Simplex SC UPC فیبر نوری یکپارچه سریع اتصال یک شبکه برای شبکه های محلی

جزئیات محصول:
محل منبع: شنژن
نام تجاری: DYS/OEM
گواهی: IS09001-2015.ROHS
Model Number: SC/UPC Optical Fiber Connectors
پرداخت:
Minimum Order Quantity: 10pcs
قیمت: 1-10usd/pcs
Packaging Details: Individual box or according to customer's request
Delivery Time: 3-5 work days
Payment Terms: T/T or L/C,Western Union or Paypal
Supply Ability: 500000PCS / Month

توضیحات محصول

Simplex SC UPC Fast فیبر نوری اتصالات برای شبکه های محلی

جزئیات سریع:

شماره مدل: SC UPC MM

از دست دادن Inserion: <0.3db

افت بازدهی : > 45db

نوع فیبر: Singlemode

جزئیات تحویل: در 3 روز

برنامه های کاربردی

1 • CATV


2 • شبکه مخابراتی

3 • تجهیزات آزمون نوری


4 • شبکه های محلی


5 • شبکه های گسترده ای


6 • شبکه های پردازش داده

امکانات


1 • مقدار ضرر وارد کردن کم


2 • مقدار افت بازتاب بازتاب


3 • قابلیت پایدار و قابلیت اطمینان بالا


4 • اتصال دقیق


5 • قابلیت مکانیکی عالی

6 • چکمه های مختلف رنگ

مشخصات

مورد حالت تک چند حالت
از دست دادن درج <0.2dB < 0.3bB
تست درج تست 1000 بار
دمای عملیاتی -40 ° C ~ + 85 ° C
مشخصات سرامیکی غلیظ انحرافات متمرکز بر 125.5um: < 1um انحرافات متمرکز بر 127um: < 3um
فیبر مناسب 9 / 125um 50 / 125um، 62.5 / 125um

مزیت رقابتی

DYS به شدت از سیستم مدیریت کیفیت ISO9001، شرکت هایی با امکانات خوب و مدیریت منابع انسانی واجد شرایط برای اطمینان از ثبات محصول و عملکرد عالی استفاده می کند. و خدمات پس از فروش خوب، به نفع اعتماد مشتریان، محصولات وارد شده به اروپا و ایالات متحده و کشورهای جنوب شرقی آسیا است.