SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
خانه
محصولات
دربارهی ما
اخبار شرکت
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولاتFiber Optic Cable Assemblies

ضد آب MINI IP LC SC MPO فیبر نوری کابل پچ سازگار با Optitap

همه محصولات
Optical Fiber Patch Cord
  • fiber optic jumper
  • single mode fiber patch cables
  • multimode fiber optic cable
  • Optical Fiber Splitter
  • فیبر چند منظوره، splitter فیبر تک حالت
  • fiber optic cable splitter
  • single mode fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • fibre cable connectors
  • optical fiber adapter
  • fiber optic cable connectors
  • Fiber Optic Terminal Box
  • wall mount fiber termination box
  • fiber optic patch box
  • fiber optic distribution box
  • Fiber Optic Adapter
  • fiber optic attenuator
  • آداپتور کابل فیبر نوری، آداپتور فیبر نوری
  • fiber optical adapter
  • Fiber Optic Attenuator
  • تضعیف فیبر نوری، تنفس نوری متغیر
  • fiber optic connection
  • variable optical attenuator
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • fiber optic network cable
  • fiber optic cable assembly
  • multimode fiber optic cable
  • MPO/MTP
  • fiber optic patch cords
  • mpo/mtp cable
  • mpo/mtp cassette
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • آستین اتصالات فیبر، آستین فیبر نوری
  • fiber optic sleeve
  • Optical Fiber Media Converter
  • مبدل فیبر رسانه، مبدل رسانه فیبر نوری
  • serial media converter
  • fiber optic media converter
  • Fiber Optic Splice Closure
  • fiber optic closure
  • fiber optic splice enclosure
  • fiber splice closure
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • فیبر نوری اتصال دهنده تمیز کننده، کیت تمیز کردن فیبر نوری
  • fiber optic cleaning kits
  • Fiber Optic Odf
  • فیبر نوری odf، پانل پانل فیبر نوری odf
  • odf fiber optic patch panel
  • odf fiber optic
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • fiber optic drop cable
  • fiber optic ethernet cable
  • fiber optic patch cord
  • طول موج چندگانه
  • wavelength division multiplexing
  • wdm module
  • دستگاه WDM، توزیع طول موج تقسیم شده است
  • LC Uniboot
  • lc duplex connector، fiber optic lc connectors
  • fiber patch panel lc connector
  • فیبر نوری اتصالات lc، فیبر پچ پانل اتصال lc
  • چت IM آنلاین در حال حاضر
    گواهینامه ها
    کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
    کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
    نظرات مشتریان
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    ضد آب MINI IP LC SC MPO فیبر نوری کابل پچ سازگار با Optitap

    چین ضد آب MINI IP LC SC MPO فیبر نوری کابل پچ سازگار با Optitap تامین کننده
    ضد آب MINI IP LC SC MPO فیبر نوری کابل پچ سازگار با Optitap تامین کننده ضد آب MINI IP LC SC MPO فیبر نوری کابل پچ سازگار با Optitap تامین کننده

    جزئیات محصول:

    محل منبع: گوانگدونگ چین (سرزمین اصلی)
    نام تجاری: DYS/OEM
    گواهی: IS09001-2015.ROHS
    شماره مدل: مینی IP LC

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 1-10
    جزئیات بسته بندی: جعبه فردی یا با توجه به درخواست مشتری
    زمان تحویل: در 3 روز
    شرایط پرداخت: اعتبارات اسنادی، D/A، D/P T/T, وسترن یونیون
    Contact Now
    توضیحات محصول جزئیات
    محل منبع: گوانگدونگ چین (سرزمین اصلی) نام تجاری: DYS
    شماره مدل: MINI IP LC SC MPO طول: 10M، 30M، 50M، 100M یا سفارشی
    نوع فیبر: G657A، G652D، OM1، OM2، OM3 اندازه ژاکت: 3.0mm / 4.6mm / 4 * 7mm
    مواد ژاکت: LSZH، PVC، HDPE از دست دادن درج: <0.25dB
    برگشت ضرر: > 60dB دمای کار: -40 ° C ~ + 85 ° C

    کاربرد

    چند منظوره در فضای باز

    FTTH، FTTX

    مناطق در فضای باز

    محیط خشن

    امکانات

    حفاظت رطوبت و گرد و غبار را برای استفاده در محیط های صنعتی سخت فراهم می کند

    حفاظت IP67، اثبات رطوبت نمک، رطوبت، مه، ضد گرد و غبار

    در هر نقطه دسترسی تضاد ضد آب به طور چشمگیری پلاسمایی فیلد را با یک ضرر از پیش تعیین شده کاهش می دهد

    تکنیک های نصب سنتی زمینه را برای برنامه های کاربردی هوایی، زیر زمین و کانال استفاده کنید

    تست 100٪ نوری برای اطمینان از کیفیت و عملکرد مونتاژ

    فواید

    اجازه می دهد انعطاف پذیری برای استفاده از مجامع خاتمه کارخانه

    فراهم می کند مقاومت هوا برتر برای FTTH و دیگر برنامه های کاربردی در فضای باز

    قابلیت اطمینان در محیط های خشن آب و هوا را فراهم می کند

    می توان با طرح های استاندارد کابل صنعتی استفاده کرد

    به راحتی بدون ابزار ویژه نصب می شود

    اتصال سبک موضوعی

    حفاظت خم شدن برای نصب و استفاده طولانی مدت

    اطلاعات تماس
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    تماس با شخص: Mr. Roy Huang

    تلفن: +8613590228527

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)