SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
خانه
محصولات
دربارهی ما
اخبار شرکت
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولاتOptical Fiber Patch Cord

MTRJ - MTRJ Optical Fiber Patch Cord 3m Multimode

همه محصولات
Optical Fiber Patch Cord
  • fiber optic jumper
  • single mode fiber patch cables
  • multimode fiber optic cable
  • Optical Fiber Splitter
  • فیبر چند منظوره، splitter فیبر تک حالت
  • fiber optic cable splitter
  • single mode fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • fibre cable connectors
  • optical fiber adapter
  • fiber optic cable connectors
  • Fiber Optic Terminal Box
  • wall mount fiber termination box
  • fiber optic patch box
  • fiber optic distribution box
  • Fiber Optic Adapter
  • fiber optic attenuator
  • آداپتور کابل فیبر نوری، آداپتور فیبر نوری
  • fiber optical adapter
  • Fiber Optic Attenuator
  • تضعیف فیبر نوری، تنفس نوری متغیر
  • fiber optic connection
  • variable optical attenuator
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • fiber optic network cable
  • fiber optic cable assembly
  • multimode fiber optic cable
  • MPO/MTP
  • fiber optic patch cords
  • mpo/mtp cable
  • mpo/mtp cassette
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • آستین اتصالات فیبر، آستین فیبر نوری
  • fiber optic sleeve
  • Optical Fiber Media Converter
  • مبدل فیبر رسانه، مبدل رسانه فیبر نوری
  • serial media converter
  • fiber optic media converter
  • Fiber Optic Splice Closure
  • fiber optic closure
  • fiber optic splice enclosure
  • fiber splice closure
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • فیبر نوری اتصال دهنده تمیز کننده، کیت تمیز کردن فیبر نوری
  • fiber optic cleaning kits
  • Fiber Optic Odf
  • فیبر نوری odf، پانل پانل فیبر نوری odf
  • odf fiber optic patch panel
  • odf fiber optic
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • fiber optic drop cable
  • fiber optic ethernet cable
  • fiber optic patch cord
  • طول موج چندگانه
  • wavelength division multiplexing
  • wdm module
  • دستگاه WDM، توزیع طول موج تقسیم شده است
  • LC Uniboot
  • lc duplex connector، fiber optic lc connectors
  • fiber patch panel lc connector
  • فیبر نوری اتصالات lc، فیبر پچ پانل اتصال lc
  • چت IM آنلاین در حال حاضر
    گواهینامه ها
    کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
    کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
    نظرات مشتریان
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    MTRJ - MTRJ Optical Fiber Patch Cord 3m Multimode

    چین MTRJ - MTRJ Optical Fiber Patch Cord 3m Multimode تامین کننده
    MTRJ - MTRJ Optical Fiber Patch Cord 3m Multimode تامین کننده MTRJ - MTRJ Optical Fiber Patch Cord 3m Multimode تامین کننده

    جزئیات محصول:

    محل منبع: شنژن
    نام تجاری: DYS/OEM
    گواهی: IS09001-2015.ROHS
    Model Number: MTRJ - MTRJ

    پرداخت:

    Minimum Order Quantity: 1
    قیمت: 1 USD
    Packaging Details: Individual box or according to customer's request
    Delivery Time: 3days
    Contact Now
    توضیحات محصول جزئیات
    محل مبدا:: ژجیانگ، چین شماره مدل:: کابل فیبر نوری پچ
    نوع اتصال:: MTRJ ژاکت فیبر:: 2.0 میلیمتر
    رنگ:: آبی برگشت ضرر:: > 45dB

    MTRJ - MTRJ فیبر نوری فیبر نوری سیم 3M چند منظوره

    جزئیات سریع:

    • محل منبع: گوانگدونگ، چین (سرزمین اصلی)
    • نام تجاری: DYS / OEM
    • شماره مدل: MTRJ OM3
    • نوع فیبر: OM3 50/125
    • از دست دادن Inserion: <0.3db
    • افت بازدهی : > 45db
    • گواهینامه: ISO9001، ROHS
    • رنگ: آبی
    • فیبر مارک: OFS، YOFC، CORNING

    امکانات

    رقابت 1.Price

    2.Low Insertion Loss & PDL

    3.Factory خاتمه یافته و آزمایش شده است

    گزینه های 4.Fiber: G.652 /G.657/OM1/OM2/OM3 و PM Panda Fiber

    گزینه های 5.Connector: FC / SC / LC / ST / MU / E2000 / MT-RJ / MPO / MTP

    گزینه های 6.Polishing: PC / UPC / APC

    7. اتصالات فن با سرامیک سرامیکی

     

    برنامه های کاربردی

    شبکه شبکه 1.Access

    سیستم های 2.Telecom / CATV

    3.FTTx

    مشخصات

    پارامترها

    کابل های فیبر کابل استاندارد

    نوع فیبر

    SM (G.652 / G.657A)

    MM (OM1 / OM2 / OM3)

    مواد ژاکت

    LSZH / OFNR / PVC

    نوع اتصال

    SC / LC / ST / LC / MU / MTRJ / MPO / E2000

    مواد فرول

    سرامیک

    آزمایش طول موج

    ± 3010 ± 1510 ± 30 نانومتر

    ± 30 ± 1350 ± 30 نانومتر

    افت انداز (دسی بل)
    TIA / EIA-455-107

    ≤ 0.3dB
    (PC / UPC / APC)

    ≤ 0.3dB
    (PC / UPC)

    ضرر بازگشت (دسی بل)
    TIA / EIA-455-107

    ≥45dB (PC / UPC)
    ≥55dB (APC)

    ≥35dB (PC / UPC)

    قابلیت تعویض

    ≤ 0.2dB

    مجامع کابل

    Patchcord Pigtail / Simplex / Duplex / Fan-out

    دمای عملیاتی (° C)

    -10 ~ + 70

    دمای ذخیره سازی (° C)

    -40 ~ +85

    بسته بندی

    1 واحد / کیسه

    * تمامی مقادیر مشخص شده با اتصالات هستند.

    مزیت رقابتی

    DYS به شدت از سیستم مدیریت کیفیت ISO9001، شرکت هایی با امکانات خوب و مدیریت منابع انسانی واجد شرایط برای اطمینان از ثبات محصول و عملکرد عالی استفاده می کند. و خدمات پس از فروش خوب، به نفع اعتماد مشتریان، محصولات صادر شده به اروپا و ایالات متحده و کشورهای جنوب شرقی آسیا است.

    اطلاعات تماس
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    تماس با شخص: Mr. Roy Huang

    تلفن: +8613590228527

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)