SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
خانه
محصولات
دربارهی ما
اخبار شرکت
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه اخبار

DYS در OFC 2019 در طی 5 تا 7 مارس در سن دیگو، ایالات متحده آمریکا نمایش داده شد که موفق به موفقیت شد

همه محصولات
Optical Fiber Patch Cord
  • fiber optic jumper
  • single mode fiber patch cables
  • multimode fiber optic cable
  • Optical Fiber Splitter
  • فیبر چند منظوره، splitter فیبر تک حالت
  • fiber optic cable splitter
  • single mode fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • fibre cable connectors
  • optical fiber adapter
  • fiber optic cable connectors
  • Fiber Optic Terminal Box
  • wall mount fiber termination box
  • fiber optic patch box
  • fiber optic distribution box
  • Fiber Optic Adapter
  • fiber optic attenuator
  • آداپتور کابل فیبر نوری، آداپتور فیبر نوری
  • fiber optical adapter
  • Fiber Optic Attenuator
  • تضعیف فیبر نوری، تنفس نوری متغیر
  • fiber optic connection
  • variable optical attenuator
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • fiber optic network cable
  • fiber optic cable assembly
  • multimode fiber optic cable
  • MPO/MTP
  • fiber optic patch cords
  • mpo/mtp cable
  • mpo/mtp cassette
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • آستین اتصالات فیبر، آستین فیبر نوری
  • fiber optic sleeve
  • Optical Fiber Media Converter
  • مبدل فیبر رسانه، مبدل رسانه فیبر نوری
  • serial media converter
  • fiber optic media converter
  • Fiber Optic Splice Closure
  • fiber optic closure
  • fiber optic splice enclosure
  • fiber splice closure
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • فیبر نوری اتصال دهنده تمیز کننده، کیت تمیز کردن فیبر نوری
  • fiber optic cleaning kits
  • Fiber Optic Odf
  • فیبر نوری odf، پانل پانل فیبر نوری odf
  • odf fiber optic patch panel
  • odf fiber optic
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • fiber optic drop cable
  • fiber optic ethernet cable
  • fiber optic patch cord
  • طول موج چندگانه
  • wavelength division multiplexing
  • wdm module
  • دستگاه WDM، توزیع طول موج تقسیم شده است
  • LC Uniboot
  • lc duplex connector، fiber optic lc connectors
  • fiber patch panel lc connector
  • فیبر نوری اتصالات lc، فیبر پچ پانل اتصال lc
  • گواهینامه ها
    کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
    کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
    نظرات مشتریان
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    چت IM آنلاین در حال حاضر
    شرکت اخبار

    DYS در OFC 2019 در طی 5 تا 7 مارس در سن دیگو، ایالات متحده آمریکا نمایش داده شد که موفق به موفقیت شد

    DYS در OFC 2019 در طی 5 تا 7 مارس در سن دیگو، ایالات متحده آمریکا نمایش داده شد که موفق به موفقیت شد

    نمایشگاه OFC بزرگترین کنفرانس و نمایشگاه جهانی ارتباطات نوری و حرفه ای های شبکه است. این پنجمین بار بود که ما آنجا بودیم. DYS تمرکز خود را بر نمایش محصولات با کیفیت بالا از جمله مؤلفه های MTP، سیم کشی بیرونی، اتصالات با تراکم بالا، کیت های Breakout و غیره

    محصولات با کیفیت بالا DYS، مدیریت تولید استاندارد و خدمات مشتری برتر، مشتریان زیادی را در بازار آمریکای شمالی به دست آورده اند.

    نمایشگاه: OFC 2019
    غرفه #: 4722
    تاریخ: 5-7 مارس

    می افزاید: سان دیگو، ایالات متحده آمریکا

    ما مشتاقانه منتظر دیدن شما در سال آینده در سانتیاگو، ایالات متحده آمریکا در 10-12 مارس 2020 است.

    DYS exhibited in OFC 2019 during 5-7th March in San Diego, USA which achieved great success. DYS exhibited in OFC 2019 during 5-7th March in San Diego, USA which achieved great success.


    DYS exhibited in OFC 2019 during 5-7th March in San Diego, USA which achieved great success. DYS exhibited in OFC 2019 during 5-7th March in San Diego, USA which achieved great success.

    میخانه زمان : 2019-03-09 10:50:39 >> لیست اخبار
    اطلاعات تماس
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    تماس با شخص: Mr. Roy Huang

    تلفن: 86-0755-29650336

    فکس: 86-0755-29510505

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)