SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
خانه
محصولات
دربارهی ما
اخبار شرکت
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولاتOptical Fiber Patch Cord

چندکاره دوتایی فیبر نوری فیبر نوری Cord Lc St 60dB افت بازده برای سیستم های CATV

همه محصولات
Optical Fiber Patch Cord
  • fiber optic jumper
  • single mode fiber patch cables
  • multimode fiber optic cable
  • Optical Fiber Splitter
  • فیبر چند منظوره، splitter فیبر تک حالت
  • fiber optic cable splitter
  • single mode fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • fibre cable connectors
  • optical fiber adapter
  • fiber optic cable connectors
  • Fiber Optic Terminal Box
  • wall mount fiber termination box
  • fiber optic patch box
  • fiber optic distribution box
  • Fiber Optic Adapter
  • fiber optic attenuator
  • آداپتور کابل فیبر نوری، آداپتور فیبر نوری
  • fiber optical adapter
  • Fiber Optic Attenuator
  • تضعیف فیبر نوری، تنفس نوری متغیر
  • fiber optic connection
  • variable optical attenuator
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • fiber optic network cable
  • fiber optic cable assembly
  • multimode fiber optic cable
  • MPO/MTP
  • fiber optic patch cords
  • mpo/mtp cable
  • mpo/mtp cassette
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • آستین اتصالات فیبر، آستین فیبر نوری
  • fiber optic sleeve
  • Optical Fiber Media Converter
  • مبدل فیبر رسانه، مبدل رسانه فیبر نوری
  • serial media converter
  • fiber optic media converter
  • Fiber Optic Splice Closure
  • fiber optic closure
  • fiber optic splice enclosure
  • fiber splice closure
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • فیبر نوری اتصال دهنده تمیز کننده، کیت تمیز کردن فیبر نوری
  • fiber optic cleaning kits
  • Fiber Optic Odf
  • فیبر نوری odf، پانل پانل فیبر نوری odf
  • odf fiber optic patch panel
  • odf fiber optic
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • fiber optic drop cable
  • fiber optic ethernet cable
  • fiber optic patch cord
  • طول موج چندگانه
  • wavelength division multiplexing
  • wdm module
  • دستگاه WDM، توزیع طول موج تقسیم شده است
  • LC Uniboot
  • lc duplex connector، fiber optic lc connectors
  • fiber patch panel lc connector
  • فیبر نوری اتصالات lc، فیبر پچ پانل اتصال lc
  • چت IM آنلاین در حال حاضر
    گواهینامه ها
    کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
    کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
    نظرات مشتریان
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    چندکاره دوتایی فیبر نوری فیبر نوری Cord Lc St 60dB افت بازده برای سیستم های CATV

    چین چندکاره دوتایی فیبر نوری فیبر نوری Cord Lc St 60dB افت بازده برای سیستم های CATV تامین کننده
    چندکاره دوتایی فیبر نوری فیبر نوری Cord Lc St 60dB افت بازده برای سیستم های CATV تامین کننده چندکاره دوتایی فیبر نوری فیبر نوری Cord Lc St 60dB افت بازده برای سیستم های CATV تامین کننده چندکاره دوتایی فیبر نوری فیبر نوری Cord Lc St 60dB افت بازده برای سیستم های CATV تامین کننده

    جزئیات محصول:

    محل منبع: شنژن
    نام تجاری: DYS/OEM
    گواهی: IS09001-2015.ROHS
    Model Number: LC-ST

    پرداخت:

    Minimum Order Quantity: 10pcs
    قیمت: 1-10usd/pcs
    Packaging Details: Individual box or according to customer's request
    Delivery Time: 3-5 work days
    Contact Now
    توضیحات محصول جزئیات
    محل مبدا:: گوانگدونگ چین (سرزمین اصلی) نام تجاری:: DYS / OEM
    شماره مدل:: LC-ST گواهی نامه:: ISO9001، ROHS
    برگشت ضرر:: 60dB از دست دادن درج:: کمتر 0.2dB

    چند منظوره دوطرفه فیبر نوری فیبر پچ کابل ال سی دی برای سیستم های CATV

    جزئیات سریع:

    • محل منبع: گوانگدونگ، چین (سرزمین اصلی)
    • نام تجاری: DYS / OEM
    • شماره مدل: LC-ST
    • کت: LSZH
    • افت درج: کمتر 0.2dB
    • افت بازده: 60dB
    • گواهینامه: ISO9001، ROHS

    امکانات:

    1. قیمت رقابتی

    2. کاهش ضایعات و PDL

    3. کارخانه خاتمه یافته و آزمایش شده است

    4. گزینه های فیبر: G.652 /G.657/OM1/OM2/OM3 و PM Panda Fiber

    5. گزینه اتصالات: FC / SC / LC / ST / MU / E2000 / MT-RJ / MPO / MTP

    6. گزینه های پرداخت: PC / UPC / APC

    7. ویژگی کانکتور با سرامیک سرامیکی


    برنامه های کاربردی:

    1. دسترسی به شبکه

    2. مخابرات / سیستم های CATV

    3. FTTX / FTTH / FTTA


    مشخصات:

    پارامترها

    کابل های فیبر کابل استاندارد

    نوع فیبر

    SM (G.652 / G.657A)

    MM (OM1 / OM2 / OM3)

    مواد ژاکت

    LSZH / OFNR / PVC

    نوع اتصال

    SC / LC / ST / LC / MU / MTRJ / MPO / E2000

    مواد فرول

    سرامیک

    آزمایش طول موج

    ± 30 ± 1510 ± 30 نانومتر

    ± 30 ± 1350 ± 30 نانومتر

    تلفات درج (دسی بل)
    TIA / EIA-455-107

    ≤ 0.3dB
    (PC / UPC / APC)

    ≤ 0.3dB
    (PC / UPC)

    افت بازده (دسی بل)
    TIA / EIA-455-107

    ≥45dB (PC / UPC)
    ≥55dB (APC)

    ≥35dB (PC / UPC)

    قابلیت تعویض

    ≤ 0.2dB

    مجامع کابل

    پاتاکرد Pigtail / Simplex / Duplex / Fan-out

    دمای عملیاتی (° C)

    -10 ~ + 70

    دمای نگهداری (° C)

    -40 ~ +85

    بسته بندی

    1 واحد / کیسه



    مزیت رقابتی:


    DYS به شدت از سیستم مدیریت کیفیت ISO9001، شرکت هایی با امکانات خوب و مدیریت منابع انسانی واجد شرایط برای اطمینان از ثبات کیفیت محصول و عملکرد عالی استفاده می کند. و خدمات پس از فروش خوب، برای به دست آوردن اعتماد مشتریان، محصولات صادرات به اروپا و ایالات متحده و کشورهای جنوب شرقی آسیا.

    اطلاعات تماس
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    تماس با شخص: Mr. Roy Huang

    تلفن: +8613590228527

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)