SC-Duplex Optical Receptacle , 10G X2 Fiber Optics Transceiver

جزئیات محصول:
نام تجاری: DYS/OEM
گواهی: IS09001-2015.ROHS

اطلاعات تکمیلی

نام محصول: فرستنده فیبر نوری مدل: فرستنده 10G
جنین: سوپاپ نوری SC-Duplex پشتیبانی: MDIO، DOM
سازگار: X2 MSA گواهینامه: ISO9001، ROHS

توضیحات محصول

جزئیات سریع

1. محل منبع: CN، گوانگدونگ، چین (سرزمین اصلی)

نام تجاری 2.DYS

شماره مدل: 10G فرستنده

4.Certifaction: ISO9001، ROHS

جنین

1.SC-Duplex نوری قابل حمل

2.MDIO، DOM پشتیبانی

3.APD آشکارساز عکس

4.Compliant به X2 MSA

دمای تجاری 5.K-40 تا 8 درجه سانتی گراد (اختیاری)

6.RoHS مطابق با محصولات موجود

7.Compliant به درخواست IEEE 802.3ae 10GBASE-ZR

مشخصات فنی

شماره بخش

بسته بندی (bps / Hz)

نرخ داده

Tx (nm)

پات (dBm)

Rx

حساسیت (dBm)

دما ° C

رسیدن

گزینه دیگر

X2-SR

X2

10G

850 نانومتر VCSEL

4

پین

≤-11.1

-40 ° C-85 ° C

220 متر

DDM RoHS

X2-LR

X2

10G

850 نانومتر VCSEL

-2

پین

≤ -14.4

-40 ° C-85 ° C

10 کیلومتر

DDM RoHS

X2-ER

X2

10G

850 نانومتر VCSEL

2

APD

≤ 16

-40 ° C-85 ° C

40 کیلومتر

DDM RoHS

X2-ZR

X2

10G

850 نانومتر VCSEL

4

APD

≤ -23

-40 ° C-85 ° C

80 کیلومتر

DDM RoHS

مزیت رقابتی

DYS به شدت از سیستم مدیریت کیفیت ISO9001، شرکت هایی با امکانات خوب و مدیریت منابع انسانی واجد شرایط برای اطمینان از ثبات کیفیت محصول و عملکرد عالی استفاده می کند. و خدمات پس از فروش خوب، برای به دست آوردن اعتماد مشتریان، محصولات صادر شده به اروپا و ایالات متحده و کشورهای جنوب شرقی آسیا.