SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
خانه
محصولات
دربارهی ما
اخبار شرکت
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولاتFiber Optic Cable Assemblies

ST Singlemode Optical Fiber Patch Cord Pulling eye Fiber Optic Patch Leads

همه محصولات
Optical Fiber Patch Cord
  • fiber optic jumper
  • single mode fiber patch cables
  • multimode fiber optic cable
  • Optical Fiber Splitter
  • فیبر چند منظوره، splitter فیبر تک حالت
  • fiber optic cable splitter
  • single mode fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • fibre cable connectors
  • optical fiber adapter
  • fiber optic cable connectors
  • Fiber Optic Terminal Box
  • wall mount fiber termination box
  • fiber optic patch box
  • fiber optic distribution box
  • Fiber Optic Adapter
  • fiber optic attenuator
  • آداپتور کابل فیبر نوری، آداپتور فیبر نوری
  • fiber optical adapter
  • Fiber Optic Attenuator
  • تضعیف فیبر نوری، تنفس نوری متغیر
  • fiber optic connection
  • variable optical attenuator
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • fiber optic network cable
  • fiber optic cable assembly
  • multimode fiber optic cable
  • MPO/MTP
  • fiber optic patch cords
  • mpo/mtp cable
  • mpo/mtp cassette
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • آستین اتصالات فیبر، آستین فیبر نوری
  • fiber optic sleeve
  • Optical Fiber Media Converter
  • مبدل فیبر رسانه، مبدل رسانه فیبر نوری
  • serial media converter
  • fiber optic media converter
  • Fiber Optic Splice Closure
  • fiber optic closure
  • fiber optic splice enclosure
  • fiber splice closure
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • فیبر نوری اتصال دهنده تمیز کننده، کیت تمیز کردن فیبر نوری
  • fiber optic cleaning kits
  • Fiber Optic Odf
  • فیبر نوری odf، پانل پانل فیبر نوری odf
  • odf fiber optic patch panel
  • odf fiber optic
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • fiber optic drop cable
  • fiber optic ethernet cable
  • fiber optic patch cord
  • طول موج چندگانه
  • wavelength division multiplexing
  • wdm module
  • دستگاه WDM، توزیع طول موج تقسیم شده است
  • LC Uniboot
  • lc duplex connector، fiber optic lc connectors
  • fiber patch panel lc connector
  • فیبر نوری اتصالات lc، فیبر پچ پانل اتصال lc
  • چت IM آنلاین در حال حاضر
    گواهینامه ها
    کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
    کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
    نظرات مشتریان
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    ST Singlemode Optical Fiber Patch Cord Pulling eye Fiber Optic Patch Leads

    چین ST Singlemode Optical Fiber Patch Cord Pulling eye Fiber Optic Patch Leads تامین کننده
    ST Singlemode Optical Fiber Patch Cord Pulling eye Fiber Optic Patch Leads تامین کننده ST Singlemode Optical Fiber Patch Cord Pulling eye Fiber Optic Patch Leads تامین کننده ST Singlemode Optical Fiber Patch Cord Pulling eye Fiber Optic Patch Leads تامین کننده

    جزئیات محصول:

    محل منبع: گوانگدونگ چین (سرزمین اصلی)
    نام تجاری: DYS/OEM
    گواهی: IS09001-2015.ROHS
    Model Number: ST
    Contact Now
    توضیحات محصول جزئیات
    نام محصول: پچ کابل فیبر نوری رنگ: آبی
    ساختار: با کشیدن چشم نوع فیبر: تک، چند حالته
    گواهی: ROHS ویژگی های: تمام اتصالات نوع در دسترس هستند

    ST تک حالت فیبر نوری پچ بند ناف کشیدن چشم منجر می شود فیبر نوری پچ

    جزئیات سریع

    محل منبع: GUA، گوانگدونگ، چین (سرزمین اصلی)، چین (سرزمین اصلی)

    نام تجاری: DYS

    شماره مدل: ST

    کشیدن چشم: بله

    نوع فیبر: تک، چند حالته

    ROHS: بله

    امکانات:

    1.Fibers با پیچ و تاب و کشیدن خاتمه

    2.eyes برای از بین بردن آسیب کابل در هنگام نصب.

    را انتخاب کنید یا پی وی سی و یا ژاکت پلنوم

    3.6 12 و 24 نسخه فیبر در دسترس هستند

    اتصال دهنده نوع 4.All در دسترس هستند

    5.Makes کابل کشیدن از طریق خط لوله آسان تر است.

     

    مشخصات

    کابل فیبر نوری به راحتی می توانید در هنگام نصب آسیب دیده می شود، زیرا تا شکننده است. محافظت از آن را از آسیب با انتخاب یک کابل با چشم کشیدن. چشم کشیدن تضمین می کند که عضو قدرت که کابل به جای هسته فیبر و یا ژاکت کشیده شده است. در اینجا راه آسان به جلو FC-ST دوبلکس بسته نرم افزاری بند ناف 3.0mm پچ (با کشیدن چشم) استفاده از کیت چشم، کندن کیت چشم محافظت FC-ST دوبلکس بسته نرم افزاری بند ناف 3.0mm پچ (با کشیدن چشم) در طول خط لوله نصب و راه اندازی، کانالها یا است بند. صرفه جویی در زمان و هزینه های هنگام نصب کابل فیبر چند پیش connectorized.

     

    مزیت رقابتی

    DYS شدت اجرای ISO9001 سیستم مدیریت کیفیت، شرکت با امکانات خوب و مدیریت منابع انسانی واجد شرایط برای اطمینان از ثبات کیفیت محصول و عملکرد بسیار عالی. و خوب خدمات پس از فروش، به نفع خود اعتماد مشتریان، productsexported به اروپا و ایالات متحده و کشورهای جنوب شرقی آسیا.

    اطلاعات تماس
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    تماس با شخص: Mr. Roy Huang

    تلفن: +8613590228527

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)