SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
خانه
محصولات
دربارهی ما
اخبار شرکت
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولاتOptical Fiber Media Converter

Multimode 10 / 100 / 1000M Optical Fiber Media Converter

چت IM آنلاین در حال حاضر
گواهینامه ها
کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
نظرات مشتریان
We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

—— Vicky Bailey

Good quality! Keep cooperating!

—— Lewis Farmborough

Multimode 10 / 100 / 1000M Optical Fiber Media Converter

چین Multimode 10 / 100 / 1000M Optical Fiber Media Converter تامین کننده

جزئیات محصول:

Place of Origin: Shenzhen(China)
نام تجاری: DYS/OEM
گواهی: IS09001-2015.ROHS
Model Number: 10/100/1000-SM-Dual
Model: SingleMode-Dual Fiber
Distance: 20-80KM

پرداخت:

Minimum Order Quantity: 20pcs
قیمت: 1 USD
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
نام: مبدل فیبر نوری بافر داده: حافظه 128Kb
متصل کننده: UTP: RJ-45 فیبر: SC، 100Mbps
UTP: گربه 5 UTP دوبلکس کامل: IEEE802.3x

مبدل فیبر نوری چند رسانه ای 10/100 / 1000M

جزئیات سریع:

نام تجاری:   DYS

شماره مدل:   فیبر مبدل

عرض باند:   10 / 100M

رطوبت:   5٪ -95٪

از دست دادن قدرت:   <55w

دمای عملیاتی:   0 ℃ ~ 50 ℃

ویژگی های اصلی

◆ انتقال سیگنال های نوری کانال را می توان با تک فیبر تکمیل کرد. این مقدار در مقدار انتقال داده فیبر نسبت به نوع فیبر دوقلو افزایش یافته است.

◆ تابع مذاکره خودکار اجازه می دهد تا پورت UTP به طور خودکار 10M و یا 100M و دوبلکس کامل یا نیمه دوبلکس را انتخاب کنید

◆ پورت UTP پشتیبانی از MDI / MDI-X خودکار متقاطع.

◆ حمایت از کنترل جریان

◆ پشتیبانی از 1552 بایت بسته

◆ گسترش فیبر فاصله تا 2 کیلومتر برای فیبر چند حالت و 20-120 کیلومتر برای فیبر تک حالت گسترش دهد

◆ مدار داخلی از رعد و برق جلوگیری می تواند به شدت کاهش آسیب به مبدل ناشی از القاء رعد و برق.

◆ پشتیبانی از عبور خط از طریق عملکرد

◆ طراحی منبع تغذیه داخلی یا خارجی برای انتخاب توسط کاربران نهایی

مشخصات فنی

◆ استاندارد عملکرد:

IEEE802.3 10BASE-T Ethernet
IEEE802.3u 100BASE-TX / FX سریع اترنت
IEEE802.3x

◆ جدول آدرس MAC: 1K

◆ حافظه داده: حافظه 128Kb

◆ اتصال: UTP: RJ-45، 10 / 100Mbps؛ فیبر: SC، 100Mbps

◆ کابل:

UTP : گربه. 5 UTP (حداکثر فاصله تا 100 متر)

فیبر (Singlemode): 8.3 / 125، 8.7 / 125، 9/125، 10 / 125μm (حداکثر فاصله تا 90 کیلومتر)

◆ کنترل جریان

دوبلکس کامل: IEEE802.3x

HalfDuplex: فشار به عقب

◆ LED: قدرت، FX 100، FX لینک / قانون، TX 100، TX FDX، لینک TX / قانون.

◆ قدرت: ورودی: AC 110 ~ 265V یا DC: -36V ~ -72V

خروجی: DC 12-24V 1A

◆ حالت تبدیل: تبدیل متوسط

◆ MTBF: 80، 000 ساعت

◆ درجه حرارت محیط: 0 ~ + 50 ℃

دمای ذخیره سازی: -20 ~ + 70 ℃

رطوبت: 5٪ ~ 95٪

ابعاد:

قدرت خارجی: 26 (بالا) x 70 (عرض) x 94 (طول) میلی متر

قدرت داخلی: 30 (بالا) x 110 (عرض) x 140 (طول) میلی متر

مزیت رقابتی

DYS به شدت از سیستم مدیریت کیفیت ISO9001، شرکت هایی با امکانات خوب و مدیریت منابع انسانی واجد شرایط برای اطمینان از ثبات کیفیت محصول و عملکرد عالی استفاده می کند. و خدمات پس از فروش خوب، به نفع اعتماد مشتریان، محصولات صادر شده به اروپا و ایالات متحده و کشورهای جنوب شرقی آسیا است.

اطلاعات تماس
SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

تماس با شخص: Mr. Roy Huang

تلفن: +8613590228527

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)