SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
خانه
محصولات
دربارهی ما
اخبار شرکت
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولات

Fiber Optic Adapter

گواهینامه ها
کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
نظرات مشتریان
We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

—— Vicky Bailey

Good quality! Keep cooperating!

—— Lewis Farmborough

چت IM آنلاین در حال حاضر

Fiber Optic Adapter

(136)
چین قیمت SC APC فیبر نوری آداپتور کارخانه با کیفیت کارخانه

قیمت SC APC فیبر نوری آداپتور کارخانه با کیفیت

SC APC فیبر نوری آداپتور قیمت کارخانه با کیفیت جزئیات سریع: شماره مدل: SC / APC SM بابی رنگ: سبز جزئیات تحویل: در 3 روز SC / APC جزئیات آداپتور: آداپتور فیبر نوری فیبر نوری DYS FIBER OPTIC دارای انواع مختلف آدا... Read More
2018-08-08 09:33:03
چین LC SC MPO ODVA فیبر نوری آداپتور برای سیستم CATV، اندازه دقت بالا کارخانه

LC SC MPO ODVA فیبر نوری آداپتور برای سیستم CATV، اندازه دقت بالا

آداپتور SC / UPC duplex آداپتور فیبر نوری آداپتورهای اتصال فیبر به شما اجازه می دهد کابل را با هم ترکیب کنید تا شبکه فیبر خود را گسترش دهید و سیگنال آن را تقویت کنید. ما تولید کننده های چند منظوره و تک موتوره ر... Read More
2018-08-08 09:33:03
چین آداپتور فیبر نوری دوبلکس LC APC بدون آداپتور فلنج آداپتور LC کارخانه

آداپتور فیبر نوری دوبلکس LC APC بدون آداپتور فلنج آداپتور LC

آداپتور فیبر نوری LC APC دوبلکس بدون آداپتور AC فلنج آداپتور بسته بندی و تحویل جزئیات بسته بندی: جعبه پلاستیکی و یا با توجه به درخواست مشتری جزئیات تحویل: 3 ~ 4 روز آداپتور دوبلکس LC / APC، آداپتور فیبر نوری آد... Read More
2018-08-08 09:33:02
چین آداپتور فیبر نوری LC duplex adapter کارخانه

آداپتور فیبر نوری LC duplex adapter

آداپتور فیبر نوری LC duplex adapter آداپتورهای فیبر متصل به شما اجازه می دهد کابل را با هم ترکیب کنید تا شبکه فیبر خود را گسترش دهید و سیگنال آن را تقویت کنید. ما ماژول های چند منظوره و singlemode را تولید می ک... Read More
2018-08-08 09:33:02
چین High Precision SC/APC Shutter Cassette Fiber Optic Adapter , Fiber To the Home کارخانه

High Precision SC/APC Shutter Cassette Fiber Optic Adapter , Fiber To the Home

آداپتور فیبر نوری کاست شاتر SC / APC High Precision، فیبر به خانه جزئیات سریع: شماره مدل: SC / APC کاهش وزن: Read More
2018-08-08 09:33:02
چین ISO سیاه کوتاه SC / APC فیبر نوری آداپتور <0.2db از دست دادن Inserion کارخانه

ISO سیاه کوتاه SC / APC فیبر نوری آداپتور <0.2db از دست دادن Inserion

ایزو سیاه مینی SC / APC آداپتور فیبر نوری Read More
2018-08-08 09:33:01
چین H فیبر نوری آداپتور سیمپلکس نوری، ضد آب IP65 فیبر نوری کانکتور کارخانه

H فیبر نوری آداپتور سیمپلکس نوری، ضد آب IP65 فیبر نوری کانکتور

H OPTIC آداپتور ضد آب IP65 کوتاه SC / APC فیبر نوری آداپتور فیبر آداپتورهای متصل به شما اجازه ترکیب کابل با هم به گسترش شبکه فیبر خود و تقویت سیگنال آن است. ما تولید چند حالته و تک آستین. آستین چند حالته برای ا... Read More
2018-08-08 09:33:01
چین نصب شده IP 65 فیبر آداپتورهای نوری، فیبر نوری کابل آداپتور نوع سیمپلکس کارخانه

نصب شده IP 65 فیبر آداپتورهای نوری، فیبر نوری کابل آداپتور نوع سیمپلکس

نصب شده IP 65 فیبر آداپتورهای نوری، فیبر نوری کابل آداپتور نوع سیمپلکس جزئیات سریع محل مبدا: گوانگ دونگ، چین (سرزمین اصلی) نام تجاری: DYS / OEM شماره مدل: SC کوتاه آداپتور ها Boby رنگ: سیاه بسته بندی: جعبه پلاس... Read More
2018-08-08 09:33:01
چین Simplex / Duplex Fiber Optic Adapter LC blue Optical Adaptor For CATV کارخانه

Simplex / Duplex Fiber Optic Adapter LC blue Optical Adaptor For CATV

آداپتور فیبر نوری ساده / دوبلکس LC آداپتور نوری آبی برای CATV جزئیات سریع: شماره مدل: LC Inserion Loss :: IL Read More
2018-08-08 09:33:01
چین MTP Adapter  KeyUp-KeyDown Fiber Optic Adapter Aqua  with flange High Size Precision کارخانه

MTP Adapter KeyUp-KeyDown Fiber Optic Adapter Aqua with flange High Size Precision

MTP آداپتور، KeyUp-KeyDown، آبی، با فلنج DYS فیبر تولید آداپتور آمریکا Conec MTP. آداپتور MTP اتصال سریع تا 72 از فیبرهای نوری است. یکپارچگی اتصال با چفت آداپتور که به محل توسط بهار لود مکانیزم کشویی در پلاگین ... Read More
2018-08-08 09:33:01
Page 1 of 14|< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >|