SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
خانه
محصولات
دربارهی ما
اخبار شرکت
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولاتFiber Optic Transceiver

Single-mode Fiber Optic Transceiver

همه محصولات
Optical Fiber Patch Cord
  • fiber optic jumper
  • single mode fiber patch cables
  • multimode fiber optic cable
  • Optical Fiber Splitter
  • فیبر چند منظوره، splitter فیبر تک حالت
  • fiber optic cable splitter
  • single mode fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • fibre cable connectors
  • optical fiber adapter
  • fiber optic cable connectors
  • Fiber Optic Terminal Box
  • wall mount fiber termination box
  • fiber optic patch box
  • fiber optic distribution box
  • Fiber Optic Adapter
  • fiber optic attenuator
  • آداپتور کابل فیبر نوری، آداپتور فیبر نوری
  • fiber optical adapter
  • Fiber Optic Attenuator
  • تضعیف فیبر نوری، تنفس نوری متغیر
  • fiber optic connection
  • variable optical attenuator
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • fiber optic network cable
  • fiber optic cable assembly
  • multimode fiber optic cable
  • MPO/MTP
  • fiber optic patch cords
  • mpo/mtp cable
  • mpo/mtp cassette
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • آستین اتصالات فیبر، آستین فیبر نوری
  • fiber optic sleeve
  • Optical Fiber Media Converter
  • مبدل فیبر رسانه، مبدل رسانه فیبر نوری
  • serial media converter
  • fiber optic media converter
  • Fiber Optic Splice Closure
  • fiber optic closure
  • fiber optic splice enclosure
  • fiber splice closure
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • فیبر نوری اتصال دهنده تمیز کننده، کیت تمیز کردن فیبر نوری
  • fiber optic cleaning kits
  • Fiber Optic Odf
  • فیبر نوری odf، پانل پانل فیبر نوری odf
  • odf fiber optic patch panel
  • odf fiber optic
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • fiber optic drop cable
  • fiber optic ethernet cable
  • fiber optic patch cord
  • طول موج چندگانه
  • wavelength division multiplexing
  • wdm module
  • دستگاه WDM، توزیع طول موج تقسیم شده است
  • LC Uniboot
  • lc duplex connector، fiber optic lc connectors
  • fiber patch panel lc connector
  • فیبر نوری اتصالات lc، فیبر پچ پانل اتصال lc
  • چت IM آنلاین در حال حاضر
    گواهینامه ها
    کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
    کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
    نظرات مشتریان
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    Single-mode Fiber Optic Transceiver

    چین Single-mode Fiber Optic Transceiver تامین کننده

    جزئیات محصول:

    نام تجاری: DYS/OEM
    گواهی: IS09001-2015.ROHS
    Contact Now
    توضیحات محصول جزئیات
    نام محصول: فرستنده ی تک حالت مدل: فرستنده SFP
    گواهی: ISO9001، ROHS اتصال دهنده: LC
    منبع تغذیه: + 3.3V انتقال: تا 80 کیلومتر

    جزئیات سریع

    1. محل منبع: GUA، uangdong، چین (سرزمین اصلی)

    نام تجاری 2.DYS

    شماره مدل 3. فرستنده SFP

    4.manufxturer: YES

    گواهی نامه 5: ISO9001، ROHS

    مشخصات فنی

    بسته 1.SFP با LC اتصال

    منبع تغذیه 2.Single + 3.3V

    انتقال به بالای 80 کیلو متر با فیبر تک حالت

    جنین

    بسته 1.SFP با LC اتصال
    منبع تغذیه 2.Single + 3.3V
    انتقال به بالای 80 کیلو متر با فیبر تک حالت
    4.Compliant با Telcordia (Bellcore) GR-468-CORE
    ایمنی 5.Eye طراحی شده برای دیدار با کلاس لیزر 1، مطابق با IEC60825-1
    6.RoHS مطابق با محصولات موجود

    مشخصات فنی

    شماره بخش بسته بندی (bps / Hz) نرخ داده Tx (nm) پات (dBm) Rx حساسیت (dBm) دما ° C رسیدن گزینه دیگر
    H59-60L SFP 2.5G 1550 نانومتر DFB 0 ~ 5 پین ≤-25 0-70 درجه سانتی گراد 60 کیلومتر DDM RoHS
    H39-40L SFP 2.5G 1310 نانومتر DFB -5 ~ 0 پین ≤-22 0-70 درجه سانتی گراد 40 کیلومتر DDM RoHS
    H39-40L-D SFP 2.5G 1310 نانومتر DFB -5 ~ 0 پین ≤-22 0-70 درجه سانتی گراد 40 کیلومتر DDM RoHS
    H39-20L SFP 2.5G 1310 نانومتر DFB -8 ~ -3 پین ≤-22 0-70 درجه سانتی گراد 20 کیلومتر DDM RoHS
    G59-1BL SFP 1.25G 1550 نانومتر DFB 0 ~ 5 APD ≤ 32 0-70 درجه سانتی گراد 120 کیلومتر DDM RoHS
    G59-80L SFP 1.25G 1550 نانومتر DFB 0 ~ 5 پین ≤-26 0-70 درجه سانتی گراد 80 کیلومتر DDM RoHS
    G39-20L SFP 1.25G 1310 نانومتر FP -8 ~ -3 پین ≤ -24 0-70 درجه سانتی گراد 20 کیلومتر DDM RoHS
    G88-05L SFP 1.25G 850 نانومتر VCSEL -8 ~ -3 پین ≤-19 0-70 درجه سانتی گراد 550 متر DDM RoHS
    E39-40L SFP 155 م 1310 نانومتر FP -15 ~ -3 پین ≤-36 0-70 درجه سانتی گراد 80 کیلومتر DDM RoHS
    E39-20L SFP 155 م 1310 نانومتر FP -15 ~ -3 پین ≤-36 0-70 درجه سانتی گراد 40 کیلومتر DDM RoHS

    مزیت رقابتی

    DYS به شدت از سیستم مدیریت کیفیت ISO9001، شرکت هایی با امکانات خوب و مدیریت منابع انسانی واجد شرایط برای اطمینان از ثبات کیفیت محصول و عملکرد عالی استفاده می کند. و خدمات پس از فروش خوب، برای به دست آوردن اعتماد مشتریان، محصولات صادر شده به اروپا و ایالات متحده و کشورهای جنوب شرقی آسیا.

    اطلاعات تماس
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    تماس با شخص: Mr. Roy Huang

    تلفن: +8613590228527

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)