SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
خانه
محصولات
دربارهی ما
اخبار شرکت
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولات

Fiber Optic Cable Assemblies

گواهینامه ها
کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
نظرات مشتریان
We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

—— Vicky Bailey

Good quality! Keep cooperating!

—— Lewis Farmborough

چت IM آنلاین در حال حاضر

Fiber Optic Cable Assemblies

(58)
چین 4 هسته AARC-LC زن فیبر نوری کابل مجتمع Singlemode 9/125 کارخانه

4 هسته AARC-LC زن فیبر نوری کابل مجتمع Singlemode 9/125

کابل های فیبر نوری 4Core AARC-LC یک کاره 9/125 جزئیات سریع: شماره مدل: AARC نوع فیبر: Singlemode9 / 125 افت درج: 45db جزئیات: مجموعه های کابل AARC سخت افزار محیطی مناسب برای برنامه های ثابت یا تلفن همراه هستند ... Read More
2018-10-16 17:21:36
چین AARC-ST فیبر نوری کابل های مجتمع ضد آب در فضای باز 4 هسته فیبر نوری پچ کابل کارخانه

AARC-ST فیبر نوری کابل های مجتمع ضد آب در فضای باز 4 هسته فیبر نوری پچ کابل

ODC-ST فیبر نوری کابل های مجتمع ضد آب در فضای باز 4 هسته پچ سیم جزئیات سریع محل منبع: گوانگدونگ، چین (سرزمین اصلی) نام تجاری: DYS / OEM شماره مدل: ODC2-ST کاهش وزن: 45db گواهینامه: ISO9001، ROHS امکانات * 2 و 4 ... Read More
2018-11-19 10:32:28
چین LC-LC Duplex CPRI-FTTA Outdoor Cable Assembly Patch Cord کارخانه

LC-LC Duplex CPRI-FTTA Outdoor Cable Assembly Patch Cord

LC-LC Duplex CPRI-FTTA در فضای باز کابل کابل مونتاژ پچ ITEM شرح Q'TY 1 کابل 2Core داخلی / بیرونی کابل 1 کامپیوتر 2 انفجار کیت 2 PCS 3 لوله زره پوش 3.0mm 4 PCS 4 LC بوت 4 PCS 5 کلیپ دوبلکس LC 2 PCS 6 LC / UPC SM ... Read More
2018-10-16 17:21:36
چین ODVA-FTTA Outdoor Fiber Optic Cable Assemblies کارخانه

ODVA-FTTA Outdoor Fiber Optic Cable Assemblies

ODVA-FTTA مجتمع های کابل های فیبر نوری در فضای باز جزئیات سریع محل منبع: گوانگدونگ، چین (سرزمین اصلی) نام تجاری: DYS / OEM شماره مدل: ODVA از دست دادن Inserion:... Read More
2018-08-08 09:33:19
چین سیاه پی وی سی / LSZH / PE IP67 فیبر نوری کابل ها و مجامع با 4 عدد LC بوت کارخانه

سیاه پی وی سی / LSZH / PE IP67 فیبر نوری کابل ها و مجامع با 4 عدد LC بوت

کابل ODVA-FTTA فیبر نوری فیبر نوری کابل زرهی LC جزئیات سریع: محل منبع: گوانگدونگ، چین (سرزمین اصلی) نام تجاری: DYS / OEM نوع اتصال: ODVA / LC از دست دادن Inserion:... Read More
2018-10-16 17:21:36
چین کابل های فیبر نوری AARC-AARC 7.0 میلیمتری، سیم کشی فیبر نوری کارخانه

کابل های فیبر نوری AARC-AARC 7.0 میلیمتری، سیم کشی فیبر نوری

مجموعه کابل های فیبر نوری AARC-AARC 7.0 میلی متر جزئیات سریع محل منبع: گوانگدونگ، چین (سرزمین اصلی) نام تجاری: DYS / OEM شماره مدل: AARC-AARC کاهش وزن: 45db گواهینامه: ISO9001، ROHS امکانات * 2 و 4 کانال * مرد ... Read More
2018-11-19 09:56:34
چین 8-48F دیوار کوه یا قطب نصب فیبر نوری FTTX محوطه کارخانه

8-48F دیوار کوه یا قطب نصب فیبر نوری FTTX محوطه

محفظه FTTX یک فیبر اقتصادی جدید برای استفاده در فضای باز است. مقایسه محصولات سنتی، محفظه FTTX آسان است و دارای سازگاری بالا است. این می تواند برای نصب دیوار، نصب هوا و یا نگه داشتن قطب نصب شده، بر اساس شرایط مخ... Read More
2019-01-15 09:21:10
چین Black Waterproof ODLC / PDLC Fiber Optic Patch Cord , High shock کارخانه

Black Waterproof ODLC / PDLC Fiber Optic Patch Cord , High shock

سیاه و سفید ضد آب ODLC / PDLC فیبر نوری پچ بند، شوک بالا جزئیات سریع: نوع فیبر: Singlemode9 / 125 کاهش وزن: 45db قطر: 7.0mm کابل رنگ: سیاه جزئیات تحویل: در 3 روز جزئیات: مجموعه تلفیقی کابل های محیط زیست PDLC نص... Read More
2019-01-14 11:04:28
چین OUTDOOR Optical fiber patch cable SC/APC-LC/UPC کارخانه

OUTDOOR Optical fiber patch cable SC/APC-LC/UPC

کابل OUTDOOR فیبر نوری SC / APC-LC / UPC جزئیات سریع: محل منبع: گوانگدونگ، چین (سرزمین اصلی) نام تجاری: DYS شماره مدل: SC / APC-LC صدور گواهینامه: ISO9001: 2008 نوع فیبر: G652D رنگ: سفید یا سفارشی مواد: LSZH، ... Read More
2018-11-19 10:44:15
چین Outdoor 2 Core IP67 ODVA FTTA Armored Fiber Optic Cable IS09001-2008 کارخانه

Outdoor 2 Core IP67 ODVA FTTA Armored Fiber Optic Cable IS09001-2008

کابل ODVA-FTTA فیبر نوری کابل های نوری کابل های زرهی LC شرح: ITEM شرح Q'TY 1 2Core داخلی / الیاف در فضای باز کابلی 1 کامپیوتر 2 انفجار کیت 2 PCS 3 لوله زره پوش 3.0mm 4 PCS 4 LC بوت 4 PCS 5 کلیپ دوبلکس LC 2 PCS ... Read More
2018-11-19 10:42:13
Page 1 of 6|< 1 2 3 4 5 6 >|