SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
خانه
محصولات
دربارهی ما
اخبار شرکت
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولاتFiber Optic Transceiver

RoHS Compliant 10Gb/s SFP+ Bi-Directional Transceiver, 20km

بهترین محصولات
چت IM آنلاین در حال حاضر
گواهینامه ها
کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
نظرات مشتریان
We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

—— Vicky Bailey

Good quality! Keep cooperating!

—— Lewis Farmborough

RoHS Compliant 10Gb/s SFP+ Bi-Directional Transceiver, 20km

چین RoHS Compliant 10Gb/s SFP+ Bi-Directional Transceiver, 20km تامین کننده
RoHS Compliant 10Gb/s SFP+ Bi-Directional Transceiver, 20km تامین کننده RoHS Compliant 10Gb/s SFP+ Bi-Directional Transceiver, 20km تامین کننده RoHS Compliant 10Gb/s SFP+ Bi-Directional Transceiver, 20km تامین کننده RoHS Compliant 10Gb/s SFP+ Bi-Directional Transceiver, 20km تامین کننده RoHS Compliant 10Gb/s SFP+ Bi-Directional Transceiver, 20km تامین کننده

جزئیات محصول:

Place of Origin: China
نام تجاری: DYS/OEM
گواهی: IS09001-2015.ROHS
Model Number: SFP+ BIDI,10G SFP+,20km
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات

RGB مطابق با 10Gb / s SFP + دو طرفه فرستنده، 20km رسیدن

1270/1330 نانومتر TX / 1330/1270 نانومتری RX

مشخصات محصول

● پشتیبانی از نرخ 9.95Gb / s به 10.3Gb / s داده ها

● اتصال ساده LC اتصال دو طرفه SFP + فرستنده اپتیکال

● تشخیص دیجیتال SFF-8472 مطابق

● پلاگین داغ

● فرستنده لیزری DFB 1: 1270 نانومتر، گیرنده 1330 نانومتری

2: 1330 نانومتر فرستنده لیزری DFB، گیرنده 1270 نانومتری

● دمای مورد کار: 0 تا 70 درجه سانتی گراد

● تا 20 کیلومتر در SMF 9 / 125um

● سازگار با IEEE 802.3ae 10GBASE-LR و 10GBASE-LW

● SFP + MSA SFF-8431 سازگار است

برنامه های کاربردی

● 10GBASE-LR در 10.3125 گیگابیت در ثانیه

● سایر لینک های نوری

● 10GBASE-LW در 9.953Gbps

نمودار عملیاتی

اعتبار حداکثر مطلق

پارامتر

نماد

حداقل

حداکثر

واحد

توجه داشته باشید

ولتاژ تغذیه

Vcc

-0.5

4.0

V

دمای ذخیره سازی

-40

85

° C

رطوبت نسبی

85

٪

نکته: استرس بیش از حد مطلق حداکثر می تواند باعث آسیب دائمی به ماژول شود

ويژگيهاي كاربردي خوب

پارامتر

نماد

حداقل

نوع

حداکثر

واحد

توجه داشته باشید

نرخ داده

اترنت

10.3125

Gb / s

فیبر کانال

10.518

ولتاژ تغذیه

Vcc

3.13

3.3

3.47

V

Vcc

V

تامین جریان

آی سی سی 5

mA

آی سی سی 3

400

mA

دماسنج عامل

Tc

0

70

° C

مشخصات ورودی / خروجی الکتریکی

فرستنده

پارامتر

نماد

حداقل

نوع

حداکثر

واحد

توجه داشته باشید

تفاوت نوسان ولتاژ ورودی

120

820

mVpp

1

Tx ورودی را غیرفعال کنید

ه

VIH

2.0

Vcc + 0.3

V

ل

VIL

0

0.8

خروجی Tx گسل

ه

VOH

2.0

Vcc + 0.3

V

2

ل

VOL

0

0.8

متن ورودی امپدانس

زین

100

Ω

گیرنده

پارامتر

نماد

حداقل

نوع

حداکثر

واحد

توجه داشته باشید

تفاوت نوسان ولتاژ خروجی

340

650

800

mVpp

3

Rx خروجی LOS

ه

VOH

2.0

Vcc + 0.3

V

2

ل

VOL

0

0.8

توجه داشته باشید 1) TD +/- در داخل AC مجهز به سیستم خنک کننده دیافراگمی 100Ω درون ماژول است.

نکته 2) Tx Gault و Rx LOS خروجی های جمع کننده باز هستند که باید با مقاومت های 4.7k تا 10kΩ در هیئت مدیره میزبان کشیده شوند. ولتاژ بین 2.0V و Vcc + 0.3V را افزایش دهید.

توجه داشته باشید 3) خروجی RD +/- در داخل AC متصل شده و باید با 100Ω (اختلاف) در SERDES کاربر قطع شود.

مشخصات OPTICAL

فرستنده

پارامتر

نماد

حداقل

نوع

حداکثر

واحد

توجه داشته باشید

طول موج عملیاتی

1260

1270

1280

Nm

1320

1330

1340

خیابان قدرت خروجی (فعال)

پو

-3

3

dBm

1

نسبت انقراض

ER

4.5

دسی بل

1

عرض طیفی RMS

Δλ

1

Nm

زمان ظهور / سقوط (20٪ ~ 80٪)

Tr / Tf

50

ps

2

دامنه ی مدولاسیون نوری

OMA

-6.2

dBm

مجازات پراکندگی

1

دسی بل

خروجی چشم نوری

مطابق با IEEE 0802.3ae

گیرنده

پارامتر

نماد

حداقل

نوع

حداکثر

واحد

توجه داشته باشید

طول موج عملیاتی

1320

1330

1340

Nm

1260

1270

1280

حساسیت

پکن

-14.4

dBm

3

حداقل بیش از حد

پیمکس

0.5

dBm

LOS Assert

Pa

-30

dBm

LOS De-assert

پدیده

-16

dBm

هیسترزیس LOS

Pd-Pa

0.5

4

دسی بل

توجه داشته باشید 1) اندازه گیری شده در 10.3125b / s با PRBS 2 31 - 1 الگوی تست NRZ.

نکته 2) 20٪ ~ 80٪

توجه داشته باشید 3) در مورد بدترین حالت ER، در اندازه گیری 10.3125 Gb / s با PRBS 2 31 - 1 الگوی آزمایش NRZ برای BER <1x10 -12

تعریف و عملکرد پین

پین

نماد

نام / توضیحات

1

VEET [1]

فرستنده زمین

2

Tx_FAULT [2]

خطای فرستنده

3

Tx_DIS [3]

فرستنده غیرفعال است خروجی لیزر در بالا و یا باز است

4

SDA [2]

خط داده رابط رابط سریال 2

5

SCL [2]

2 ساعته خط رابط سریال

6

MOD_ABS [4]

ماژول موجود نیست درون ماژول متمرکز شده است

7

RS0 [5]

نرخ 0 را انتخاب کنید

8

RX_LOS [2]

از دست دادن نشانه سیگنال منطق 0 نشان دهنده عملکرد طبیعی است

9

RS1 [5]

نرخ 1 را انتخاب کنید

10

VEER [1]

گیرنده زمین

11

VEER [1]

گیرنده زمین

12

RD-

گیرنده دیافراگم خارج از AC متصل

13

RD +

DATA گیرنده خارج است AC متصل

14

VEER [1]

گیرنده زمین

15

VCCR

منبع تغذیه گیرنده

16

VCCT

منبع تغذیه فرستنده

17

VEET [1]

فرستنده زمین

18

TD +

DATA فرستنده در AC متصل است

19

TD-

داده های معکوس فرستنده در AC متصل شده است

20

VEET [1]

فرستنده زمین

یادداشت ها

[1] مدار مدار ماژول از زمین ماژول ماژول درون ماژول جدا شده است.

[2]. باید با 4.7k - 10k اهم در هیئت مدیره میزبان به ولتاژ بین 3.15Vand 3.6V کشیده شود.

[3] Tx_Disable یک تماس ورودی با کلاک 4.7 کیلووات به 10 کیلو وات به VccT درون ماژول است.

[4] Mod_ABS به VeeT یا VeeR در ماژول SFP + وصل شده است. میزبان می تواند این تماس را تا Vcc_Host با مقاومت در محدوده 4.7 kΩ تا 10 kΩ.مود_ABS تایید کند "High" زمانی که ماژول SFP + فیزیکی از یک اسلات میزبان وجود ندارد.

[5] RS0 و RS1 ورودی های ماژول هستند و به VeeT با کمترین مقاومت 30 کیلووات در ماژول کشیده می شوند.

مدار رابط TYPICAL

فیلتر تغذیه توصیه شده

نکته: برای حفظ ولتاژ مورد نیاز در پین ورودی SFP با ولتاژ 3.3V ولتاژ باید با استفاده از مقاومت DC کمتر از 1Ω استفاده شود. هنگام استفاده از شبکه فیلتر تهیه شده توصیه می شود، اتصال داغ اتصال ماژول فرستنده SFP منجر به افزایش جریان بیش از 30 میلیآمپر نسبت به مقدار حالت پایدار

ابعاد بسته

سفارش اطلاعات

شماره قطعه

شرح

DYS-SFP + -WDM-1220

SFP + Plus BiDi، 10.3125Gbps، 1270nm، 20km، 0 ~ 70 ℃، با DDM

DYS-SFP + -WDM-1320

SFP + Plus BiDi، 10.3125Gbps، 1330nm، 20km، 0 ~ 70 ℃، با DDM

اطلاعات تماس
SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

تماس با شخص: Mr. Roy Huang

تلفن: +8613590228527

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)