کابل SC فیبر پچ 100٪ ضعف درج درج کمتر از <0.1dB Master Fiber Opitc Patch Cord OM1، OM2، OM3، OM4

جزئیات محصول:
محل منبع: شنژن
نام تجاری: DYS/OEM
گواهی: IS09001-2015.ROHS
شماره مدل: کابل فیبر نوری
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: قابل توافق
قیمت: Negotiable
Packaging Details: Individual box or according to customer's request
Delivery Time: 3days
Payment Terms: T/T or L/C,Western Union
Supply Ability: 500000PCS / Month

اطلاعات تکمیلی

Model Number:: Fiber Optic Patch Cord نوع کانکتور:: SC / LC / ST / FC / E2000 / MTRJ / DIN / D4
ژاکت الیاف: 0.9 mm / 2.0mm / 3.0mm هسته فیبر: ساده ، دوبلکس
برگشت ضرر: d55dB (MM) ضرر را وارد کنید: .0.30 دسی بل
ژاکت: Riser (OFNR) ، Plenum (OFNP) ، LSZH طول: 1 متر ، 2 متر ، 5 متر ، سفارشی
گواهی: ISO9001, ROHS کنترل کیفیت: تست 100٪ قبل از حمل و نقل

توضیحات محصول

کابل SC فیبر پچ 100 L از دست دادن درج کمتر کمتر <0.1dB Master Fiber Opitc Patch Cord OM1، OM2، OM3، OM4

بند ناف فیبر نوری در نسخه های تک حالته و چند حالته موجود است.

هر دو نسخه تک سیم و چند حالته بند ناف فیبر نوری با یک فرول سرامیکی زیرکونیا با کامپیوتر از قبل جلا ، UPC ، مشخصات APC و انتهای کروی محدب همراه هستند.

این نوع چهره های نهایی امکان پولیش سریع تر ، بازتاب کمر و از بین رفتن نوری را فراهم می کنند ، در حالی که اطمینان از تکرار حداکثر است

کاربرد

1. ارتباطات از راه دور

2. CATV ، LAN ، MAN ، WAN ، تست و اندازه گیری

3. صنایع نظامی

4- پزشکی

امکانات

1. از دست دادن درج کم و از دست دادن بازتاب

2. سطح انتهایی فرولنگ از پیش گنبدی

3. استقامت مکانیکی عالی

4- خوب در تکرارپذیری

5. خوب در ازای

6. تولید سبز ، CE ، RoHS استاندارد

مزایای محصولات


1. مواد سرامیک فرول: کیفیت زیرکونیوم پایدار و آسان برای پرداخت
2. ظرفیت تأمین خوب (اتصالات قطعات 20K-30K هر روز)
3. زمان تحویل سریع (5-7 روز)
4. مطابق با سیستم کیفیت ISO9001
5. تست 100٪ قبل از حمل و نقل
6. آزمایش 3D با گزارش برای گزینه گذشت
7. انواع کانکتور برای گزینه (SC، LC، FC، ST، MU، MTRJ، MPO / MTP، ODC، ODLC، SMA905 و غیره)

پارامترهای محصول


حالت حالت تک چند حالته
لهستانی UPC APC کامپیوتر
ضرر درج .0.30dB .200.20dB .200.20dB
برگشت ضرر d50dB d60dB d30dB
طول موج تست کنید 1310 / 1550nm 850 / 1310nm
دوام (500 ماتینگ) .20.2dB
دمای کارکرد -40 + 60 60
دمای ذخیره سازی -45 ~ 85
مقاوم در برابر آتش IEC 60794-2-30
مطابق با استاندارد ROHS ، IEC و GR-326

نوع فیبر حالت تک: (1) 9/125-G652D (2) 9/125-G655 (3) 9/125-G657A ، G657A2 (4) 9/125-G657B3
چند حالته: (5) 50/125-OM2 (6) 62.5 / 125-OM1 (7) 50/125-OM3 (8) 50/125-OM4 (9) 50/125-OM5
نام تجاری فیبر YOFC ، Corning ، Sumitomo ، Fujikura
اتصال دهنده SC / PC، SC / APC، LC / PC، LC / APC، FC / PC، FC / APC، ST / PC، E2000 / PC، E2000 / APC، MU / PC، MTRJ / Female، MTRJ / Male، MPO / MTP ، DIN / PC ، SMA / PC ، D4 / PC
نوع بند ناف سیمپلکس ، دوبلکس
قطر کابل 0.9 میلی متر ، 1.2 میلی متر ، 1.6 میلی متر ، 1.8 میلی متر ، 2.0 میلی متر ، 2.8 میلی متر ، 3.0 میلی متر ، 4.1 میلی متر
ژاکت کابل PVC ، OFNR ، LSZH ، OFNP
طول (M) 0.5 متر ، 1 متر ، 2 متر ، 5 متر ، 10 متر ، 25 متر ، 50 متر ، 100 متر ... سفارشی