Water Resistant Fiber Optic Terminal Boxs , SC-SC OTDR Plastic Launch Cable Box

جزئیات محصول:
محل منبع: شنژن
نام تجاری: DYS/OEM
گواهی: IS09001-2015.ROHS
Model Number: SC Optical Fiber Patch Cord
پرداخت:
Minimum Order Quantity: 10pcs
قیمت: 1-10usd/pcs
Packaging Details: Individual box or according to customer's request
Delivery Time: 3-5 work days
Payment Terms: T/T or L/C,Western Union
Supply Ability: 500000PCS / Month

توضیحات محصول

جعبه ترمینال فیبر نوری مقاوم در برابر آب ، جعبه کابل پرتاب SC-SC OTDR

جزئیات ققیک:

شماره مدل:   SC-SC OTDR

اتصال دهنده: SC

ماده: جعبه پلاستیکی

طول: 1 کیلو متری

جعبه فیبر پرتاب OTDR با بازتابنده های نوری زمان نوری برای کمک به حداقل رساندن اثرات Pulse راه اندازی OTDR در عدم قطعیت اندازه گیری استفاده می شود.


واحدهای در هر طول تا 4 کیلومتر در دسترس هستند و در یک کیف حمل ناهموار، محکم و یا بدون آب قرار می گیرند.

 

مشخصات:
1. نوع اتصال: SC، LC، ST، FC، E2000. MPO و غیره
2. طول: از 100m تا 4KM
3. مقاوم در برابر آب، ضد خش و ضد گرد و غبار
4. ماده: SR پلی پروپیلن
5. رنگ: سیاه / زرد
6. دمای عملیاتی -40 ° C تا + 80 ° C
7. نوع فیبر: قرقره SMF-28
8. طول سرب: 1m-5m، قطر خارجی 2.0mm یا 3.0mm
9. فیبر نوع G652.
10. بازتاب برگشت (RL) <-55 DB
11. استاندارد GR-326

(1) Apex offset: 0 - 50 um
(2) شعاع انحنای 7 تا 25 نانومتر
(3) زبری فیبر: 0 - 25 نانومتر
(4) زبری انبر: 0-50 نانومتر

 

مزیت رقابتی

DYS به شدت از سیستم مدیریت کیفیت ISO9001 ، شرکت هایی با امکانات خوب و مدیریت منابع انسانی واجد شرایط برای اطمینان از ثبات محصول و عملکرد عالی استفاده می کند. و خدمات پس از فروش خوب، به نفع اعتماد مشتریان، محصولات صادر شده به اروپا و ایالات متحده و کشورهای جنوب شرقی آسیا است.