کردن فیبر نوری
  • fiber optic cleaning kits
  • Fiber Optic Odf
  • فیبر نوری odf، پانل پانل فیبر نوری odf
  • odf fiber optic patch panel
  • odf fiber optic
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • fiber optic drop cable
  • fiber optic ethernet cable
  • fiber optic patch cord
  • طول موج چندگانه
  • wavelength division multiplexing
  • wdm module
  • دستگاه WDM، توزیع طول موج تقسیم شده است
  • LC Uniboot
  • lc duplex connector، fiber optic lc connectors
  • fiber patch panel lc connector
  • فیبر نوری اتصالات lc، فیبر پچ پانل اتصال lc
  • گواهینامه ها
    کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
    کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
    نظرات مشتریان
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    چت IM آنلاین در حال حاضر

    Fiber Optic Terminal Box

    (83)
    چین 12 پورت سری SC FTTH-020 فیبر نوری جعبه بسته بندی 0.9 2.0 قطر Pigmail 3.0mm کارخانه

    12 پورت سری SC FTTH-020 فیبر نوری جعبه بسته بندی 0.9 2.0 قطر Pigmail 3.0mm

    12 بندر SC FTTH-020 سری فیبر نوری جعبه ختم 0.9mm 3.0mm گام 2.0mm دم خوک قطر FTTH-020 جعبه ترمینال فیبر هستند و برای اتصال دم خوک و پایان حفاظت از کابل استفاده می شود. می توان آن را در اتاق در داخل دیوار نصب، جع... Read More
    2019-05-07 16:23:21
    چین فیبر نوری فیبر نوری جعبه ترمینال، Odva جعبه فیبر نوری جعبه ABS مواد کارخانه

    فیبر نوری فیبر نوری جعبه ترمینال، Odva جعبه فیبر نوری جعبه ABS مواد

    FTTA زره پوش پچ بند ناف ضد آب با چند پورت (MTP / MPO / LC / SC) ODVA ترمینال جعبه اتصال ODVA BBU RRU پچ کابل است برای استفاده CPRI، که به طور گسترده ای در 3G، 4G و ایستگاه پایه WIMAX، بلند مدت تکامل (LTE) و واح... Read More
    2019-05-07 16:23:21
    چین FTTH Fiber SC / APC 2 هسته فیبر نوری جعبه ترمینال صرفه جویی در فضای 100 * 80 * 22mm اندازه کارخانه

    FTTH Fiber SC / APC 2 هسته فیبر نوری جعبه ترمینال صرفه جویی در فضای 100 * 80 * 22mm اندازه

    FTTH-016 SC / APC 2Core فیبر نوری جعبه ترمینال FTTH مینی جعبه جزئیات سریع: محل منبع: گوانگدونگ، چین (سرزمین اصلی) نام تجاری: DYS / OEM شماره مدل: FTTH-016 حداکثر ظرفیت: 2Core رنگ: سفید کاربرد: FTTH برنامه های ک... Read More
    2019-05-07 16:23:20
    چین فیبر نوری SC / APC 8 جعبه ختم، جعبه فیبر نوری FTTH کارخانه

    فیبر نوری SC / APC 8 جعبه ختم، جعبه فیبر نوری FTTH

    FTTH-004 SC / APC 8port فیبر نوری جعبه ترمینال FTTH مینی جعبه جزئیات سریع: محل منبع: گوانگدونگ، چین (سرزمین اصلی) نام تجاری: DYS / OEM شماره مدل: FTTH-004 حداکثر ظرفیت: 8 پورت رنگ: سفید کاربرد: FTTH جزئیات محصو... Read More
    2019-05-07 16:23:20
    چین IP65 فیبر نوری FTTH ترمینال جعبه 16 پورت IS09001 تایید کارخانه

    IP65 فیبر نوری FTTH ترمینال جعبه 16 پورت IS09001 تایید

    16 پورت IP65 فیبر نوری فیبر نوری FTTH جعبه ترمینال جزئیات سریع: محل منبع: گوانگدونگ، چین (سرزمین اصلی) نام تجاری: DYS / OEM شماره مدل: FTTH-005 حداکثر ظرفیت: 16 پورت رنگ: سفید کاربرد: FTTH جزئیات محصول جعبه فیک... Read More
    2019-05-07 16:23:19
    چین Fiber Optic Terminal Box,1U 19'' rotary type 24core rack mount کارخانه

    Fiber Optic Terminal Box,1U 19'' rotary type 24core rack mount

    فیبر نوری جعبه ترمینال، 1U 19 ' چرخش نوع 24core قفسه کوه جزئیات سریع: نام تجاری: DYS اندازه (HxWxD) میلیمتر: 430x300x1U قطر کابل (میلی متر): Ф5 ~ Ф10 مواد: فولاد ضد زنگ مشخصات مورد OTB-001 OTB-002 OTB-003 OTB... Read More
    2019-05-07 16:23:04
    چین چند بندر (MTP / MPO / LC / SC) فیبر نوری ترمینال جعبه، Odva فیبر نوری جعبه اتصال کارخانه

    چند بندر (MTP / MPO / LC / SC) فیبر نوری ترمینال جعبه، Odva فیبر نوری جعبه اتصال

    FTTA زره پوش پچ بند ناف ضد آب با چند پورت (MTP / MPO / LC / SC) ODVA ترمینال جعبه اتصال ODVA BBU RRU پچ کابل است برای استفاده CPRI، که به طور گسترده ای در 3G، 4G و ایستگاه پایه WIMAX، بلند مدت تکامل (LTE)، و از ... Read More
    2019-05-23 08:31:08
    چین 12 بندر SC FTTH-020 سری فیبر نوری جعبه ختم 0.9mm 3.0mm گام 2.0mm دم خوک قطر کارخانه

    12 بندر SC FTTH-020 سری فیبر نوری جعبه ختم 0.9mm 3.0mm گام 2.0mm دم خوک قطر

    12 بندر SC FTTH-020 سری فیبر نوری جعبه ختم 0.9mm 3.0mm گام 2.0mm دم خوک قطر FTTH-020 جعبه ترمینال فیبر هستند و برای اتصال دم خوک و پایان حفاظت از کابل استفاده می شود. می توان آن را در اتاق در داخل دیوار نصب، جع... Read More
    2019-05-23 08:31:06
    چین Mini 16 Port FTTH Fiber Optic Terminal Box LC16 core , Fibre Termination Box کارخانه

    Mini 16 Port FTTH Fiber Optic Terminal Box LC16 core , Fibre Termination Box

    FTTH mini box FTTH-004 Fiber Optic Terminal Box LC16core Quick Detail: Place of Origin: Guangdong, China (Mainland) Brand Name: DYS/OEM Model Number: FTTH-004 Max Capacity: 16 port Color: White Application: ... Read More
    2019-05-23 08:31:04
    چین FTTH 2 پورت فیبر کوتاه جعبه ختم برای فیبر به ساختمان کارخانه

    FTTH 2 پورت فیبر کوتاه جعبه ختم برای فیبر به ساختمان

    FTTH 2 پورت فیبر کوتاه جعبه ختم برای فیبر به ساختمان جزئیات سریع: شماره مدل: FTTH-006 حجم: 86 * 86 * 10 قطر کابل: 5mm و-10mm و امکانات 1.Small اندازه و وزن سبک برای نصب و راه اندازی آسان بدن جمع و جور. 2.Water ... Read More
    2019-05-23 08:31:00
    Page 1 of 9|< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >|