MPO کشیدن کابل فیبر کابل فیبر نوری OM3 12core / 24core MTP / MPO پچ کابل

جزئیات محصول:
محل منبع: گوانگدونگ چین (سرزمین اصلی)
نام تجاری: DYS/OEM
گواهی: IS09001-2015.ROHS
شماره مدل: 12core / 24core OM3 MTP / MPO Patch Cord
پرداخت:
Minimum Order Quantity: 10pcs
قیمت: 1-10usd/pcs
Packaging Details: Individual box or according to customer's request
Delivery Time: 3-5 work days
Payment Terms: L/C,T/T
Supply Ability: 500000PCS / Month

اطلاعات تکمیلی

محل منبع: گوانگدونگ چین (سرزمین اصلی) نام تجاری: DYS/OEM
شماره مدل: 12core / 24core OM3 MTP / MPO Patch Cord هسته فیبر: 8 هسته، 12core، 24core، 48core
اتصال: MTP، MPO، MTP (Elite)، MPO (Elite) وارد شدن به از دست دادن: ≤ 0.35dB (SM)، ≤0.30 dB (MM)
برگشت ضرر: ≥60dB (SM)، ≥30dB (MM) تست 3D: 100%
کت: Riser (OFNR)، Plenum (OFNP)، LSZH

توضیحات محصول

جزئیات سریع

محل منبع: گوانگدونگ، چین (سرزمین اصلی)

نام تجاری: DYS / OEM

شماره مدل: 12Core / 24core OM3 MTP / MPO Patch Cord

هسته فیبر: 8 هسته، 12core، 24core، 48core

اتصال: MTP، MPO، MTP (Elite)، MPO (Elite)

ضایعات درج: ≤0.35dB (SM)، ≤0.30dB (MM)

افت بازده: ≥60dB (SM)، ≥30dB (MM)

کت رنگ: زرد، آبی، اریکا بنفش، بنفش، آبی

ژاکت: ارتش (OFNR)، پلن (OFNP)، LSZH

تست 3D: 100٪

طول: 1M، 3M، 5M یا سفارشی

صدور گواهینامه: RoHS، ISO

بسته بندی و تحویل

جزئیات بسته بندی

کیسه ضد انفجاری یا نیازهای مشتریان.

زمان تحویل

ظرف مدت 3 تا 4 روز کاری

مودم DYS / MPO / MTP و مونتاژ کابینت های mulitcore trunk تسهیل سريع نصب کابل کشی ستون فقرات بالا را در مراکز داده و دیگر محیط های فیبر بالا، کاهش می دهد تا شبکه در زمان و هزینه تغییر یا تنظیم مجدد.

MTP / MPO برای اتصال کاست ها، پانل ها و یا فن ها استفاده می شود، در نسخه های استاندارد 8، 12، 24 یا 48 هسته با استفاده از یک ساختار میکروتیک جمع و جور و ناهموار ارائه می شود. کابل جمع و جور بهینه سازی استفاده از کانتینری و بهبود جریان هوا.

این کابل MPO / MTP با بالاترین اجزای سازنده ساخته شده است، نسخه های کمینه از دست دادن نخبگان ارائه شده اند و دارای کمترین ورودی برای درخواست شبکه های با سرعت بالا که در آن بودجه های انرژی بسیار مهم هستند.

مشخصات عملکرد اتصال دهنده

مدل SM MM
فیبر کانکتور 8، 12، 24 هسته
لهستانی PC، APC
رنگ مسکن

استاندارد (سبز)،

نخبگان (زرد)

استاندارد (بژ)

نخبگان (Auqa)

نوع استاندارد از دست دادن استاندارد کمتر از 0.7dB کمتر از 0.5dB
از دست دادن درج Elite نوع کمتر از 0.35dB کمتر از 0.3dB
برگشت ضرر PC> 50dB، APC> 60dB > 30dB
طول عمر (500 جفت) کمتر از 0.2dB
آزمایش طول عمر 1310/1550 نانومتر 850/1300 نانومتر

مشخصات فیبر کابل Perfomance

نوع فیبر OS2، OM1، OM2، OM3، OM4
شمار فیبر 8، 12، 24، 48، 72، 96، 144 هسته
قطر کابل 3.0mm 5.5mm یا سفارشی
کت رنگ یولو، نارنجی، آبی، بنفش
مواد ژاکت OFNR، OFNP، PVC، LSZH
استحکام کششی 500N
دمای عملیاتی -20 تا 70 ℃
دمای ذخیره سازی -40 تا 75 ℃

کاربرد

شبکه دسترسی نوری

شبکه ارتباطات داده

شبکه کانال فیبرهای ذخیره سازی

معماری با تراکم بالا

ویژگی ها و مزایا

پیاده سازی اتصالات MPO / MTP

کابل چگالی بالا

عملکرد بهینه شده

مطابق با دستورالعمل 200/95 / EC (RoHS)

اتصال MPO مطابق با IEC-61754-7 است

استقرار سریع

کارخانه خاتمه یافته

تست 100٪