SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
خانه
محصولات
دربارهی ما
اخبار شرکت
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولاتOptical Fiber Connectors

SC/APC Single Optical Fiber Connectors

همه محصولات
Optical Fiber Patch Cord
  • fiber optic jumper
  • single mode fiber patch cables
  • multimode fiber optic cable
  • Optical Fiber Splitter
  • فیبر چند منظوره، splitter فیبر تک حالت
  • fiber optic cable splitter
  • single mode fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • fibre cable connectors
  • optical fiber adapter
  • fiber optic cable connectors
  • Fiber Optic Terminal Box
  • wall mount fiber termination box
  • fiber optic patch box
  • fiber optic distribution box
  • Fiber Optic Adapter
  • fiber optic attenuator
  • آداپتور کابل فیبر نوری، آداپتور فیبر نوری
  • fiber optical adapter
  • Fiber Optic Attenuator
  • تضعیف فیبر نوری، تنفس نوری متغیر
  • fiber optic connection
  • variable optical attenuator
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • fiber optic network cable
  • fiber optic cable assembly
  • multimode fiber optic cable
  • MPO/MTP
  • fiber optic patch cords
  • mpo/mtp cable
  • mpo/mtp cassette
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • آستین اتصالات فیبر، آستین فیبر نوری
  • fiber optic sleeve
  • Optical Fiber Media Converter
  • مبدل فیبر رسانه، مبدل رسانه فیبر نوری
  • serial media converter
  • fiber optic media converter
  • Fiber Optic Splice Closure
  • fiber optic closure
  • fiber optic splice enclosure
  • fiber splice closure
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • فیبر نوری اتصال دهنده تمیز کننده، کیت تمیز کردن فیبر نوری
  • fiber optic cleaning kits
  • Fiber Optic Odf
  • فیبر نوری odf، پانل پانل فیبر نوری odf
  • odf fiber optic patch panel
  • odf fiber optic
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • fiber optic drop cable
  • fiber optic ethernet cable
  • fiber optic patch cord
  • طول موج چندگانه
  • wavelength division multiplexing
  • wdm module
  • دستگاه WDM، توزیع طول موج تقسیم شده است
  • LC Uniboot
  • lc duplex connector، fiber optic lc connectors
  • fiber patch panel lc connector
  • فیبر نوری اتصالات lc، فیبر پچ پانل اتصال lc
  • چت IM آنلاین در حال حاضر
    گواهینامه ها
    کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
    کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
    نظرات مشتریان
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    SC/APC Single Optical Fiber Connectors

    چین SC/APC Single Optical Fiber Connectors تامین کننده

    جزئیات محصول:

    محل منبع: شنژن
    نام تجاری: DYS/OEM
    گواهی: IS09001-2015.ROHS
    Model Number: SC/APC Optic Fiber Connectors

    پرداخت:

    Minimum Order Quantity: 10pcs
    قیمت: 1-10usd/pcs
    Packaging Details: Individual box or according to customer's request
    Delivery Time: 3-5 work days
    Contact Now
    توضیحات محصول جزئیات

    اتصالات فیبر نوری تک SC / APC

    جزئیات سریع:

    شماره مدل: SC / APC

    از دست دادن درج: <= 0.3dB

    برگشت ضرر: > = 40dB

    دمای کار: -40 تا +85

    جزئیات:

    اتصالات FAST کارخانه های پیش ساز جارو برقی، اتصالات قابل نصب در زمینه است که به طور کامل نیاز به جلا دادن دست در این زمینه را از بین می برد. فن آوری مکانیکی مکانیکی اثبات شده با توجه به هماهنگی فیبر دقیق، خمیدگی فیبر قبل از بریده شده و یک ژل تطبیق کننده شاخص اختصاصی، برای خنثی سازی فوری کمتری به فیبرهای نوری تک حالت یا چند منظوره ارائه می شود.

    اتصالات FAST با الیاف نوری 250 و 900 متری و نیز بند ناف 900 و 2 میلیمتر و 3 میلیمتر سازگار است. کلیه انواع فیبر اولیه پشتیبانی می شوند و هر کانکتور رنگی در هر استاندارد استاندارد صنعتی برای شناسایی در طول و بعد از نصب استفاده می شود.

    امکانات

    • فریز از کارخانه جوش داده شده قبل از خرد شده
    • اپوکسی مورد نیاز نیست
    • هماهنگی دقیق مکانیکی ضمانت کمبود را تضمین می کند
    • فیبر را می توان دوباره نصب کرد
    • بوت 900um با هر اتصال ارائه می شود
    • VFL می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای تایید فیبر به درستی نصب شده است
    • مطابق با الزامات عملکرد TIA / EIA 568A
    • مجهز به رابط رابط TIA / EIA 604 (FOCIS)

    برنامه های کاربردی

    • شرایط محیط
    • اتصالات در میز برای محیط های LAN
    • فیبر نوری پچ پانل
    • خاتمه دادن به تجهیزات مستقیم
    • برنامه Fibre to Tobacco Subscriber (FTTx)
    • الزامات تعمیر / جایگزینی
    • تست های تجهیزات

    مشخصات:

    مورد حالت تک چند حالت
    از دست دادن درج 0. 3 دسی بل 0.3bB
    برگشت ضرر 40dB
    دمای عملیاتی -40 ℃ ~ + 85 ℃
    مشخصات سرامیکی غلیظ انحرافات متمرکز بر 125.5um: 1μm انحرافات کانونی گرادیان 127um : umo 3um
    فیبر مناسب 9 / 125um 50 / 125um، 62.5 / 125um

    مزیت رقابتی

    DYS به شدت از سیستم مدیریت کیفیت ISO9001، شرکت هایی با امکانات خوب و مدیریت منابع انسانی واجد شرایط برای اطمینان از ثبات کیفیت محصول و عملکرد عالی استفاده می کند. و خدمات پس از فروش خوب، به نفع اعتماد مشتریان، محصولات صادر شده به اروپا و ایالات متحده و کشورهای جنوب شرقی آسیا است.

    اطلاعات تماس
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    تماس با شخص: Mr. Roy Huang

    تلفن: +8613590228527

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)