SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
خانه
محصولات
دربارهی ما
اخبار شرکت
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولاتOptical Fiber Patch Cord

کابل فیبر نوری فیبر فیبر نوری 100٪ ضخامت ورودی کمتر 0.1dB فیبر نوری Opitc پچ بند OM1، OM2، OM3، OM4 فیبر نوری گیرنده

همه محصولات
Optical Fiber Patch Cord
  • fiber optic jumper
  • single mode fiber patch cables
  • multimode fiber optic cable
  • Optical Fiber Splitter
  • فیبر چند منظوره، splitter فیبر تک حالت
  • fiber optic cable splitter
  • single mode fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • fibre cable connectors
  • optical fiber adapter
  • fiber optic cable connectors
  • Fiber Optic Terminal Box
  • wall mount fiber termination box
  • fiber optic patch box
  • fiber optic distribution box
  • Fiber Optic Adapter
  • fiber optic attenuator
  • آداپتور کابل فیبر نوری، آداپتور فیبر نوری
  • fiber optical adapter
  • Fiber Optic Attenuator
  • تضعیف فیبر نوری، تنفس نوری متغیر
  • fiber optic connection
  • variable optical attenuator
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • fiber optic network cable
  • fiber optic cable assembly
  • multimode fiber optic cable
  • MPO/MTP
  • fiber optic patch cords
  • mpo/mtp cable
  • mpo/mtp cassette
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • آستین اتصالات فیبر، آستین فیبر نوری
  • fiber optic sleeve
  • Optical Fiber Media Converter
  • مبدل فیبر رسانه، مبدل رسانه فیبر نوری
  • serial media converter
  • fiber optic media converter
  • Fiber Optic Splice Closure
  • fiber optic closure
  • fiber optic splice enclosure
  • fiber splice closure
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • فیبر نوری اتصال دهنده تمیز کننده، کیت تمیز کردن فیبر نوری
  • fiber optic cleaning kits
  • Fiber Optic Odf
  • فیبر نوری odf، پانل پانل فیبر نوری odf
  • odf fiber optic patch panel
  • odf fiber optic
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • fiber optic drop cable
  • fiber optic ethernet cable
  • fiber optic patch cord
  • طول موج چندگانه
  • wavelength division multiplexing
  • wdm module
  • دستگاه WDM، توزیع طول موج تقسیم شده است
  • LC Uniboot
  • lc duplex connector، fiber optic lc connectors
  • fiber patch panel lc connector
  • فیبر نوری اتصالات lc، فیبر پچ پانل اتصال lc
  • چت IM آنلاین در حال حاضر
    گواهینامه ها
    کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
    کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
    نظرات مشتریان
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    کابل فیبر نوری فیبر فیبر نوری 100٪ ضخامت ورودی کمتر 0.1dB فیبر نوری Opitc پچ بند OM1، OM2، OM3، OM4 فیبر نوری گیرنده

    چین کابل فیبر نوری فیبر فیبر نوری 100٪ ضخامت ورودی کمتر 0.1dB فیبر نوری Opitc پچ بند OM1، OM2، OM3، OM4 فیبر نوری گیرنده تامین کننده
    کابل فیبر نوری فیبر فیبر نوری 100٪ ضخامت ورودی کمتر 0.1dB فیبر نوری Opitc پچ بند OM1، OM2، OM3، OM4 فیبر نوری گیرنده تامین کننده کابل فیبر نوری فیبر فیبر نوری 100٪ ضخامت ورودی کمتر 0.1dB فیبر نوری Opitc پچ بند OM1، OM2، OM3، OM4 فیبر نوری گیرنده تامین کننده

    جزئیات محصول:

    محل منبع: شنژن
    نام تجاری: DYS/OEM
    گواهی: IS09001-2015.ROHS
    شماره مدل: کابل فیبر نوری

    پرداخت:

    Minimum Order Quantity: 1
    قیمت: 1 USD
    Packaging Details: Individual box or according to customer's request
    Delivery Time: 3days
    Contact Now
    توضیحات محصول جزئیات
    محل مبدا:: ژجیانگ، چین شماره مدل:: کابل فیبر نوری پچ
    نوع اتصال:: SC / LC / ST / FC / E2000 / MTRJ / DIN / D4 ژاکت فیبر: 0.9mm / 2.0mm / 3.0mm
    هسته فیبر: ساده، دوبلکس برگشت ضرر: ≥55dB (MM)
    از دست دادن: ≤0.30 دسی بل کت: RISER (OFNR)، Plenum (OFNP)، LSZH
    طول: 1m، 2m، 5m، سفارشی گواهی: ISO9001, ROHS
    کنترل کیفیت: آزمون 100٪ قبل از حمل و نقل

    کابل پچ فیبر نوری در نسخه های تک و چند نسخه موجود است.

    هر دو نسخه تک و چند نسخه ای پچ فیبر نوری با فرکانس سرامیک زیرکونیا ساخته شده با PC قبل از جلا، UPC، APC مشخصات و پایان کروی محدب است.

    این انواع صورت پایان می دهد برای پرداخت سریع تر، و انعکاس کم پشت و از دست دادن نوری، در حالی که تضمین حداکثر تکرارپذیری

    کاربرد

    ارتباطات 1.Telecommunications

    2.CATV، LAN، MAN، WAN، تست و اندازه گیری

    3. صنعت نظامی

    4. پزشکی

    امکانات

    از دست دادن 1.Low و از بین رفتن بازتاب

    سطح انتهایی سطح فرمالدانه قبل از گلدان

    3. استقامت مکانیکی عالی

    4. خوب در تکرارپذیری

    5. در عوض

    6. تولید سبز، CE، استاندارد RoHS

    مزایای محصول
    1. مواد از سرامیک غلیظ: کیفیت زیرکونیوم پایدار و آسان برای پرداخت
    2. ظرفیت عرضه خوب (کانکتور 20K-30K قطعات در هر روز)
    3. زمان تحویل سریع (5-7 روز)
    4. مطابق با سیستم کیفیت ISO9001
    5. آزمایش 100٪ قبل از حمل و نقل
    6. 3D آزمایش با گزارش برای گزینه انجام شد
    7. انواع کانکتور برای گزینه (SC، LC، FC، ST، MU، MTRJ، MPO / MTP، ODC، ODLC، SMA905 و غیره)

    پارامترهای محصول


    حالت حالت تک چند منظوره
    لهستانی UPC APC کامپیوتر
    از دست دادن درج ≤0.30dB ≤0.20dB ≤0.20dB
    برگشت ضرر ≥50dB ≥60dB ≥30dB
    آزمایش طول موج 1310/1550 نانومواد 850/1310 نانومتر
    طول عمر (500 جفت) ≤0.2dB
    دمای عملیاتی -40 ℃ ~ + 60 ℃
    دمای ذخیره سازی -45 ℃ ~ + 85 ℃
    مقاوم در برابر آتش IEC 60794-2-30
    استانداردهای سازگار ROHS، IEC و GR-326

    نوع فیبر حالت تک: (1) 9/125-G652D (2) 9/125-G655 (3) 9/125-G657A، G657A2 (4) 9/125-G657B3
    چند منظوره: (5) 50/125-OM2 (6) 62.5 / 125-OM1 (7) 50/125-OM3 (8) 50/125-OM4 (9) 50/125-OM5
    فیبر مارک YOFC، کورنینگ، Sumitomo، Fujikura
    اتصال دهنده SC / PC، SC / APC، LC / PC، LC / APC، FC / PC، FC / APC، ST / PC، E2000 / PC، E2000 / APC، MU / PC، MTRJ / Female، MTRJ / Male، MPO / MTP، DIN / PC، SMA / PC، D4 / PC
    نوع سیم سادگی، دوبلکس
    قطر کابل 0.9mm، 1.2mm، 1.6mm، 1.8mm، 2.0mm، 2.8mm، 3.0mmm، 4.1mm
    ژاکت کابل PVC، OFNR، LSZH، OFNP
    طول (M) 0.5m، 1m، 2m، 5m، 10m، 25m، 50m، 100m ... سفارشی

    اطلاعات تماس
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    تماس با شخص: Mr. Roy Huang

    تلفن: +8613590228527

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)