SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
خانه
محصولات
دربارهی ما
اخبار شرکت
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولاتOptical Fiber Splitter

تنها حالت SC APC 2 * 4 PLC فیبر نوری کابل شکاف با اتصال SC / APC

همه محصولات
Optical Fiber Patch Cord
  • fiber optic jumper
  • single mode fiber patch cables
  • multimode fiber optic cable
  • Optical Fiber Splitter
  • فیبر چند منظوره، splitter فیبر تک حالت
  • fiber optic cable splitter
  • single mode fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • fibre cable connectors
  • optical fiber adapter
  • fiber optic cable connectors
  • Fiber Optic Terminal Box
  • wall mount fiber termination box
  • fiber optic patch box
  • fiber optic distribution box
  • Fiber Optic Adapter
  • fiber optic attenuator
  • آداپتور کابل فیبر نوری، آداپتور فیبر نوری
  • fiber optical adapter
  • Fiber Optic Attenuator
  • تضعیف فیبر نوری، تنفس نوری متغیر
  • fiber optic connection
  • variable optical attenuator
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • fiber optic network cable
  • fiber optic cable assembly
  • multimode fiber optic cable
  • MPO/MTP
  • fiber optic patch cords
  • mpo/mtp cable
  • mpo/mtp cassette
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • آستین اتصالات فیبر، آستین فیبر نوری
  • fiber optic sleeve
  • Optical Fiber Media Converter
  • مبدل فیبر رسانه، مبدل رسانه فیبر نوری
  • serial media converter
  • fiber optic media converter
  • Fiber Optic Splice Closure
  • fiber optic closure
  • fiber optic splice enclosure
  • fiber splice closure
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • فیبر نوری اتصال دهنده تمیز کننده، کیت تمیز کردن فیبر نوری
  • fiber optic cleaning kits
  • Fiber Optic Odf
  • فیبر نوری odf، پانل پانل فیبر نوری odf
  • odf fiber optic patch panel
  • odf fiber optic
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • fiber optic drop cable
  • fiber optic ethernet cable
  • fiber optic patch cord
  • طول موج چندگانه
  • wavelength division multiplexing
  • wdm module
  • دستگاه WDM، توزیع طول موج تقسیم شده است
  • LC Uniboot
  • lc duplex connector، fiber optic lc connectors
  • fiber patch panel lc connector
  • فیبر نوری اتصالات lc، فیبر پچ پانل اتصال lc
  • چت IM آنلاین در حال حاضر
    گواهینامه ها
    کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
    کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
    نظرات مشتریان
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    تنها حالت SC APC 2 * 4 PLC فیبر نوری کابل شکاف با اتصال SC / APC

    چین تنها حالت SC APC 2 * 4 PLC فیبر نوری کابل شکاف با اتصال SC / APC تامین کننده
    تنها حالت SC APC 2 * 4 PLC فیبر نوری کابل شکاف با اتصال SC / APC تامین کننده تنها حالت SC APC 2 * 4 PLC فیبر نوری کابل شکاف با اتصال SC / APC تامین کننده تنها حالت SC APC 2 * 4 PLC فیبر نوری کابل شکاف با اتصال SC / APC تامین کننده

    جزئیات محصول:

    محل منبع: شنژن
    نام تجاری: DYS/OEM
    گواهی: IS09001-2015.ROHS
    Model Number: 2*4 Fiber Opitc PLC Splitter with SC / APC connectors

    پرداخت:

    Minimum Order Quantity: 1
    قیمت: 60-100usd/piece
    Packaging Details: 1pcs/box
    Delivery Time: 3-5 work days
    Contact Now
    توضیحات محصول جزئیات

    2 * 4 فیبر Opitc PLC Splitter با اتصال SC / APC

    جزئیات سریع
    نام تجاری: DYS
    شماره مدل: 2 * 4 فیبر Opitc PLC
    حالت: Singlemode
    افت محرک ≤0.5 دسی بل
    افت بازده (دسی بل): UPC: 50 APC: 60
    دمای عملیاتی (° C): - 40 ~ 85
    نوع اتصال: FC. SC ST LC MU

    1. مشخصات

    مولفه های

    مشخصات فنی

    واحدها

    یادداشت

    شماره کانال

    2 * 4

     

     

    طول موج عملیاتی

    1280 ~ 1650

    Nm

     

    از دست دادن درج

    ≤17.4

    دسی بل

     

    یکنواختی

    ≤1.5

    دسی بل

     

    از دست دادن وابسته به قطبش

    0.2

    دسی بل

     

    برگشت ضرر

    ≥50

    دسی بل

     

    جهت گیری

    ≥55

    دسی بل

     

    دم خوک

    ورودی: کابل 0.9 / 2.0.0 / 3.0 میلیمتر

     

     

    خروجی: شکاف فن خروجی با کابل 0.9 / 2.0.0 / 3.0mm

     

     

    اتصال دهنده

    SC / APC

    N / A

    <0.3dB


    1.2 الزامات محیط زیست

    مولفه های

    مشخصات فنی

    واحدها

    یادداشت

    دمای عملیاتی

    -40 ~ +85

    ° C

     

    دمای ذخیره سازی

    -60 ~ +85

    ° C

     





    مزیت رقابتی
    DYS به شدت از سیستم مدیریت کیفیت ISO9001، شرکت هایی با امکانات خوب و مدیریت منابع انسانی واجد شرایط برای اطمینان از ثبات کیفیت محصول و عملکرد عالی استفاده می کند. و خدمات پس از فروش خوب، برای به دست آوردن اعتماد مشتریان، محصولات صادر شده به اروپا و ایالات متحده و کشورهای جنوب شرقی آسیا.

    اطلاعات تماس
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    تماس با شخص: Mr. Roy Huang

    تلفن: +8613590228527

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)