SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
خانه
محصولات
دربارهی ما
اخبار شرکت
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولاتOptical Fiber Patch Cord

SC-MU نوری پچ فیبر بند ناف / فیبر نوری بلوز، تراکم بالا

همه محصولات
Optical Fiber Patch Cord
  • fiber optic jumper
  • single mode fiber patch cables
  • multimode fiber optic cable
  • Optical Fiber Splitter
  • فیبر چند منظوره، splitter فیبر تک حالت
  • fiber optic cable splitter
  • single mode fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • fibre cable connectors
  • optical fiber adapter
  • fiber optic cable connectors
  • Fiber Optic Terminal Box
  • wall mount fiber termination box
  • fiber optic patch box
  • fiber optic distribution box
  • Fiber Optic Adapter
  • fiber optic attenuator
  • آداپتور کابل فیبر نوری، آداپتور فیبر نوری
  • fiber optical adapter
  • Fiber Optic Attenuator
  • تضعیف فیبر نوری، تنفس نوری متغیر
  • fiber optic connection
  • variable optical attenuator
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • fiber optic network cable
  • fiber optic cable assembly
  • multimode fiber optic cable
  • MPO/MTP
  • fiber optic patch cords
  • mpo/mtp cable
  • mpo/mtp cassette
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • آستین اتصالات فیبر، آستین فیبر نوری
  • fiber optic sleeve
  • Optical Fiber Media Converter
  • مبدل فیبر رسانه، مبدل رسانه فیبر نوری
  • serial media converter
  • fiber optic media converter
  • Fiber Optic Splice Closure
  • fiber optic closure
  • fiber optic splice enclosure
  • fiber splice closure
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • فیبر نوری اتصال دهنده تمیز کننده، کیت تمیز کردن فیبر نوری
  • fiber optic cleaning kits
  • Fiber Optic Odf
  • فیبر نوری odf، پانل پانل فیبر نوری odf
  • odf fiber optic patch panel
  • odf fiber optic
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • fiber optic drop cable
  • fiber optic ethernet cable
  • fiber optic patch cord
  • طول موج چندگانه
  • wavelength division multiplexing
  • wdm module
  • دستگاه WDM، توزیع طول موج تقسیم شده است
  • LC Uniboot
  • lc duplex connector، fiber optic lc connectors
  • fiber patch panel lc connector
  • فیبر نوری اتصالات lc، فیبر پچ پانل اتصال lc
  • چت IM آنلاین در حال حاضر
    گواهینامه ها
    کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
    کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
    نظرات مشتریان
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    SC-MU نوری پچ فیبر بند ناف / فیبر نوری بلوز، تراکم بالا

    چین SC-MU نوری پچ فیبر بند ناف / فیبر نوری بلوز، تراکم بالا تامین کننده
    SC-MU نوری پچ فیبر بند ناف / فیبر نوری بلوز، تراکم بالا تامین کننده SC-MU نوری پچ فیبر بند ناف / فیبر نوری بلوز، تراکم بالا تامین کننده SC-MU نوری پچ فیبر بند ناف / فیبر نوری بلوز، تراکم بالا تامین کننده

    جزئیات محصول:

    محل منبع: شنژن
    نام تجاری: DYS/OEM
    گواهی: IS09001-2015.ROHS
    شماره مدل: SC-MU

    پرداخت:

    Minimum Order Quantity: 10pcs
    قیمت: 1 USD
    Packaging Details: Individual box or according to customer's request
    Delivery Time: 3days
    Contact Now
    توضیحات محصول جزئیات

    SC-MU فیبر فیبر نوری فیبر نوری فیبر نوری Jumper، تراکم بالا

    جزئیات سریع:

    نام تجاری: DYS

    شماره مدل: SC-MU

    مواد کابل: PVC.SLZH.OFNP

    قطر کابل: 3.0mm

    جزئیات تحویل: 1-3 روز

    مشخصات

    کابل فیبر نوری فیبر نوری
    1. با از دست دادن درجۀ کم
    افت بازتاب 2.High
    سازگاری 3.Good، زندگی دوام طولانی

    DYS FIBRE OPTIC تجربه فراوانی در صنایع اجزای منفعل فیبر نوری دارد، مخصوصا ما حرفه ای از ساختن پچ پین ها و پیلاتیل می باشد. انواع مختلف پچ، از جمله FC، SC، ST، LC، MTRJ، MU، E2000، DIN، D4 ، MPO etc.Meet درخواست EUROPE ROHS. ارزش خام درجۀ خوب و کم و نقاط ضعف در سطح بالا، نیازهای سریع، دقیق، پایدار و پایدار در محیط های مختلف را برآورده می کنند!

    کابل فیبر نوری پچ

    پارامتر و مشخصات

    حالت

    MultiMode

    تایپ کنید

    ST-LC

    پرداخت

    UPC

    از دست دادن درج (دسی بل)

    ≤0.2،

    ضرر بازگشت (دسی بل)

    ≥50،

    قابلیت تعویض (dB)

    ≤0.2

    تکرارپذیری (db / 1000times)

    ≤0.2

    عملیات Wavelenghth (nm)

    850،1310،1550

    دمای عملیاتی (° C)

    -30 ~ +75

    دمای ذخیره سازی (° C)

    -40 ~ +85

    کابل OD (میلی متر)

    3.0

    مواد کابل

    OFNR، LDZH و قطبش نگهداری ...

    مزایای شرکای ما:
    1. ما قیمت رقابتی برای کابل های پچ فیبر نوری، فیبرها و غیره ارائه می دهیم.
    2. سیستم QC دقیق و محصولات با کیفیت بالا.
    3. حمل و نقل بین المللی حمل و نقل پیک کم هزینه.
    4. کابل پچ فیبر سفارشی برای برنامه های ویژه
    5. تحویل سریع برای کابل فیبر نوری فله

    مزیت رقابتی

    DYS به شدت از سیستم مدیریت کیفیت ISO9001، شرکت هایی با امکانات خوب و مدیریت منابع انسانی واجد شرایط برای اطمینان از ثبات کیفیت محصول و عملکرد عالی استفاده می کند. و خدمات پس از فروش خوب، به نفع اعتماد مشتریان، محصولات صادر شده به اروپا و ایالات متحده و کشورهای جنوب شرقی آسیا است.

    اطلاعات تماس
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    تماس با شخص: Mr. Roy Huang

    تلفن: +8613590228527

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)