SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
خانه
محصولات
دربارهی ما
اخبار شرکت
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولاتOptical Fiber Connectors

Singlemode Optical Fiber Connectors LC / APC Duplex For Local Area Networks

همه محصولات
Optical Fiber Patch Cord
  • fiber optic jumper
  • single mode fiber patch cables
  • multimode fiber optic cable
  • Optical Fiber Splitter
  • فیبر چند منظوره، splitter فیبر تک حالت
  • fiber optic cable splitter
  • single mode fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • fibre cable connectors
  • optical fiber adapter
  • fiber optic cable connectors
  • Fiber Optic Terminal Box
  • wall mount fiber termination box
  • fiber optic patch box
  • fiber optic distribution box
  • Fiber Optic Adapter
  • fiber optic attenuator
  • آداپتور کابل فیبر نوری، آداپتور فیبر نوری
  • fiber optical adapter
  • Fiber Optic Attenuator
  • تضعیف فیبر نوری، تنفس نوری متغیر
  • fiber optic connection
  • variable optical attenuator
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • fiber optic network cable
  • fiber optic cable assembly
  • multimode fiber optic cable
  • MPO/MTP
  • fiber optic patch cords
  • mpo/mtp cable
  • mpo/mtp cassette
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • آستین اتصالات فیبر، آستین فیبر نوری
  • fiber optic sleeve
  • Optical Fiber Media Converter
  • مبدل فیبر رسانه، مبدل رسانه فیبر نوری
  • serial media converter
  • fiber optic media converter
  • Fiber Optic Splice Closure
  • fiber optic closure
  • fiber optic splice enclosure
  • fiber splice closure
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • فیبر نوری اتصال دهنده تمیز کننده، کیت تمیز کردن فیبر نوری
  • fiber optic cleaning kits
  • Fiber Optic Odf
  • فیبر نوری odf، پانل پانل فیبر نوری odf
  • odf fiber optic patch panel
  • odf fiber optic
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • fiber optic drop cable
  • fiber optic ethernet cable
  • fiber optic patch cord
  • طول موج چندگانه
  • wavelength division multiplexing
  • wdm module
  • دستگاه WDM، توزیع طول موج تقسیم شده است
  • LC Uniboot
  • lc duplex connector، fiber optic lc connectors
  • fiber patch panel lc connector
  • فیبر نوری اتصالات lc، فیبر پچ پانل اتصال lc
  • چت IM آنلاین در حال حاضر
    گواهینامه ها
    کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
    کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
    نظرات مشتریان
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    Singlemode Optical Fiber Connectors LC / APC Duplex For Local Area Networks

    چین Singlemode Optical Fiber Connectors LC / APC Duplex For Local Area Networks تامین کننده
    Singlemode Optical Fiber Connectors LC / APC Duplex For Local Area Networks تامین کننده Singlemode Optical Fiber Connectors LC / APC Duplex For Local Area Networks تامین کننده Singlemode Optical Fiber Connectors LC / APC Duplex For Local Area Networks تامین کننده

    جزئیات محصول:

    محل منبع: شنژن
    نام تجاری: DYS/OEM
    گواهی: IS09001-2015.ROHS
    Model Number: LC/APC

    پرداخت:

    Minimum Order Quantity: 10pcs
    قیمت: 1-10usd/pcs
    Packaging Details: Individual box or according to customer's request
    Delivery Time: 3-5 work days
    Contact Now
    توضیحات محصول جزئیات
    محل منبع: گوانگدونگ چین (سرزمین اصلی) نام تجاری: DYS/OEM
    شماره مدل: اتصال LC / APC نام محصول: اتصال LC / APC
    نوع فیبر: SM، MM نوع اتصال: LC / UPC، LC / APC
    نوع کابل فیبر: برای کابل 0.9،2.0،3.0 قرار دادن ضرر و زیان: <0.3db
    برگشت ضرر: > 60db دمای عملیات: -40 ℃ تا 85 ℃

    جزئیات سریع

    محل منبع: گوانگدونگ، چین (سرزمین اصلی)

    نام تجاری: DYS / OEM

    شماره مدل: اتصال LC / APC

    نام محصول: اتصال LC / APC

    رنگ: سبز، آبی، بژ

    نوع فیبر: SM، MM

    نوع اتصال: LC / UPC، LC / APC

    نوع فیبر کابل: برای کابل 0.9،2.0،3.0

    درج از دست دادن: <0.3db

    افت بازدهی : > 60db

    دمای عملیاتی: -40 ℃ تا 85 ℃

    کاربرد: FTTH FTTB شبکه FTTX

    صدور گواهینامه: RoHS، ISO

    بسته بندی و تحویل
    جزئیات بسته بندی جعبه فردی یا با توجه به درخواست مشتری
    زمان تحویل در 3 روز

    کاربرد

    • CATV، تجهیزات آزمون مترو؛ FTTH
    • شبکه های محلی (LAN)
    • شبکه های گسترده ای (WAN)
    • شبکه های پردازش داده
    • قاب توزیع نوری
    • تجهیزات شبکه نوری

    امکانات
    • مقدار ضرر وارد شدن کم
    • ارزش افت بازتاب بازده
    • قابلیت پایدار و قابلیت اطمینان بالا
    • اتصال دقیق
    • قابلیت مکانیکی عالی

    • چکمه های مختلف رنگ

    مشخصات فنی

    مورد

    حالت تک

    چند حالت

    از دست دادن درج

    ≤ 0.2dB

    ≦ 0.3bB

    آزمون ورودی-کشش

    1000 بار

    دمای عملیاتی

    -40 ℃ ~ + 85 ℃

    مشخصات سرامیکی غلیظ

    انحرافات متمرکز بر 125.5um: 1μm

    انحرافات متمرکز بر 127um: umo 3um

    فیبر مناسب

    9 / 125um

    50 / 125um، 62.5 / 125um

    مزیت رقابتی

    DYS به شدت از سیستم مدیریت کیفیت ISO9001، شرکت هایی با امکانات خوب و مدیریت منابع انسانی واجد شرایط برای اطمینان از ثبات کیفیت محصول و عملکرد عالی استفاده می کند. و خدمات پس از فروش خوب، به نفع اعتماد مشتریان، محصولات وارد شده به اروپا و ایالات متحده و کشورهای جنوب شرقی آسیا است.

    اطلاعات تماس
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    تماس با شخص: Mr. Roy Huang

    تلفن: +8613590228527

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)