SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
خانه
محصولات
دربارهی ما
اخبار شرکت
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولات

Fiber Optic Attenuator

همه محصولات
Optical Fiber Patch Cord
  • fiber optic jumper
  • single mode fiber patch cables
  • multimode fiber optic cable
  • Optical Fiber Splitter
  • فیبر چند منظوره، splitter فیبر تک حالت
  • fiber optic cable splitter
  • single mode fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • fibre cable connectors
  • optical fiber adapter
  • fiber optic cable connectors
  • Fiber Optic Terminal Box
  • wall mount fiber termination box
  • fiber optic patch box
  • fiber optic distribution box
  • Fiber Optic Adapter
  • fiber optic attenuator
  • آداپتور کابل فیبر نوری، آداپتور فیبر نوری
  • fiber optical adapter
  • Fiber Optic Attenuator
  • تضعیف فیبر نوری، تنفس نوری متغیر
  • fiber optic connection
  • variable optical attenuator
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • fiber optic network cable
  • fiber optic cable assembly
  • multimode fiber optic cable
  • MPO/MTP
  • fiber optic patch cords
  • mpo/mtp cable
  • mpo/mtp cassette
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • آستین اتصالات فیبر، آستین فیبر نوری
  • fiber optic sleeve
  • Optical Fiber Media Converter
  • مبدل فیبر رسانه، مبدل رسانه فیبر نوری
  • serial media converter
  • fiber optic media converter
  • Fiber Optic Splice Closure
  • fiber optic closure
  • fiber optic splice enclosure
  • fiber splice closure
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • فیبر نوری اتصال دهنده تمیز کننده، کیت تمیز کردن فیبر نوری
  • fiber optic cleaning kits
  • Fiber Optic Odf
  • فیبر نوری odf، پانل پانل فیبر نوری odf
  • odf fiber optic patch panel
  • odf fiber optic
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • fiber optic drop cable
  • fiber optic ethernet cable
  • fiber optic patch cord
  • طول موج چندگانه
  • wavelength division multiplexing
  • wdm module
  • دستگاه WDM، توزیع طول موج تقسیم شده است
  • LC Uniboot
  • lc duplex connector، fiber optic lc connectors
  • fiber patch panel lc connector
  • فیبر نوری اتصالات lc، فیبر پچ پانل اتصال lc
  • گواهینامه ها
    کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
    کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
    نظرات مشتریان
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    چت IM آنلاین در حال حاضر

    Fiber Optic Attenuator

    (81)
    چین Variable 5 db Fiber Optic Attenuator For Optical Network کارخانه

    Variable 5 db Fiber Optic Attenuator For Optical Network

    متغیر 5 db Attenuator فیبر نوری برای شبکه نوری جزئیات سریع: نام تجاری: DYS / OEM تنظیم دقیق (دسی بل): 0.02 PDL (dB): ≤0.15 ابعاد (میلی متر): 26 × 18 × 8 دمای ذخیره سازی (℃): -40 ~ +85 برنامه های کاربردی · شبکه ... Read More
    2019-05-07 16:43:03
    چین 5 - 30 dB FC Fiber Optical Attenuator 1310nm / 1550nm , Low Back Reflection کارخانه

    5 - 30 dB FC Fiber Optical Attenuator 1310nm / 1550nm , Low Back Reflection

    5 تا 30 دسی بل FC Attenuator فیبر نوری 1310nm / 1550nm، بازتاب کم Back جزئیات سریع: نام: FC طول موج عملیاتی: SM: 1310 / 1550nm دمای کار: -25 ° C ~ + 75 ° C مشخصات فنی سازنده حرفه ای غنی از OEM / ODM تجربه نمونه ... Read More
    2019-05-07 16:43:12
    چین Singlemode LC 3dB Optical Attenuator Male to Female LC / UPC 1240nm - 1620nm کارخانه

    Singlemode LC 3dB Optical Attenuator Male to Female LC / UPC 1240nm - 1620nm

    تک مدیا LC 3dB نکته نوری نر به زن LC / UPC 1240nm - 1620nm جزئیات سریع: نام: LC / UPC ارزش ها: 3-20dB نام تجاری: DYS / OEM جزئیات تحویل: در 3 روز Singlemode نر به زن Fiber Optic LC / UPC Attenuator 1: پلاگین ثا... Read More
    2019-05-07 16:43:12
    چین 18dB Singlemode Male to Female LC / UPC Fiber Optic Attenuator , 3 / 20dB Optical Attenuator کارخانه

    18dB Singlemode Male to Female LC / UPC Fiber Optic Attenuator , 3 / 20dB Optical Attenuator

    اسپکتروفتومتر فیبر نوری LC / UPC زنانه تا زنانه 18dB، تنفس اپتیکال 3 / 20dB جزئیات سریع: نام: LC ارزش ها: 18dB افت بازده: UPC> 55dB APC> 65dB نام تجاری: DYS / OEM کم نورگیر LC / UPC : 1: پلاگین ثابت در اتناتوره... Read More
    2019-05-07 16:43:12
    چین Singlemode Male to Female 3dB LC / APC Fiber Optic Attenuator For Test and measurement کارخانه

    Singlemode Male to Female 3dB LC / APC Fiber Optic Attenuator For Test and measurement

    Singlemode Male to Female 3dB LC / APC Fiber Optic Attenuator For Test and measurement Quick Detail: Brand Name: DYS/OEM Model Number: SM LC/APC Return Loss: UPC >55dB We offers an extensive line of dual ... Read More
    2019-05-07 16:43:12
    چین 3dB SM LC / APC مواد تضعیف کننده اتمسفر فیبر نوری - فیبر دوده یونی کارخانه

    3dB SM LC / APC مواد تضعیف کننده اتمسفر فیبر نوری - فیبر دوده یونی

    3 dB SM LC / APC Fiber Optic Attenuator , Attenuating material-Ion Doped Fiber Quick Detail: Model Number: SM LC/APC Return Loss: UPC >55dB Attenuation Accuracy:8 ~ 12 dB ±0.7dB Polarization Dependent Loss ≤0... Read More
    2019-05-07 16:43:12
    چین Singlemode Male to Female Fiber Optic LC / APC Attenuator With Test Equipment کارخانه

    Singlemode Male to Female Fiber Optic LC / APC Attenuator With Test Equipment

    Singlemode Male to Female Fiber Optic LC / APC Attenuator With Test Equipment Quick Detail: Name:LC/APC Brand Name: DYS/OEM Delivery Detail:In 3 days Singlemode Male to Female fiber optic LC/APC attenuator ... Read More
    2019-05-07 16:43:12
    چین Precision Ceramic Ferrule Fiber Optical Attenuator FC 5dB  , Low Back Reflection کارخانه

    Precision Ceramic Ferrule Fiber Optical Attenuator FC 5dB , Low Back Reflection

    Precision Ceramic Ferrule Fiber Optical Attenuator FC 5dB , Low Back Reflection Quick Detail: Name:FC Brand Name: DYS Attenuation Range: 0~30dB Type: Male to Female/Plug type/Fixed type Specifications ... Read More
    2019-05-07 16:43:11
    چین FC 5dB Fiber Optical Attenuator , High precision Fiber Optical CATV کارخانه

    FC 5dB Fiber Optical Attenuator , High precision Fiber Optical CATV

    FC 5dB Fiber Optical Attenuator , High precision Fiber Optical CATV Quick Detail: Fiber optical telecommunication system Fiber optical CATV Fiber optical sensor Testing equipment Features: Low back reflection ... Read More
    2019-05-07 16:43:11
    چین Singlemode Plug Type Fiber Optic Attenuator SC / APC For FTTX کارخانه

    Singlemode Plug Type Fiber Optic Attenuator SC / APC For FTTX

    نوع تک پروانه نوع Attenuator فیبر نوری SC / APC برای FTTX جزئیات سریع: شماره مدل: SM LC ماده: فلز جزئیات تحویل: در 3 روز جزئیات: ما ارائه می دهیم خطوط گسترده ای از موج دوگانه (1310 / 1550nm) Atmtenuators فیبر ن... Read More
    2019-05-07 16:43:11
    Page 1 of 9|< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >|