SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
خانه
محصولات
دربارهی ما
اخبار شرکت
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولاتOptical Fiber Splitter

SC/APC 1*16 PLC Optical Fiber Splitter Rack Mount Box Low Excess Loss

همه محصولات
Optical Fiber Patch Cord
  • fiber optic jumper
  • single mode fiber patch cables
  • multimode fiber optic cable
  • Optical Fiber Splitter
  • فیبر چند منظوره، splitter فیبر تک حالت
  • fiber optic cable splitter
  • single mode fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • fibre cable connectors
  • optical fiber adapter
  • fiber optic cable connectors
  • Fiber Optic Terminal Box
  • wall mount fiber termination box
  • fiber optic patch box
  • fiber optic distribution box
  • Fiber Optic Adapter
  • fiber optic attenuator
  • آداپتور کابل فیبر نوری، آداپتور فیبر نوری
  • fiber optical adapter
  • Fiber Optic Attenuator
  • تضعیف فیبر نوری، تنفس نوری متغیر
  • fiber optic connection
  • variable optical attenuator
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • fiber optic network cable
  • fiber optic cable assembly
  • multimode fiber optic cable
  • MPO/MTP
  • fiber optic patch cords
  • mpo/mtp cable
  • mpo/mtp cassette
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • آستین اتصالات فیبر، آستین فیبر نوری
  • fiber optic sleeve
  • Optical Fiber Media Converter
  • مبدل فیبر رسانه، مبدل رسانه فیبر نوری
  • serial media converter
  • fiber optic media converter
  • Fiber Optic Splice Closure
  • fiber optic closure
  • fiber optic splice enclosure
  • fiber splice closure
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • فیبر نوری اتصال دهنده تمیز کننده، کیت تمیز کردن فیبر نوری
  • fiber optic cleaning kits
  • Fiber Optic Odf
  • فیبر نوری odf، پانل پانل فیبر نوری odf
  • odf fiber optic patch panel
  • odf fiber optic
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • fiber optic drop cable
  • fiber optic ethernet cable
  • fiber optic patch cord
  • طول موج چندگانه
  • wavelength division multiplexing
  • wdm module
  • دستگاه WDM، توزیع طول موج تقسیم شده است
  • LC Uniboot
  • lc duplex connector، fiber optic lc connectors
  • fiber patch panel lc connector
  • فیبر نوری اتصالات lc، فیبر پچ پانل اتصال lc
  • چت IM آنلاین در حال حاضر
    گواهینامه ها
    کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
    کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
    نظرات مشتریان
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    SC/APC 1*16 PLC Optical Fiber Splitter Rack Mount Box Low Excess Loss

    چین SC/APC 1*16 PLC Optical Fiber Splitter Rack Mount Box Low Excess Loss تامین کننده

    جزئیات محصول:

    محل منبع: شنژن
    نام تجاری: DYS/OEM
    گواهی: IS09001-2015.ROHS
    Model Number: 1*16 PLC

    پرداخت:

    Minimum Order Quantity: 10
    قیمت: US
    Packaging Details: Individual Box or According to Customer's Request
    Delivery Time: in 3 days
    Contact Now
    توضیحات محصول جزئیات
    شماره مدل:: 1 * 16 طول: 1 متر، 1.5 متر، 2 متر یا طول سفارشی
    فرل لهستانی: APC، UPC، PC

    SC / APC 1 * 16 PLC فیبر نوری فیبر Splitter رک کوه جعبه کم کم بیش از حد

    جزئیات سریع

    • طول: سفارشی
    • اتصال دهنده: FC، SC، LC، ST ...
    • فرل لهستانی: APC، UPC، PC
    • قطر لوله سست: 0.9mm، 2.0mm، 3.0mm
    • نسبت تقسیم: 1: 2، 1: 4، 1: 8، 1:16، 1:32، 2:16 .....
    • گواهینامه: ISO9001، ROHS

    برنامه های کاربردی

    مخابرات دورانی

    سیستم های CATV و سنسورهای Fiberoptic

    شبکه محلی

    بسته بندی و تحویل

    جزئیات بسته بندی: جعبه فردی یا با توجه به درخواست مشتری
    جزئیات تحویل: ظرف 3 روز

    مشخصات فنی مشخصات

    1 × N   P L C   شکاف   (اندازه گیری شده   یک تی   ro o m   خلق و خوی در اوور   و   ex c ludes   کن N oct o r   از دست دادن)

     

     

    T y pe

     

    1 × 2

     

    1 × 4

     

    × 1 × 8

     

    × 16 × 1

     

    1 × 32

     

    × 1 × 64

     

    Fi باید باشد   T y p e

     

    SM9 / 125، G657A1، G657A2، YOFC، Fujikura ، C orning ،

     

    عملیات W avel e ngth (nm)

     

    126 0 ~ 16 5 0

     

     

    از دست دادن درج (دسی بل)

     

    T y pical

     

    4.0

     

    7.2

     

    10 3

     

    13. 8

     

    16. 8

     

    20.2

     

    (P / S) حداکثر

     

    4.2

     

    7.4

     

    10.5

     

    14

     

    17

     

    20.4

     

    از دست دادن   Uniformi t y (dB)

     

    حداکثر

     

    0. 8

     

    0. 8

     

    0.8

     

    0. 0

     

    2.0

     

    2. 0

     

    قطبیت D epe n dent Los s (dB)

     

    حداکثر

     

    0.1

     

    0.1

     

    0. 2

     

    0. 2

     

    0. 2

     

    0. 2

     

    Directivi t y (d B )

     

    حداقل

     

    50

     

    ضرر بازگشت (دسی بل)

     

    حداقل

     

    UPC : 50

    APC: 60

     

    عملیات T e mperature ()

     

    - 4 0 ~ 85

     

    ذخیره سازی   T e mperature ()

     

    -40 ~ 85

     

    دربارهی ما:

    Shenzhen DYS فیبر نوری فناوری شرکت پیشرو در توسعه و تولید پیشرفته فیبر نوری محصولات، به طور عمده ارائه فیبر نوری کابل داخلی و خارجی، CPRI بلوز ضد آب، MPO / MTP بلوز، بلوز فیبر نوری استاندارد و PLC Splitter. DYS برنده جایزه افتخاری شرکت ملی فناوری پیشرفته توسط دولت شنژن در سال 2014 است.

    با سالها تجربه در صنعت فیبر نوری، کارخانه ما به طور کامل مجهز به 3500 متر مربع و بیش از 18 خط تولید بدون گرد و غبار است. حدود 200 کارمند و مهندس به خوبی آموزش و پرورش مشارکت به محصولات افتخار ما است. ما دارای 4 خط تولید برای کابل فیبر نوری، 2 خط مونتاژ مودم MPO / MTP استاندارد، 8 خط تولید برای بلوز استاندارد و 4 خط تولید PLC Splitter.

    پیشرفته ترین تجهیزات نقاشی و ابزار تست ما را قادر می سازد محصولات ما با کیفیت فوق العاده، از جمله دستگاه پرداخت Senko، interferometer، ماشین تمیز کردن اتوماتیک و OTDR، JGR و غیره.

    تمام محصولات نوری ما سازگار با RoHS هستند و DYS نیز گواهینامه ISO9001، ISO14001 را بدست آورده است. محصولات با کیفیت بالا و خدمات برجسته برنده مشتری از سراسر جهان، DYS فیبر نوری مشتاقانه منتظر همکاری با شما است.

    اطلاعات تماس
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    تماس با شخص: Mr. Roy Huang

    تلفن: +8613590228527

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)