Professional Manufacture OM3 MPO Fiber Optic Casette 2MPO-24 Core LC Adapter

جزئیات محصول:
محل منبع: گوانگدونگ چین (سرزمین اصلی)
نام تجاری: DYS/OEM
گواهی: IS09001-2015.ROHS
Model Number: MPO-LC
پرداخت:
Minimum Order Quantity: 10pcs
قیمت: 1-10usd/pcs
Packaging Details: Individual box or according to customer's request
Delivery Time: 3-5 work days
Payment Terms: T/T or L/C,Western Union or Paypal
Supply Ability: 500000PCS / Month

اطلاعات تکمیلی

محل مبدا:: گوانگدونگ چین (سرزمین اصلی) نام تجاری:: DYS
شماره مدل:: MPO-LC استاندارد محیطی:: سازگار با RoHS

توضیحات محصول

تولید کننده حرفه ای OM3 MPO فیبر نوری Casette 2MPO-24 Core LC Adapter

جزئیات سریع:                                                                                                               

  • محل منبع: گوانگدونگ، چین (سرزمین اصلی)
  • نام تجاری: DYS
  • شماره مدل: MPO
  • تعداد ولتاژ: ≥ 10
  • کابل OD: کابل OD: 900um، 2.0mm و 3.0mm در دسترس است
  • ژاکت خارجی: PVC یا LSZH
  • ضریب ورودی (IL) :: ≤0.2dB
  • افت بازده (RL) :: ≥55dB
  • استانداردهای صنعتی :: ITU-TG.652.D، IEC 60793، DIN VDE 0888
  • استاندارد محیط زیست: RoHS سازگار است

OM3 MPO فیبرهای کاست:

MPO Dys-Fiber Cassettes قبل از خاتمه، قبل از آزمایش، و با اتصالات MPO 12 و یا 24 فیبر در پشت که به اتصالات تک یا آرایه در جلو می آیند، می آیند. کاست های سفارشی برای نیازهای پیکربندی شما ساخته شده اند و ماژول های سفارشی ساخته شده اند تا نیازهای خاص خود را برآورده کنند. از انواع اتصالات شامل LC، SC و MU برای OM1، OM2، OM3، OM4، و OS2 استفاده کنید.

امکانات:

  • 1.Come با سبک های استاندارد LG LGX و موجود در کاست های سفارشی
  • کارخانه با 2.100٪ آزمایش شده با نتایج آزمایش شامل هر کاست است
  • کاست 3.Plug-n-play نیاز به خاتمه دادن یا تکمیل فیلدهای را حذف می کند
  • 4. برای یک مسیر مهاجرت ساده به شبکه های 40GbE و 100GbE با کاست MPO
  • آداپتور swivel 5.MPO اجازه می دهد تا به راحتی مسیر کابل و شعاع خم شدن مناسب است
  • 6 .. اتصالات MPO یا اتصالات جداگانه در جلو، از جمله LC، SC، و MU
  • 7. تنها حالت، چند منظوره و انواع چند منظوره بهینه سازی شده با لیزر در دسترس است

 

برنامه های کاربردی:

1. مناسب برای راه حل های بالا و پایین صفحه و مدار چاپی (PCB) در سیستم های داده ها و مخابرات

 

2. در فرستنده ها و گیرنده ها، اتصالات MPO تا 12 برابر تراکم کانکتور های استاندارد ارائه می دهد و فضای قابل توجهی را صرفه جویی می کند

 

3. طراحی جمع و جور برنامه های کاربردی تعداد الیاف بالا ، با کابل های کوچک و سبک ایده آل برای استفاده با محدودیت فضای نصب شده است.

 

4. اتصال MPO به خوبی به فیبر به شرایط دسکتاپ که در آن شبکه های متعدد باید توسط یک کاربر تنها قابل دسترسی است. زمان نصب به طور چشمگیری کاهش می یابد به عنوان یک اتصال ممکن است کاربر را به دسترسی به تا 6 شبکه ارائه دهد .

مزیت رقابتی:

DYS به شدت از سیستم مدیریت کیفیت ISO9001، شرکت هایی با امکانات خوب و مدیریت منابع انسانی واجد شرایط برای اطمینان از ثبات کیفیت محصول و عملکرد عالی استفاده می کند. و خدمات پس از فروش خوب، به نفع اعتماد مشتریان، محصولات وارد شده به اروپا و ایالات متحده و کشورهای جنوب شرقی آسیا است.