SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
خانه
محصولات
دربارهی ما
اخبار شرکت
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولاتFiber Optic Odf

پچ پنل فیبر نوری Pigtail 19 '' Rack Attached OTB ODB 12 24 Port SC Connector

همه محصولات
Optical Fiber Patch Cord
  • fiber optic jumper
  • single mode fiber patch cables
  • multimode fiber optic cable
  • Optical Fiber Splitter
  • فیبر چند منظوره، splitter فیبر تک حالت
  • fiber optic cable splitter
  • single mode fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • fibre cable connectors
  • optical fiber adapter
  • fiber optic cable connectors
  • Fiber Optic Terminal Box
  • wall mount fiber termination box
  • fiber optic patch box
  • fiber optic distribution box
  • Fiber Optic Adapter
  • fiber optic attenuator
  • آداپتور کابل فیبر نوری، آداپتور فیبر نوری
  • fiber optical adapter
  • Fiber Optic Attenuator
  • تضعیف فیبر نوری، تنفس نوری متغیر
  • fiber optic connection
  • variable optical attenuator
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • fiber optic network cable
  • fiber optic cable assembly
  • multimode fiber optic cable
  • MPO/MTP
  • fiber optic patch cords
  • mpo/mtp cable
  • mpo/mtp cassette
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • آستین اتصالات فیبر، آستین فیبر نوری
  • fiber optic sleeve
  • Optical Fiber Media Converter
  • مبدل فیبر رسانه، مبدل رسانه فیبر نوری
  • serial media converter
  • fiber optic media converter
  • Fiber Optic Splice Closure
  • fiber optic closure
  • fiber optic splice enclosure
  • fiber splice closure
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • فیبر نوری اتصال دهنده تمیز کننده، کیت تمیز کردن فیبر نوری
  • fiber optic cleaning kits
  • Fiber Optic Odf
  • فیبر نوری odf، پانل پانل فیبر نوری odf
  • odf fiber optic patch panel
  • odf fiber optic
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • fiber optic drop cable
  • fiber optic ethernet cable
  • fiber optic patch cord
  • طول موج چندگانه
  • wavelength division multiplexing
  • wdm module
  • دستگاه WDM، توزیع طول موج تقسیم شده است
  • LC Uniboot
  • lc duplex connector، fiber optic lc connectors
  • fiber patch panel lc connector
  • فیبر نوری اتصالات lc، فیبر پچ پانل اتصال lc
  • بهترین محصولات
    چت IM آنلاین در حال حاضر
    گواهینامه ها
    کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
    کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
    نظرات مشتریان
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    پچ پنل فیبر نوری Pigtail 19 '' Rack Attached OTB ODB 12 24 Port SC Connector

    چین پچ پنل فیبر نوری Pigtail 19 '' Rack Attached OTB ODB 12 24 Port SC Connector تامین کننده
    پچ پنل فیبر نوری Pigtail 19 '' Rack Attached OTB ODB 12 24 Port SC Connector تامین کننده پچ پنل فیبر نوری Pigtail 19 '' Rack Attached OTB ODB 12 24 Port SC Connector تامین کننده

    جزئیات محصول:

    محل منبع: گوانگدونگ، چین
    نام تجاری: DYS/OEM
    گواهی: IS09001-2015.ROHS
    شماره مدل: OTB-005

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 1-10
    قیمت: 1-10 us$
    جزئیات بسته بندی: جعبه فرد یا بر اساس درخواست مشتری
    زمان تحویل: در 3 روز
    Contact Now
    توضیحات محصول جزئیات
    محل منبع: گوانگدونگ چین (سرزمین اصلی) نام تجاری: DYS
    شماره مدل: OTB-005 نام محصول: پنل پچ فیبر نوری
    ماده: فولاد نورد سرد رنگ: سیاه و یا سفارشی
    ابعاد: 485 * 305 * 1U پورت های آداپتور: SC، FC، LC، ST، E2000، ...
    نصب و راه اندازی: 19 "رک نصب شده است

    جزئیات سریع

    محل منبع: گوانگدونگ، چین (سرزمین اصلی)

    نام تجاری: DYS

    شماره مدل: OTB-005

    نام محصول: پنل پچ فیبر نوری

    مواد: فولاد سرد نورد

    رنگ: سیاه یا سفارشی

    ابعاد: 485 * 305 * 1U

    پورت های آداپتور: SC، FC، LC، ST، E2000، ...

    حداکثر ظرفیت (هسته): 96 (4U)

    نصب و راه اندازی: 19 "قفسه نصب شده است

    کاربرد: Telecom، FTTH، CATV، پروژه HFC

    وزن: 5.2 کیلوگرم

    بسته بندی: کارتن صادراتی

    بسته بندی و تحویل

    اطلاعات بسته بندی صادرات کارتن

    مدت زمان تحویل در عرض 5 روز کاری

    امکانات:

    1) اندازه استاندارد، وزن سبک و ساختار مناسب
    2) سینی شل در داخل قابل تغییر
    3) می تواند در 19 ''، 23 '' قاب توزیع استاندارد مورد استفاده قرار گیرد
    4) مناسب برای روبان و فیبر تک
    5) پانل های مختلف پانل برای متناسب کردن آداپتورهای مختلف
    6) علامت جلو در صفحه برای شناسایی و عملیات آسان است
    7) 12C، 24C، 36C، 48C، 72C، 96C اختیاری، با یا بدون فیبر نوری Pigtails و آداپتورهای
    8) آسان برای مدیریت و عملیات

    کاربردی در

    1) حلقه مشترک مخابرات

    2) فیبر به خانه (FTTH)
    3) LAN / WAN
    4) CATV

    ظرفیت فیبر پانل هسته 12 تا 144 (معمولا 12 24 48 پورت)
    پانل اتصال SC LC ST FC
    بعد، ابعاد، اندازه 19 "1U / 2U / 3U / 4U ...
    ماده فولاد سرد یا آلومینیومی
    دمای ذخیره سازی -40 ~ + 85 ℃
    ضخامت 1.0 میلیمتر 1.2 میلیمتر

    مزیت رقابتی
    DYS به شدت از سیستم مدیریت کیفیت ISO9001، شرکت هایی با امکانات خوب و مدیریت منابع انسانی واجد شرایط برای اطمینان از ثبات کیفیت محصول و عملکرد عالی استفاده می کند. و خدمات پس از فروش خوب، به نفع اعتماد مشتریان، محصولات وارد شده به اروپا و ایالات متحده و کشورهای جنوب شرقی آسیا.

    اطلاعات تماس
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    تماس با شخص: Mr. Roy Huang

    تلفن: +8613590228527

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)