MTRJ - MTRJ Optical Fiber Patch Cord 3m Multimode

جزئیات محصول:
محل منبع: شنژن
نام تجاری: DYS/OEM
گواهی: IS09001-2015.ROHS
Model Number: MTRJ - MTRJ
پرداخت:
Minimum Order Quantity: 1
قیمت: 1 USD
Packaging Details: Individual box or according to customer's request
Delivery Time: 3days
Payment Terms: T/T or L/C,Western Union
Supply Ability: 500000PCS / Month

اطلاعات تکمیلی

محل مبدا:: ژجیانگ، چین شماره مدل:: کابل فیبر نوری پچ
نوع اتصال:: MTRJ ژاکت فیبر:: 2.0 میلیمتر
رنگ:: آبی برگشت ضرر:: > 45dB

توضیحات محصول

MTRJ - MTRJ فیبر نوری فیبر نوری سیم 3M چند منظوره

جزئیات سریع:

  • محل منبع: گوانگدونگ، چین (سرزمین اصلی)
  • نام تجاری: DYS / OEM
  • شماره مدل: MTRJ OM3
  • نوع فیبر: OM3 50/125
  • از دست دادن Inserion: <0.3db
  • افت بازدهی : > 45db
  • گواهینامه: ISO9001، ROHS
  • رنگ: آبی
  • فیبر مارک: OFS، YOFC، CORNING

امکانات

رقابت 1.Price

2.Low Insertion Loss & PDL

3.Factory خاتمه یافته و آزمایش شده است

گزینه های 4.Fiber: G.652 /G.657/OM1/OM2/OM3 و PM Panda Fiber

گزینه های 5.Connector: FC / SC / LC / ST / MU / E2000 / MT-RJ / MPO / MTP

گزینه های 6.Polishing: PC / UPC / APC

7. اتصالات فن با سرامیک سرامیکی

 

برنامه های کاربردی

شبکه شبکه 1.Access

سیستم های 2.Telecom / CATV

3.FTTx

مشخصات

پارامترها

کابل های فیبر کابل استاندارد

نوع فیبر

SM (G.652 / G.657A)

MM (OM1 / OM2 / OM3)

مواد ژاکت

LSZH / OFNR / PVC

نوع اتصال

SC / LC / ST / LC / MU / MTRJ / MPO / E2000

مواد فرول

سرامیک

آزمایش طول موج

± 3010 ± 1510 ± 30 نانومتر

± 30 ± 1350 ± 30 نانومتر

افت انداز (دسی بل)
TIA / EIA-455-107

≤ 0.3dB
(PC / UPC / APC)

≤ 0.3dB
(PC / UPC)

ضرر بازگشت (دسی بل)
TIA / EIA-455-107

≥45dB (PC / UPC)
≥55dB (APC)

≥35dB (PC / UPC)

قابلیت تعویض

≤ 0.2dB

مجامع کابل

Patchcord Pigtail / Simplex / Duplex / Fan-out

دمای عملیاتی (° C)

-10 ~ + 70

دمای ذخیره سازی (° C)

-40 ~ +85

بسته بندی

1 واحد / کیسه

* تمامی مقادیر مشخص شده با اتصالات هستند.

مزیت رقابتی

DYS به شدت از سیستم مدیریت کیفیت ISO9001، شرکت هایی با امکانات خوب و مدیریت منابع انسانی واجد شرایط برای اطمینان از ثبات محصول و عملکرد عالی استفاده می کند. و خدمات پس از فروش خوب، به نفع اعتماد مشتریان، محصولات صادر شده به اروپا و ایالات متحده و کشورهای جنوب شرقی آسیا است.