SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
خانه
محصولات
دربارهی ما
اخبار شرکت
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولاتOptical Fiber Patch Cord

MU - LC / UPC G657A2 فیبر نوری فیبر پچ بند ناف یکنواخت ضریب کم Insertion

همه محصولات
Optical Fiber Patch Cord
  • fiber optic jumper
  • single mode fiber patch cables
  • multimode fiber optic cable
  • Optical Fiber Splitter
  • فیبر چند منظوره، splitter فیبر تک حالت
  • fiber optic cable splitter
  • single mode fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • fibre cable connectors
  • optical fiber adapter
  • fiber optic cable connectors
  • Fiber Optic Terminal Box
  • wall mount fiber termination box
  • fiber optic patch box
  • fiber optic distribution box
  • Fiber Optic Adapter
  • fiber optic attenuator
  • آداپتور کابل فیبر نوری، آداپتور فیبر نوری
  • fiber optical adapter
  • Fiber Optic Attenuator
  • تضعیف فیبر نوری، تنفس نوری متغیر
  • fiber optic connection
  • variable optical attenuator
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • fiber optic network cable
  • fiber optic cable assembly
  • multimode fiber optic cable
  • MPO/MTP
  • fiber optic patch cords
  • mpo/mtp cable
  • mpo/mtp cassette
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • آستین اتصالات فیبر، آستین فیبر نوری
  • fiber optic sleeve
  • Optical Fiber Media Converter
  • مبدل فیبر رسانه، مبدل رسانه فیبر نوری
  • serial media converter
  • fiber optic media converter
  • Fiber Optic Splice Closure
  • fiber optic closure
  • fiber optic splice enclosure
  • fiber splice closure
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • فیبر نوری اتصال دهنده تمیز کننده، کیت تمیز کردن فیبر نوری
  • fiber optic cleaning kits
  • Fiber Optic Odf
  • فیبر نوری odf، پانل پانل فیبر نوری odf
  • odf fiber optic patch panel
  • odf fiber optic
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • fiber optic drop cable
  • fiber optic ethernet cable
  • fiber optic patch cord
  • طول موج چندگانه
  • wavelength division multiplexing
  • wdm module
  • دستگاه WDM، توزیع طول موج تقسیم شده است
  • LC Uniboot
  • lc duplex connector، fiber optic lc connectors
  • fiber patch panel lc connector
  • فیبر نوری اتصالات lc، فیبر پچ پانل اتصال lc
  • چت IM آنلاین در حال حاضر
    گواهینامه ها
    کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
    کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
    نظرات مشتریان
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    MU - LC / UPC G657A2 فیبر نوری فیبر پچ بند ناف یکنواخت ضریب کم Insertion

    چین MU - LC / UPC G657A2 فیبر نوری فیبر پچ بند ناف یکنواخت ضریب کم Insertion تامین کننده
    MU - LC / UPC G657A2 فیبر نوری فیبر پچ بند ناف یکنواخت ضریب کم Insertion تامین کننده MU - LC / UPC G657A2 فیبر نوری فیبر پچ بند ناف یکنواخت ضریب کم Insertion تامین کننده MU - LC / UPC G657A2 فیبر نوری فیبر پچ بند ناف یکنواخت ضریب کم Insertion تامین کننده MU - LC / UPC G657A2 فیبر نوری فیبر پچ بند ناف یکنواخت ضریب کم Insertion تامین کننده

    جزئیات محصول:

    محل منبع: شنژن
    نام تجاری: DYS/OEM
    گواهی: IS09001-2015.ROHS
    Model Number: MU-LC/UPC

    پرداخت:

    Minimum Order Quantity: 1
    قیمت: 1 USD
    Packaging Details: Individual box or according to customer's request
    Delivery Time: 3days
    Contact Now
    توضیحات محصول جزئیات
    محل مبدا:: ژجیانگ، چین نوع اتصال:: MU-LC / UPC
    ژاکت فیبر:: 5.0mm رنگ:: زرد
    برگشت ضرر:: > 50db

    MU - LC / UPC G657A2 پورت فیبر نوری سیم بند ناف یکنفره کم درج درج

    • کابل پچ فیبر نوری در نسخه های تک و چند حالته موجود است
    • هر دو مدل تک و چند منظوره فیبر نوری پچ سیم با ظروف سرامیک زیرکونیا با PC قبل از جلا، UPC، APC مشخصات و پایان کروی محدب
    • این انواع صورت پایان می دهد برای پرداخت سریع تر، و انعکاس کم پشت و از دست دادن نوری، در حالی که تضمین حداکثر تکرارپذیری
    • امکانات:
      • کاهش درج درج و از دست دادن بازتاب
      • سطح انتهای فرل تا قبل از گودال
      • استقامت مکانیکی عالی
      • خوب در تکرارپذیری
      • خوب در عوض
      • تولید سبز، CE، استاندارد ROHS
    • برنامه های کاربردی:
      • ارتباطات مخابراتی
      • CATV، LAN، MAN، WAN، تست و اندازه گیری
      • صنعت نظامی
      • پزشکی

    پارامتر
    حالت حالت تک چند منظوره
    لهستانی PC، APC کامپیوتر
    از دست دادن درج استاندارد ≤0.7dB ≤0.5dB
    فقیر کم درآمد ≤0.35dB ≤0.3dB
    برگشت ضرر PC≥50dB؛ APC≥60dB ≥30dB
    آزمایش طول موج 1310/1550 نانومتر 850/1310 نانومتر
    طول عمر (500 جفت) ≤0.2dB
    دمای عملیاتی -20 ℃ ~ + 70 ℃
    دمای ذخیره سازی -40 ℃ ~ + 85 ℃
    مقاوم در برابر آتش IEC 60794-2-30
    استانداردهای سازگار ROHS، IEC و GR-326
    مشخصات
    نوع فیبر OS2، OM1، OM2، OM3، OM4
    نوع بند ناف 8، 12، 24 هسته
    قطر کابل 250um، 900um یا سفارشی
    ژاکت کابینت LSZH، OFNR، OFNP
    طول (M) 0.35 متر یا سفارشی

    مزیت رقابتی

    DYS به شدت از سیستم مدیریت کیفیت ISO9001، شرکت هایی با امکانات خوب و مدیریت منابع انسانی واجد شرایط برای اطمینان از ثبات کیفیت محصول و عملکرد عالی استفاده می کند. و خدمات پس از فروش خوب، به نفع اعتماد مشتریان، محصولات صادر شده به اروپا و ایالات متحده و کشورهای جنوب شرقی آسیا است.

    اطلاعات تماس
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    تماس با شخص: Mr. Roy Huang

    تلفن: +8613590228527

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)