SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
خانه
محصولات
دربارهی ما
اخبار شرکت
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولات

Fiber Optic Adapter

همه محصولات
Optical Fiber Patch Cord
  • fiber optic jumper
  • single mode fiber patch cables
  • multimode fiber optic cable
  • Optical Fiber Splitter
  • فیبر چند منظوره، splitter فیبر تک حالت
  • fiber optic cable splitter
  • single mode fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • fibre cable connectors
  • optical fiber adapter
  • fiber optic cable connectors
  • Fiber Optic Terminal Box
  • wall mount fiber termination box
  • fiber optic patch box
  • fiber optic distribution box
  • Fiber Optic Adapter
  • fiber optic attenuator
  • آداپتور کابل فیبر نوری، آداپتور فیبر نوری
  • fiber optical adapter
  • Fiber Optic Attenuator
  • تضعیف فیبر نوری، تنفس نوری متغیر
  • fiber optic connection
  • variable optical attenuator
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • fiber optic network cable
  • fiber optic cable assembly
  • multimode fiber optic cable
  • MPO/MTP
  • fiber optic patch cords
  • mpo/mtp cable
  • mpo/mtp cassette
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • آستین اتصالات فیبر، آستین فیبر نوری
  • fiber optic sleeve
  • Optical Fiber Media Converter
  • مبدل فیبر رسانه، مبدل رسانه فیبر نوری
  • serial media converter
  • fiber optic media converter
  • Fiber Optic Splice Closure
  • fiber optic closure
  • fiber optic splice enclosure
  • fiber splice closure
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • فیبر نوری اتصال دهنده تمیز کننده، کیت تمیز کردن فیبر نوری
  • fiber optic cleaning kits
  • Fiber Optic Odf
  • فیبر نوری odf، پانل پانل فیبر نوری odf
  • odf fiber optic patch panel
  • odf fiber optic
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • fiber optic drop cable
  • fiber optic ethernet cable
  • fiber optic patch cord
  • طول موج چندگانه
  • wavelength division multiplexing
  • wdm module
  • دستگاه WDM، توزیع طول موج تقسیم شده است
  • LC Uniboot
  • lc duplex connector، fiber optic lc connectors
  • fiber patch panel lc connector
  • فیبر نوری اتصالات lc، فیبر پچ پانل اتصال lc
  • گواهینامه ها
    کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
    کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
    نظرات مشتریان
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    چت IM آنلاین در حال حاضر

    Fiber Optic Adapter

    (136)
    چین SC APC فیبر نوری آداپتور آستین مواد مسکن مواد خوب ثبات درجه حرارت کارخانه

    SC APC فیبر نوری آداپتور آستین مواد مسکن مواد خوب ثبات درجه حرارت

    SC APC فیبر نوری آداپتور قیمت کارخانه با کیفیت جزئیات سریع: شماره مدل: SC / APC SM بابی رنگ: سبز جزئیات تحویل: در 3 روز SC / APC جزئیات آداپتور: آداپتور فیبر نوری فیبر نوری DYS FIBER OPTIC دارای انواع مختلف آدا... Read More
    2019-05-07 16:13:37
    چین MPO ODVA LC SC آداپتور فیبر نوری IP65 با دقت بالا برای سیستم CATV کارخانه

    MPO ODVA LC SC آداپتور فیبر نوری IP65 با دقت بالا برای سیستم CATV

    آداپتور SC / UPC duplex آداپتور فیبر نوری آداپتورهای اتصال فیبر به شما اجازه می دهد کابل را با هم ترکیب کنید تا شبکه فیبر خود را گسترش دهید و سیگنال آن را تقویت کنید. ما تولید کننده های چند منظوره و تک موتوره ر... Read More
    2019-05-07 16:13:35
    چین LC APC Duplex فیبر نوری Audio Adapter آداپتور اندازه بزرگ دقت طول عمر طولانی کارخانه

    LC APC Duplex فیبر نوری Audio Adapter آداپتور اندازه بزرگ دقت طول عمر طولانی

    آداپتور فیبر نوری LC APC دوبلکس بدون آداپتور AC فلنج آداپتور بسته بندی و تحویل جزئیات بسته بندی: جعبه پلاستیکی و یا با توجه به درخواست مشتری جزئیات تحویل: 3 ~ 4 روز آداپتور دوبلکس LC / APC، آداپتور فیبر نوری آد... Read More
    2019-05-07 16:13:37
    چین آداپتور فیبر نوری زیرکونیوم آستین دوبلکس 0.2db Inserion Loss کارخانه

    آداپتور فیبر نوری زیرکونیوم آستین دوبلکس 0.2db Inserion Loss

    آداپتور فیبر نوری LC duplex adapter آداپتورهای فیبر متصل به شما اجازه می دهد کابل را با هم ترکیب کنید تا شبکه فیبر خود را گسترش دهید و سیگنال آن را تقویت کنید. ما ماژول های چند منظوره و singlemode را تولید می ک... Read More
    2019-05-07 16:13:31
    چین بالا دقیق SC / APC شاتر آداپتور کاست فیبر نوری زندگی طولانی پلاستیک کارخانه

    بالا دقیق SC / APC شاتر آداپتور کاست فیبر نوری زندگی طولانی پلاستیک

    آداپتور فیبر نوری کاست شاتر SC / APC High Precision، فیبر به خانه جزئیات سریع: شماره مدل: SC / APC کاهش وزن: Read More
    2019-05-07 16:13:31
    چین ایزو سیاه مینی SC / APC آداپتور فیبر نوری 0.2db Inserion Loss IP65 ISO Certified کارخانه

    ایزو سیاه مینی SC / APC آداپتور فیبر نوری 0.2db Inserion Loss IP65 ISO Certified

    ایزو سیاه مینی SC / APC آداپتور فیبر نوری Read More
    2019-05-07 16:13:36
    چین H اپتیک Simplex آداپتور فیبر نوری، ضد آب IP65 فیبر نوری اتصال کارخانه

    H اپتیک Simplex آداپتور فیبر نوری، ضد آب IP65 فیبر نوری اتصال

    H OPTIC آداپتور ضد آب IP65 کوتاه SC / APC فیبر نوری آداپتور فیبر آداپتورهای متصل به شما اجازه ترکیب کابل با هم به گسترش شبکه فیبر خود و تقویت سیگنال آن است. ما تولید چند حالته و تک آستین. آستین چند حالته برای ا... Read More
    2019-05-07 16:13:36
    چین OEM IP65 اتصالات فیبر نوری، 0.2db فیبر نوری کابل آداپتور Simplex نوع کارخانه

    OEM IP65 اتصالات فیبر نوری، 0.2db فیبر نوری کابل آداپتور Simplex نوع

    نصب شده IP 65 فیبر آداپتورهای نوری، فیبر نوری کابل آداپتور نوع سیمپلکس جزئیات سریع محل مبدا: گوانگ دونگ، چین (سرزمین اصلی) نام تجاری: DYS / OEM شماره مدل: SC کوتاه آداپتور ها Boby رنگ: سیاه بسته بندی: جعبه پلاس... Read More
    2019-05-07 16:13:36
    چین Simplex / Duplex Fiber Optic Adapter LC blue Optical Adaptor For CATV کارخانه

    Simplex / Duplex Fiber Optic Adapter LC blue Optical Adaptor For CATV

    آداپتور فیبر نوری ساده / دوبلکس LC آداپتور نوری آبی برای CATV جزئیات سریع: شماره مدل: LC Inserion Loss :: IL Read More
    2019-05-07 16:13:35
    چین MTP Adapter  KeyUp-KeyDown Fiber Optic Adapter Aqua  with flange High Size Precision کارخانه

    MTP Adapter KeyUp-KeyDown Fiber Optic Adapter Aqua with flange High Size Precision

    MTP آداپتور، KeyUp-KeyDown، آبی، با فلنج DYS فیبر تولید آداپتور آمریکا Conec MTP. آداپتور MTP اتصال سریع تا 72 از فیبرهای نوری است. یکپارچگی اتصال با چفت آداپتور که به محل توسط بهار لود مکانیزم کشویی در پلاگین ... Read More
    2019-05-07 16:13:34
    Page 1 of 14|< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >|