SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
خانه
محصولات
دربارهی ما
اخبار شرکت
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولاتFiber Optic Cable Assemblies

ضد آب 6.8mm Odva / MPO IP65 زره پوش Patchcord

همه محصولات
Optical Fiber Patch Cord
  • fiber optic jumper
  • single mode fiber patch cables
  • multimode fiber optic cable
  • Optical Fiber Splitter
  • فیبر چند منظوره، splitter فیبر تک حالت
  • fiber optic cable splitter
  • single mode fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • fibre cable connectors
  • optical fiber adapter
  • fiber optic cable connectors
  • Fiber Optic Terminal Box
  • wall mount fiber termination box
  • fiber optic patch box
  • fiber optic distribution box
  • Fiber Optic Adapter
  • fiber optic attenuator
  • آداپتور کابل فیبر نوری، آداپتور فیبر نوری
  • fiber optical adapter
  • Fiber Optic Attenuator
  • تضعیف فیبر نوری، تنفس نوری متغیر
  • fiber optic connection
  • variable optical attenuator
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • fiber optic network cable
  • fiber optic cable assembly
  • multimode fiber optic cable
  • MPO/MTP
  • fiber optic patch cords
  • mpo/mtp cable
  • mpo/mtp cassette
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • آستین اتصالات فیبر، آستین فیبر نوری
  • fiber optic sleeve
  • Optical Fiber Media Converter
  • مبدل فیبر رسانه، مبدل رسانه فیبر نوری
  • serial media converter
  • fiber optic media converter
  • Fiber Optic Splice Closure
  • fiber optic closure
  • fiber optic splice enclosure
  • fiber splice closure
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • فیبر نوری اتصال دهنده تمیز کننده، کیت تمیز کردن فیبر نوری
  • fiber optic cleaning kits
  • Fiber Optic Odf
  • فیبر نوری odf، پانل پانل فیبر نوری odf
  • odf fiber optic patch panel
  • odf fiber optic
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • fiber optic drop cable
  • fiber optic ethernet cable
  • fiber optic patch cord
  • طول موج چندگانه
  • wavelength division multiplexing
  • wdm module
  • دستگاه WDM، توزیع طول موج تقسیم شده است
  • LC Uniboot
  • lc duplex connector، fiber optic lc connectors
  • fiber patch panel lc connector
  • فیبر نوری اتصالات lc، فیبر پچ پانل اتصال lc
  • چت IM آنلاین در حال حاضر
    گواهینامه ها
    کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
    کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
    نظرات مشتریان
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    ضد آب 6.8mm Odva / MPO IP65 زره پوش Patchcord

    چین ضد آب 6.8mm Odva / MPO IP65 زره پوش Patchcord تامین کننده
    ضد آب 6.8mm Odva / MPO IP65 زره پوش Patchcord تامین کننده ضد آب 6.8mm Odva / MPO IP65 زره پوش Patchcord تامین کننده ضد آب 6.8mm Odva / MPO IP65 زره پوش Patchcord تامین کننده

    جزئیات محصول:

    محل منبع: گوانگدونگ چین (سرزمین اصلی)
    نام تجاری: DYS/OEM
    گواهی: IS09001-2015.ROHS
    شماره مدل: ODVA
    Mode: Single-mode or Multi-mode
    Insert loss: ≤0.2dB
    Suitcable fiber: 9/125μm,50/125μm,62.5/125μm

    پرداخت:

    Minimum Order Quantity: 10pcs
    Contact Now
    توضیحات محصول جزئیات
    نام تجاری: DYS شماره مدل: IP65 در فضای باز
    حالت: حالت تک از دست دادن درج: ≤0.5 دسی بل

    ضد آب 6.8mm Odva / MPO IP65 زره پوش Patchcord

    کاربرد:

    فیبر به-آنتن (FTTA)

    آخرین و سیستم های ارتباطی همراه نسل بعدی (GSM، UMTS، CMDA2000، TD-SCDMA، وایمکس، LTE، و غیره) استقرار فیدر فیبر نوری برای پیوند ایستگاه پایه با واحد از راه دور در دکل آنتن است.


    اتوماسیون و کابل کشی صنعتی بالاترین قابلیت اطمینان و ایمنی عملیاتی را فراهم. طراحی مقاوم فراهم می کند بالاترین استحکام مکانیکی و حرارتی که حتی در صورت نگه می دارد خطوط داده زنده
    شوک، ارتعاش قوی، یا سوء استفاده تصادفی.

    سیستم های مدار بسته
    تولید کنندگان دوربین های امنیتی اتصالات ODC برای اندازه جمع و جور و طراحی قوی را انتخاب نمایید. مجامع ODC بسیار آسان برای نصب حتی در مناطق دشوار برای دسترسی و ارائه بالاترین ایمنی نصب و راه اندازی.

    ساختمان نیروی دریایی و کشتی

    مقاومت به خوردگی بالا هر دو نیروی دریایی و مدنی سازندگان کشتی را متقاعد به استفاده از مجامع ODC برای سیستم های ارتباطی در هیئت مدیره. کانکتور نیکل اندود مقاومت در برابر محیط های مرطوب و شور و تضمین بار زندگی 20 سال و فراتر از آن.

    پخش

    ارائه می دهد طیف وسیعی از سیستم کابل کشی ساخت تلفن همراه و مجامع ODC نصب کابل موقت
    مورد نیاز برای پخش رویدادهای ورزشی، مسابقات اتومبیل رانی، etc.and برای اتصال موقت در صورت خطرات طبیعی.

    مزیت ما و خدمات ویژه:

    1.With R خود ما و توسعه، خطوط تولید تکمیل شده است، تولید پیشرفته و تجهیزات تست، پرسنل با تجربه، ما اعتماد به نفس شما کیفیت راضی و خدمات ارائه با قیمت رقابتی و تحویل دقیق است.

    2.Rich تجربه در نصب شده و ODM، علاوه بر موارد استاندارد، ما می توانیم به شما کمک کند طراحی محصولات جدید و منحصر به فرد قرار داده و به تولید است. ما در مورد نوآوری مراقبت و می خواهم به تغییر برای شما و رشد با شما.

    3.Prompt برای هر گونه سوال و یا درخواست در کمتر از 3 ساعت پاسخ

    4.Using ERP systerm است به اطمینان حاصل شود که هر یک از لینک درست است.

    اطلاعات تماس
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    تماس با شخص: Mr. Roy Huang

    تلفن: +8613590228527

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)