SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
خانه
محصولات
دربارهی ما
اخبار شرکت
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولاتFiber Optic Cable Assemblies

NSN-LC / UPC G657A1 فیبر نوری کابل مجتمع دوبلکس 90 درجه 7.0mm قطر

همه محصولات
Optical Fiber Patch Cord
  • fiber optic jumper
  • single mode fiber patch cables
  • multimode fiber optic cable
  • Optical Fiber Splitter
  • فیبر چند منظوره، splitter فیبر تک حالت
  • fiber optic cable splitter
  • single mode fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • fibre cable connectors
  • optical fiber adapter
  • fiber optic cable connectors
  • Fiber Optic Terminal Box
  • wall mount fiber termination box
  • fiber optic patch box
  • fiber optic distribution box
  • Fiber Optic Adapter
  • fiber optic attenuator
  • آداپتور کابل فیبر نوری، آداپتور فیبر نوری
  • fiber optical adapter
  • Fiber Optic Attenuator
  • تضعیف فیبر نوری، تنفس نوری متغیر
  • fiber optic connection
  • variable optical attenuator
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • fiber optic network cable
  • fiber optic cable assembly
  • multimode fiber optic cable
  • MPO/MTP
  • fiber optic patch cords
  • mpo/mtp cable
  • mpo/mtp cassette
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • آستین اتصالات فیبر، آستین فیبر نوری
  • fiber optic sleeve
  • Optical Fiber Media Converter
  • مبدل فیبر رسانه، مبدل رسانه فیبر نوری
  • serial media converter
  • fiber optic media converter
  • Fiber Optic Splice Closure
  • fiber optic closure
  • fiber optic splice enclosure
  • fiber splice closure
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • فیبر نوری اتصال دهنده تمیز کننده، کیت تمیز کردن فیبر نوری
  • fiber optic cleaning kits
  • Fiber Optic Odf
  • فیبر نوری odf، پانل پانل فیبر نوری odf
  • odf fiber optic patch panel
  • odf fiber optic
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • fiber optic drop cable
  • fiber optic ethernet cable
  • fiber optic patch cord
  • طول موج چندگانه
  • wavelength division multiplexing
  • wdm module
  • دستگاه WDM، توزیع طول موج تقسیم شده است
  • LC Uniboot
  • lc duplex connector، fiber optic lc connectors
  • fiber patch panel lc connector
  • فیبر نوری اتصالات lc، فیبر پچ پانل اتصال lc
  • چت IM آنلاین در حال حاضر
    گواهینامه ها
    کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
    کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
    نظرات مشتریان
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    NSN-LC / UPC G657A1 فیبر نوری کابل مجتمع دوبلکس 90 درجه 7.0mm قطر

    چین NSN-LC / UPC G657A1 فیبر نوری کابل مجتمع دوبلکس 90 درجه 7.0mm قطر تامین کننده
    NSN-LC / UPC G657A1 فیبر نوری کابل مجتمع دوبلکس 90 درجه 7.0mm قطر تامین کننده NSN-LC / UPC G657A1 فیبر نوری کابل مجتمع دوبلکس 90 درجه 7.0mm قطر تامین کننده NSN-LC / UPC G657A1 فیبر نوری کابل مجتمع دوبلکس 90 درجه 7.0mm قطر تامین کننده

    جزئیات محصول:

    محل منبع: گوانگدونگ چین (سرزمین اصلی)
    نام تجاری: DYS/OEM
    گواهی: IS09001-2015.ROHS
    Model Number: NSN-LC/UPC

    پرداخت:

    Minimum Order Quantity: 10pcs
    قیمت: 1-10usd/pcs
    Packaging Details: Individual box or according to customer's request
    Delivery Time: 3-5 work days
    Contact Now
    توضیحات محصول جزئیات
    محل مبدا:: گوانگدونگ چین (سرزمین اصلی) نام تجاری:: DYS / OEM
    شماره مدل:: NSN گواهی نامه:: ISO9001، ROHS

    دوبلکس 90 درجه NSN-LC / UPC G657A1 فیبر نوری کابل مجامع

    جزئیات سریع:

    • محل منبع: گوانگدونگ، چین (سرزمین اصلی)
    • نام تجاری: DYS / OEM
    • شماره مدل: NSN-LC / UPC
    • نوع فیبر: G657A1
    • گواهینامه: ISO9001، ROHS
    • قطر: 7.0mm
    • کابل رنگ: سیاه


    جزئیات:

    مجموعه های کابل NSN خشن محیطی مناسب برای برنامه های ثابت یا تلفن همراه هستند و اطلاعات قابل اطمینان را از طریق فواصل طولانی تحت شرایط شدید محیط زیست انتقال می دهند.


    کاربرد:

    فیبر به آنتن (FTTA)
    سیستم های ارتباطی نسل جدید (GSM، UMTS، CMDA2000، TD-SCDMA، وایمکس، LTE و غیره)، سیستم های فیبر نوری را برای برقراری ارتباط ایستگاه پایه با واحد راه دور در انبوه آنتن مستقر می کنند.

    اتوماسیون و کابل کشی صنعتی

    ODC دارای بالاترین قابلیت اطمینان و ایمنی عملیاتی است. طراحی ناهموار، بالاترین قدرت مکانیکی و حرارتی را فراهم می کند که خطوط داده را حتی در صورت وجود نگه می دارد
    شوک، قوی ترین لرزش، یا سوء استفاده اتفاقی.

    سیستم های نظارت

    سازندگان دوربین های امنیتی برای اندازه و اندازه و اندازه آن، اتصالات ODC را انتخاب می کنند. مجامع ODC نصب آسان حتی در مناطقی دشوار برای دسترسی و ارائه بالاترین ایمنی نصب است.

    نیروی دریایی و کشتی سازی

    مقاومت بالا در برابر خوردگی، سازندگان کشتی دریایی و مدنی را متقاعد کرد که از مجموعه های ODC برای سیستم های ارتباطی درون کشتی استفاده کند. اتصال دهنده های نیکل پوشش مقاوم در برابر محیط های مرطوب و شور و تضمین زمان زندگی از 20 سال و فراتر از آن.

    پخش

    ارائه می دهد مجموعه ای از سیستم های کابل کشی تلفن همراه و مجموعه های ODC برای نصب موقت کابل
    مورد نیاز برای پخش برنامه های ورزشی، مسابقات اتومبیل رانی، و غیره و برای اتصال موقت در صورت خطرات طبیعی.




    ویژگی های کلیدی:
     
    1 • اتصال فیبر نوری قوی برای 2 و 4 کانال با مکانیزم پیوند پیچ
     
    2 • حفاظت IP68، اثبات نمک نمکی و محافظت از EMI
     
    3 • شوک بالا، ارتعاش و مقاومت مکانیکی
     
    4 • محدوده وسیع دما و طیف گسترده ای از کابل های داخلی و خارجی
     
    5 • نصب آسان، قابل اعتماد و مقرون به صرفه
     
     
    عملکرد نوری:
     
    افت 1.Insertion / IEC 61300-3-34

    نوع 2.singlemode. ≤ 0.2 dB 97٪ ≤ 0.45 dB
    نوع 3.multimode ≤ 0.2 dB 97٪ ≤ 0.50 d
     
    Return loss / IEC 61300-3-6 singlemode ≥ 50 dB



    مزیت رقابتی:

    DYS به شدت از سیستم مدیریت کیفیت ISO9001 ، شرکت هایی با امکانات خوب و مدیریت منابع انسانی واجد شرایط برای اطمینان از ثبات کیفیت محصول و عملکرد عالی استفاده می کند. و خدمات پس از فروش خوب، به نفع اعتماد مشتریان، محصولات صادراتی به اروپا و ایالات متحده و کشورهای جنوب شرقی آسیا.

    اطلاعات تماس
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    تماس با شخص: Mr. Roy Huang

    تلفن: +8613590228527

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)