SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
خانه
محصولات
دربارهی ما
اخبار شرکت
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولاتMPO/MTP

MTP F - LC 8 فیبر نوری فیبر نوری سیم کشی 6 متری گردن LSZH برای انبارها

همه محصولات
Optical Fiber Patch Cord
  • fiber optic jumper
  • single mode fiber patch cables
  • multimode fiber optic cable
  • Optical Fiber Splitter
  • فیبر چند منظوره، splitter فیبر تک حالت
  • fiber optic cable splitter
  • single mode fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • fibre cable connectors
  • optical fiber adapter
  • fiber optic cable connectors
  • Fiber Optic Terminal Box
  • wall mount fiber termination box
  • fiber optic patch box
  • fiber optic distribution box
  • Fiber Optic Adapter
  • fiber optic attenuator
  • آداپتور کابل فیبر نوری، آداپتور فیبر نوری
  • fiber optical adapter
  • Fiber Optic Attenuator
  • تضعیف فیبر نوری، تنفس نوری متغیر
  • fiber optic connection
  • variable optical attenuator
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • fiber optic network cable
  • fiber optic cable assembly
  • multimode fiber optic cable
  • MPO/MTP
  • fiber optic patch cords
  • mpo/mtp cable
  • mpo/mtp cassette
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • آستین اتصالات فیبر، آستین فیبر نوری
  • fiber optic sleeve
  • Optical Fiber Media Converter
  • مبدل فیبر رسانه، مبدل رسانه فیبر نوری
  • serial media converter
  • fiber optic media converter
  • Fiber Optic Splice Closure
  • fiber optic closure
  • fiber optic splice enclosure
  • fiber splice closure
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • فیبر نوری اتصال دهنده تمیز کننده، کیت تمیز کردن فیبر نوری
  • fiber optic cleaning kits
  • Fiber Optic Odf
  • فیبر نوری odf، پانل پانل فیبر نوری odf
  • odf fiber optic patch panel
  • odf fiber optic
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • fiber optic drop cable
  • fiber optic ethernet cable
  • fiber optic patch cord
  • طول موج چندگانه
  • wavelength division multiplexing
  • wdm module
  • دستگاه WDM، توزیع طول موج تقسیم شده است
  • LC Uniboot
  • lc duplex connector، fiber optic lc connectors
  • fiber patch panel lc connector
  • فیبر نوری اتصالات lc، فیبر پچ پانل اتصال lc
  • چت IM آنلاین در حال حاضر
    گواهینامه ها
    کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
    کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
    نظرات مشتریان
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    MTP F - LC 8 فیبر نوری فیبر نوری سیم کشی 6 متری گردن LSZH برای انبارها

    چین MTP F - LC 8 فیبر نوری فیبر نوری سیم کشی 6 متری گردن LSZH برای انبارها تامین کننده
    MTP F - LC 8 فیبر نوری فیبر نوری سیم کشی 6 متری گردن LSZH برای انبارها تامین کننده MTP F - LC 8 فیبر نوری فیبر نوری سیم کشی 6 متری گردن LSZH برای انبارها تامین کننده MTP F - LC 8 فیبر نوری فیبر نوری سیم کشی 6 متری گردن LSZH برای انبارها تامین کننده MTP F - LC 8 فیبر نوری فیبر نوری سیم کشی 6 متری گردن LSZH برای انبارها تامین کننده MTP F - LC 8 فیبر نوری فیبر نوری سیم کشی 6 متری گردن LSZH برای انبارها تامین کننده

    جزئیات محصول:

    محل منبع: گوانگدونگ چین (سرزمین اصلی)
    نام تجاری: DYS/OEM
    گواهی: IS09001-2015.ROHS
    شماره مدل: MTP (F) - 8Core LC

    پرداخت:

    Minimum Order Quantity: 10pcs
    قیمت: 1-10usd/pcs
    Packaging Details: Individual box or according to customer's request
    Delivery Time: 3-5 work days
    Contact Now
    توضیحات محصول جزئیات

    MTP (F) - پچ کابل فیبر نوری 8Core با پوشش 6 متر گرد LSZH برای انبارها


    جزئیات سریع:
    شماره مدل:   MTP (F) - LC 8Core
    از دست دادن درخت:   ≤ 0.5dB OM3؛ ≤ 0.6dB SM OS2
    گواهی نامه:   ISO9001، ROHS
    اتصال نوع:   اتصال MPO بالا
    رابط رابط:   الزامات رابط MPO: IEC61754-4.20 و IEC61754-7

    MPO / MTP فیبر نوری بلوز

    کابل MPO پچ ما برای راه حل های مرکز داده پشتیبانی از topologies مانند 10 است
    اترنت گیگابیت، فیبر کانال یا Infiniband - همانطور که در استانداردهای داده ها EN50173-5 و
    ISO / IEC 24764.
    کابلهای MPO patch برای ایجاد اتصال بین کاست MPO یا اتصال به فعال استفاده می شود
    تجهیزات با رابط MPO / MTP.
    در مواردی که یک کابل پچ MPO (از طریق یک متصل کننده MPO) متصل به یک کابل دیگر MPO، یکی از
    دو اتصال دهنده MPO باید مرد باشد (مجهز به پین).
    کابل های MPO پچ در 3 پیکربندی مختلف سیم کارت در دسترس هستند: مستقیم، کل تلنگر یا جفت فلپیپ
    کابل های MPO patch در کابل فیبر چند حالته و تک حالت در دسترس هستند.

    برنامه های کاربردی :

    بازیابی فاجعه

    ستون فقرات

    توزیع فیبر نوری ساختمان

    راه اندازی سریع از هاب های سیم کشی جدید

    انبارها

    عملکرد مجمع MTP / MPO Termination:

    نوع / عملکرد

    یکپارچه (APC لهستانی)

    چند منظوره (PC / Flat Polish)

     

    استاندارد

    فقیر کم درآمد

    استاندارد

    فقیر کم درآمد

    حداکثر ضرر درج

    ≤ 0.75dB

    ≤ 0.35dB

    ≤ 0.60dB

    ≤ 0.35dB

    برگشت ضرر

    ≥ 50dB

    N / A

    دمای عملیاتی

    -40 ° C تا 80 ° C

    40 درجه سانتی گراد تا 80 درجه سانتی گراد

    آزمایش طول موج

    1310 نانومتر

    850 نانومتر





    مزیت رقابتی
    DYS به شدت از سیستم مدیریت کیفیت ISO9001، شرکت هایی با امکانات خوب و مدیریت منابع انسانی واجد شرایط برای اطمینان از ثبات کیفیت محصول و عملکرد عالی استفاده می کند. و خدمات پس از فروش خوب، به نفع اعتماد مشتریان، محصولات صادراتی به اروپا و ایالات متحده و کشورهای جنوب شرقی آسیا.

    اطلاعات تماس
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    تماس با شخص: Mr. Roy Huang

    تلفن: +8613590228527

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)