SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
خانه
محصولات
دربارهی ما
اخبار شرکت
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولاتOptical Fiber Splitter

SC/APC 1x2 PLC Optical Fiber Splitter Singlemode stainless tube type Connectorized

همه محصولات
Optical Fiber Patch Cord
  • fiber optic jumper
  • single mode fiber patch cables
  • multimode fiber optic cable
  • Optical Fiber Splitter
  • فیبر چند منظوره، splitter فیبر تک حالت
  • fiber optic cable splitter
  • single mode fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • fibre cable connectors
  • optical fiber adapter
  • fiber optic cable connectors
  • Fiber Optic Terminal Box
  • wall mount fiber termination box
  • fiber optic patch box
  • fiber optic distribution box
  • Fiber Optic Adapter
  • fiber optic attenuator
  • آداپتور کابل فیبر نوری، آداپتور فیبر نوری
  • fiber optical adapter
  • Fiber Optic Attenuator
  • تضعیف فیبر نوری، تنفس نوری متغیر
  • fiber optic connection
  • variable optical attenuator
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • fiber optic network cable
  • fiber optic cable assembly
  • multimode fiber optic cable
  • MPO/MTP
  • fiber optic patch cords
  • mpo/mtp cable
  • mpo/mtp cassette
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • آستین اتصالات فیبر، آستین فیبر نوری
  • fiber optic sleeve
  • Optical Fiber Media Converter
  • مبدل فیبر رسانه، مبدل رسانه فیبر نوری
  • serial media converter
  • fiber optic media converter
  • Fiber Optic Splice Closure
  • fiber optic closure
  • fiber optic splice enclosure
  • fiber splice closure
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • فیبر نوری اتصال دهنده تمیز کننده، کیت تمیز کردن فیبر نوری
  • fiber optic cleaning kits
  • Fiber Optic Odf
  • فیبر نوری odf، پانل پانل فیبر نوری odf
  • odf fiber optic patch panel
  • odf fiber optic
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • fiber optic drop cable
  • fiber optic ethernet cable
  • fiber optic patch cord
  • طول موج چندگانه
  • wavelength division multiplexing
  • wdm module
  • دستگاه WDM، توزیع طول موج تقسیم شده است
  • LC Uniboot
  • lc duplex connector، fiber optic lc connectors
  • fiber patch panel lc connector
  • فیبر نوری اتصالات lc، فیبر پچ پانل اتصال lc
  • چت IM آنلاین در حال حاضر
    گواهینامه ها
    کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
    کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
    نظرات مشتریان
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    SC/APC 1x2 PLC Optical Fiber Splitter Singlemode stainless tube type Connectorized

    چین SC/APC 1x2 PLC Optical Fiber Splitter Singlemode stainless tube type Connectorized تامین کننده
    SC/APC 1x2 PLC Optical Fiber Splitter Singlemode stainless tube type Connectorized تامین کننده SC/APC 1x2 PLC Optical Fiber Splitter Singlemode stainless tube type Connectorized تامین کننده SC/APC 1x2 PLC Optical Fiber Splitter Singlemode stainless tube type Connectorized تامین کننده SC/APC 1x2 PLC Optical Fiber Splitter Singlemode stainless tube type Connectorized تامین کننده

    جزئیات محصول:

    محل منبع: شنژن
    نام تجاری: DYS/OEM
    گواهی: IS09001-2015.ROHS
    Model Number: 1*2 PLC splitter

    پرداخت:

    Minimum Order Quantity: 10pcs
    قیمت: 1-10usd/pcs
    Packaging Details: Individual box or according to customer's request
    Delivery Time: 3-5 work days
    Contact Now
    توضیحات محصول جزئیات

    SC / APC 1X2 PLC فیبر نوری شکاف تک حالت لوله ضد زنگ نوع Connectorized

    جزئیات سریع

    • محل مبدا: گوانگ دونگ، چین (سرزمین اصلی)
    • نام تجاری: DYS / OEM
    • شماره مدل: 1 * 2 PLC شکاف
    • اتصال: SC / APC
    • نوع اتصال خروجی: LC، ST، SC، FC
    • طول: 1M، 1.5M، 2m یا طول های سفارشی
    • لهستانی فرول: APC، UPC، کامپیوتر

    شرح:

    شکاف PLC است مسطح Lightwave پایین تکنولوژی مدار و سنگ فرش دقت فرآیند بر اساس، می توانید یک ورودی تک / دو نوری (بازدید کنندگان) به خروجی نوری متعدد یکنواخت تقسیم و نشان داده است 1xN یا 2xN. PLC شکاف در استقرار FTTX، شبکه های PON، لینک CATV و توزیع سیگنال های نوری در حال حاضر استفاده می شود. DYSFO، PLC شکاف ارائه می دهد عملکرد نوری برتر، ثبات بالا و قابلیت اطمینان بالا، پاسخگویی به الزامات برنامه های مختلف در محیط های مختلف.

     

    امکانات

    1.   از دست دادن پایین درج

    2.   قطبش پایین دست دادن وابسته

    3.   طول موج عملیات گسترده

    4.   درجه حرارت عملیات گسترده

    5.   ثبات و قابلیت اطمینان بالا

    6.   Telcordia GR-1209 و پذیرش GR-1221

    7.   YD / T 2،000.1-2009 پذیرش (TLC محصولات گواهی پذیرش)

     

    برنامه های کاربردی

    شبکه 1.Telecom

    دسترسی به شبکه 2.Local

    سیستم 3. CATV

    4. شبکه

    مزیت رقابتی

    DYS شدت اجرای ISO9001 سیستم مدیریت کیفیت، شرکت با امکانات خوب و مدیریت منابع انسانی واجد شرایط برای اطمینان از ثبات کیفیت محصول و عملکرد بسیار عالی. و خوب خدمات پس از فروش، به نفع خود اعتماد مشتریان، محصولات صادراتی به اروپا و ایالات متحده و کشورهای جنوب شرقی آسیا.

    اطلاعات تماس
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    تماس با شخص: Mr. Roy Huang

    تلفن: +8613590228527

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)