SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
خانه
محصولات
دربارهی ما
اخبار شرکت
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولاتOptical Fiber Connectors

Simplex SC UPC Fast Fiber Optics Connectors For Local Area Networks

چت IM آنلاین در حال حاضر
گواهینامه ها
کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
نظرات مشتریان
We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

—— Vicky Bailey

Good quality! Keep cooperating!

—— Lewis Farmborough

Simplex SC UPC Fast Fiber Optics Connectors For Local Area Networks

چین Simplex SC UPC Fast Fiber Optics Connectors For Local Area Networks تامین کننده

جزئیات محصول:

محل منبع: شنژن
نام تجاری: DYS/OEM
گواهی: IS09001-2015.ROHS
Model Number: SC/UPC Optical Fiber Connectors

پرداخت:

Minimum Order Quantity: 10pcs
قیمت: 1-10usd/pcs
Packaging Details: Individual box or according to customer's request
Delivery Time: 3-5 work days
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات

Simplex SC UPC Fast فیبر نوری اتصالات برای شبکه های محلی

جزئیات سریع:

شماره مدل: SC UPC MM

از دست دادن Inserion: <0.3db

افت بازدهی : > 45db

نوع فیبر: Singlemode

جزئیات تحویل: در 3 روز

برنامه های کاربردی

1 • CATV


2 • شبکه مخابراتی

3 • تجهیزات آزمون نوری


4 • شبکه های محلی


5 • شبکه های گسترده ای


6 • شبکه های پردازش داده

امکانات


1 • مقدار ضرر وارد کردن کم


2 • مقدار افت بازتاب بازتاب


3 • قابلیت پایدار و قابلیت اطمینان بالا


4 • اتصال دقیق


5 • قابلیت مکانیکی عالی

6 • چکمه های مختلف رنگ

مشخصات

مورد حالت تک چند حالت
از دست دادن درج <0.2dB < 0.3bB
تست درج تست 1000 بار
دمای عملیاتی -40 ° C ~ + 85 ° C
مشخصات سرامیکی غلیظ انحرافات متمرکز بر 125.5um: < 1um انحرافات متمرکز بر 127um: < 3um
فیبر مناسب 9 / 125um 50 / 125um، 62.5 / 125um

مزیت رقابتی

DYS به شدت از سیستم مدیریت کیفیت ISO9001، شرکت هایی با امکانات خوب و مدیریت منابع انسانی واجد شرایط برای اطمینان از ثبات محصول و عملکرد عالی استفاده می کند. و خدمات پس از فروش خوب، به نفع اعتماد مشتریان، محصولات وارد شده به اروپا و ایالات متحده و کشورهای جنوب شرقی آسیا است.

اطلاعات تماس
SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

تماس با شخص: Mr. Roy Huang

تلفن: +8613590228527

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)