SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
خانه
محصولات
دربارهی ما
اخبار شرکت
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولاتMPO/MTP

SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

همه محصولات
Optical Fiber Patch Cord
  • fiber optic jumper
  • single mode fiber patch cables
  • multimode fiber optic cable
  • Optical Fiber Splitter
  • فیبر چند منظوره، splitter فیبر تک حالت
  • fiber optic cable splitter
  • single mode fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • fibre cable connectors
  • optical fiber adapter
  • fiber optic cable connectors
  • Fiber Optic Terminal Box
  • wall mount fiber termination box
  • fiber optic patch box
  • fiber optic distribution box
  • Fiber Optic Adapter
  • fiber optic attenuator
  • آداپتور کابل فیبر نوری، آداپتور فیبر نوری
  • fiber optical adapter
  • Fiber Optic Attenuator
  • تضعیف فیبر نوری، تنفس نوری متغیر
  • fiber optic connection
  • variable optical attenuator
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • fiber optic network cable
  • fiber optic cable assembly
  • multimode fiber optic cable
  • MPO/MTP
  • fiber optic patch cords
  • mpo/mtp cable
  • mpo/mtp cassette
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • آستین اتصالات فیبر، آستین فیبر نوری
  • fiber optic sleeve
  • Optical Fiber Media Converter
  • مبدل فیبر رسانه، مبدل رسانه فیبر نوری
  • serial media converter
  • fiber optic media converter
  • Fiber Optic Splice Closure
  • fiber optic closure
  • fiber optic splice enclosure
  • fiber splice closure
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • فیبر نوری اتصال دهنده تمیز کننده، کیت تمیز کردن فیبر نوری
  • fiber optic cleaning kits
  • Fiber Optic Odf
  • فیبر نوری odf، پانل پانل فیبر نوری odf
  • odf fiber optic patch panel
  • odf fiber optic
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • fiber optic drop cable
  • fiber optic ethernet cable
  • fiber optic patch cord
  • طول موج چندگانه
  • wavelength division multiplexing
  • wdm module
  • دستگاه WDM، توزیع طول موج تقسیم شده است
  • LC Uniboot
  • lc duplex connector، fiber optic lc connectors
  • fiber patch panel lc connector
  • فیبر نوری اتصالات lc، فیبر پچ پانل اتصال lc
  • چت IM آنلاین در حال حاضر
    گواهینامه ها
    کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
    کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
    نظرات مشتریان
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    MTP - LC 24 هسته MPO / MTP رابط 9/125 فیبر نوری کابل پچ تجهیزات

    چین MTP - LC 24 هسته MPO / MTP رابط 9/125 فیبر نوری کابل پچ تجهیزات تامین کننده
    MTP - LC 24 هسته MPO / MTP رابط 9/125 فیبر نوری کابل پچ تجهیزات تامین کننده MTP - LC 24 هسته MPO / MTP رابط 9/125 فیبر نوری کابل پچ تجهیزات تامین کننده MTP - LC 24 هسته MPO / MTP رابط 9/125 فیبر نوری کابل پچ تجهیزات تامین کننده

    جزئیات محصول:

    محل منبع: گوانگدونگ چین (سرزمین اصلی)
    نام تجاری: DYS/OEM
    گواهی: IS09001-2015.ROHS
    شماره مدل: MTP-LC 24 هسته

    پرداخت:

    Minimum Order Quantity: 10pcs
    قیمت: 1-10usd/pcs
    Packaging Details: Individual box or according to customer's request
    Delivery Time: 3-5 work days
    Contact Now
    توضیحات محصول جزئیات

    جزئیات سریع:

    شماره مدل: MTP-LC24

    فیبر نوع: MM

    طول فیبر: 1M، 2M، 3M، 5M یا سفارشی

    از دست دادن درخت: <0.5db

    ما کابل های فیبر نوری MTP و MPO عرضه می کنیم. اینها در زن به زن یا مردی به مرد و زن و در پیکر بندی های زن در دسترس هستند. نسخه مردانه دارای پین MTP است. این را می توان با 12 فیبر MTP کانکتور، 24 اتصالات فیبر MTP، 48 اتصالات فیبر MTP ساخته شده است. بسیاری از گزینه های اضافی و ترکیبات در دسترس هستند. تمام کابل های چند فیبر نوری قابل تنظیم هستند.

    جزئیات سریع:

    شکل اتصال پایان: MTP پایان هندسه صورت: EN50377-15-1

    کیفیت پرداخت :: کیفیت چسبندگی پایدار: IEC61300-3-35

    کابل های MTP ما پچ برای راه حل های مرکز داده پشتیبانی از topologies مانند 10
    اترنت گیگابیت، فیبر کانال یا Infiniband - همانطور که در استانداردهای داده ها EN50173-5 و
    ISO / IEC 24764.

    جزئیات MTP:

    کابل های MTP پچ برای ایجاد اتصال بین کاست MTP یا اتصالات به تجهیزات فعال با رابط MPO / MTP استفاده می شود.

    در مواردی که سیم پچ MTP (از طریق یک اتصال دهنده MTPO) به یک کابل دیگر MTP متصل شود، یکی از دو اتصال MTP باید مرد باشد (مجهز به پین).

    کابل های پایتخت MTP در 3 پیکربندی مختلف سیم کارت در دسترس هستند: مستقیم، Total Flipped یا Pair Flipped

    کابل های MTP پچ در کابل فیبر چند حالته و تک حالت در دسترس هستند.

    برنامه های کاربردی

    عملکرد مجمع MTP / MPO Termination:

    نوع / عملکرد یکپارچه (APC لهستانی) چند منظوره (PC / Flat Polish)
    استاندارد فقیر کم درآمد استاندارد فقیر کم درآمد
    حداکثر ضرر درج ≤ 0.75dB ≤ 0.35dB ≤ 0.60dB ≤ 0.35dB
    برگشت ضرر ≥ 50dB N / A
    دمای عملیاتی -40 ° C تا 80 ° C 40 درجه سانتی گراد تا 80 درجه سانتی گراد
    آزمایش طول موج 1310 نانومتر 850 نانومتر

    مزیت رقابتی

    DYS به شدت از سیستم مدیریت کیفیت ISO9001، شرکت هایی با امکانات خوب و مدیریت منابع انسانی واجد شرایط برای اطمینان از ثبات کیفیت محصول و عملکرد عالی استفاده می کند. و خدمات پس از فروش خوب، به نفع اعتماد مشتریان، محصولات صادراتی به اروپا و ایالات متحده و کشورهای جنوب شرقی آسیا.

    اطلاعات تماس
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    تماس با شخص: Mr. Roy Huang

    تلفن: +8613590228527

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)