MPO به MPO 48 هسته تنه میکرو مجامع کابل

جزئیات محصول:
محل منبع: گوانگدونگ چین (سرزمین اصلی)
نام تجاری: DYS/OEM
گواهی: IS09001-2015.ROHS
شماره مدل: MPO 48 هسته ای
پرداخت:
Minimum Order Quantity: 1-10
Packaging Details: Individual Box or According to Customer's Request
Delivery Time: in 3 days
Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
Supply Ability: 50000/week

اطلاعات تکمیلی

محل مبدا:: گوانگدونگ چین (سرزمین اصلی) نام تجاری:: DYS / OEM
شماره مدل:: MPO / MTP نوع فیبر:: OM3
گواهینامه:: ISO9001، ROHS اتصال نوع:: اتصال بالا MPO، uni boot lc connector
از دست دادن درج:: ≤ 0.5dB OM3 / ≤ 0.6dB SM OS2

توضیحات محصول

MPO به MPO 48 هسته مونتاژ میکرو کابل مونتاژ

مونتاژ میکرو کابل MTP / MPO باعث تسهیل راه اندازی سریع کابل کشی ستون فقرات در مرکز داده ها و دیگر محیط های با فیبر بالا می شود و باعث کاهش زمان و هزینه نصب و راه اندازی شبکه می شود. آنها برای اتصال ماژول ها، پانل ها یا MTP / MPO Fanouts با پوشش MDA، HDA و EDA استفاده می شوند.

مجتمع های تنه MTP / MPO در بیشتر انواع فیبر به عنوان استاندارد 12 تا 144 نسخه هسته با استفاده از ساختار microcable جمع و جور و ناهموار ارائه شده است. کابل های جمع و جور بهینه سازی استفاده از کابل و بهبود جریان هوا.

تنه MTP / MPO با بالاترین کیفیت قطعات ساخته شده است. نسخه های استاندارد MTP / MPO و همچنین کمینه از دست رفته نسخه های Elite ارائه شده اند که دارای کمترین مقدار ورودی برای درخواست شبکه های با سرعت بالا هستند که در آن بودجه های انرژی بسیار مهم هستند.

فواید

اجزای MTP / MPO-MTP / MPO دارای خواص نوری و مکانیکی عالی هستند

عملکرد بهینه شده - کم هزینه MTP / MPO Elite®، کانکتور های حق بیمه محتاطانه و فیبر OM4 اطمینان کم ضربان درج و مجازات قدرت در بودجه قدرت تنگ، محیط شبکه با سرعت بالا

کانکتور با تراکم بالا و چندکاره و ابعاد جمع و جور از فضای راحت فضای خالی در محیط های پر هزینه مرکز داده

کارگاه سریع انکشاف کارخانه سیستم مدولار را خاتمه می دهد زمان نصب و پیکربندی را در طول حرکت، اضافه و تغییر می دهد

قابلیت اطمینان 100٪ تست شده - ترکیبی از اجزای با کیفیت بالا و کنترل کیفیت تولید، محصول را به بالاترین استانداردهای تضمین می کند

پروتکل شبکه نسل بعدی نسل جدید پروتکل سرعت بالا در حال استفاده از رابط MTP / MPO است - زیرساخت کابل کشی شما بدون تغییر است

لطفا مشخصات داده های فیبر برای OM1، OM2، OM3،

OM4، OS1 / 2 (ITU-T G.652) و ITU-T G.657A1

مزیت رقابتی

DYS به شدت از سیستم مدیریت کیفیت ISO9001، شرکت هایی با امکانات خوب و مدیریت منابع انسانی واجد شرایط برای اطمینان از ثبات کیفیت محصول و عملکرد عالی استفاده می کند. و خدمات پس از فروش خوب، برای به دست آوردن اعتماد مشتریان، محصولات صادرات به اروپا و ایالات متحده و کشورهای جنوب شرقی آسیا.