SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
خانه
محصولات
دربارهی ما
اخبار شرکت
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولاتOptical Fiber Patch Cord

Multimode duplex Optical Fiber patch cord lc st for CATV Systems

چت IM آنلاین در حال حاضر
گواهینامه ها
کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
نظرات مشتریان
We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

—— Vicky Bailey

Good quality! Keep cooperating!

—— Lewis Farmborough

Multimode duplex Optical Fiber patch cord lc st for CATV Systems

چین Multimode duplex Optical Fiber patch cord lc st for CATV Systems تامین کننده
Multimode duplex Optical Fiber patch cord lc st for CATV Systems تامین کننده Multimode duplex Optical Fiber patch cord lc st for CATV Systems تامین کننده Multimode duplex Optical Fiber patch cord lc st for CATV Systems تامین کننده

جزئیات محصول:

محل منبع: شنژن
نام تجاری: DYS/OEM
گواهی: IS09001-2015.ROHS
Model Number: LC-ST

پرداخت:

Minimum Order Quantity: 10pcs
قیمت: 1-10usd/pcs
Packaging Details: Individual box or according to customer's request
Delivery Time: 3-5 work days
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
محل مبدا:: گوانگدونگ چین (سرزمین اصلی) نام تجاری:: DYS / OEM
شماره مدل:: LC-ST گواهینامه:: ISO9001، ROHS
برگشت ضرر:: 60dB از دست دادن درج:: کمتر 0.2dB

چند منظوره دوطرفه فیبر نوری فیبر پچ کابل ال سی دی برای سیستم های CATV

جزئیات سریع:

  • محل منبع: گوانگدونگ، چین (سرزمین اصلی)
  • نام تجاری: DYS / OEM
  • شماره مدل: LC-ST
  • کت: LSZH
  • افت درج: کمتر 0.2dB
  • افت بازده: 60dB
  • گواهینامه: ISO9001، ROHS

امکانات:

1. قیمت رقابتی

2. کاهش ضایعات و PDL

3. کارخانه خاتمه یافته و آزمایش شده است

4. گزینه های فیبر: G.652 /G.657/OM1/OM2/OM3 و PM Panda Fiber

5. گزینه اتصالات: FC / SC / LC / ST / MU / E2000 / MT-RJ / MPO / MTP

6. گزینه های پرداخت: PC / UPC / APC

7. ویژگی کانکتور با سرامیک سرامیکی


برنامه های کاربردی:

1. دسترسی به شبکه

2. مخابرات / سیستم های CATV

3. FTTX / FTTH / FTTA


مشخصات:

پارامترها

کابل های فیبر کابل استاندارد

نوع فیبر

SM (G.652 / G.657A)

MM (OM1 / OM2 / OM3)

مواد ژاکت

LSZH / OFNR / PVC

نوع اتصال

SC / LC / ST / LC / MU / MTRJ / MPO / E2000

مواد فرول

سرامیک

آزمایش طول موج

± 30 ± 1510 ± 30 نانومتر

± 30 ± 1350 ± 30 نانومتر

تلفات درج (دسی بل)
TIA / EIA-455-107

≤ 0.3dB
(PC / UPC / APC)

≤ 0.3dB
(PC / UPC)

افت بازده (دسی بل)
TIA / EIA-455-107

≥45dB (PC / UPC)
≥55dB (APC)

≥35dB (PC / UPC)

قابلیت تعویض

≤ 0.2dB

مجامع کابل

پاتاکرد Pigtail / Simplex / Duplex / Fan-out

دمای عملیاتی (° C)

-10 ~ + 70

دمای نگهداری (° C)

-40 ~ +85

بسته بندی

1 واحد / کیسه



مزیت رقابتی:


DYS به شدت از سیستم مدیریت کیفیت ISO9001، شرکت هایی با امکانات خوب و مدیریت منابع انسانی واجد شرایط برای اطمینان از ثبات کیفیت محصول و عملکرد عالی استفاده می کند. و خدمات پس از فروش خوب، برای به دست آوردن اعتماد مشتریان، محصولات صادرات به اروپا و ایالات متحده و کشورهای جنوب شرقی آسیا.

اطلاعات تماس
SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

تماس با شخص: Mr. Roy Huang

تلفن: +8613590228527

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)