SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
خانه
محصولات
دربارهی ما
اخبار شرکت
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولاتFiber Optic Adapter

MPO ODVA LC SC آداپتور فیبر نوری IP65 با دقت بالا برای سیستم CATV

همه محصولات
Optical Fiber Patch Cord
  • fiber optic jumper
  • single mode fiber patch cables
  • multimode fiber optic cable
  • Optical Fiber Splitter
  • فیبر چند منظوره، splitter فیبر تک حالت
  • fiber optic cable splitter
  • single mode fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • fibre cable connectors
  • optical fiber adapter
  • fiber optic cable connectors
  • Fiber Optic Terminal Box
  • wall mount fiber termination box
  • fiber optic patch box
  • fiber optic distribution box
  • Fiber Optic Adapter
  • fiber optic attenuator
  • آداپتور کابل فیبر نوری، آداپتور فیبر نوری
  • fiber optical adapter
  • Fiber Optic Attenuator
  • تضعیف فیبر نوری، تنفس نوری متغیر
  • fiber optic connection
  • variable optical attenuator
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • fiber optic network cable
  • fiber optic cable assembly
  • multimode fiber optic cable
  • MPO/MTP
  • fiber optic patch cords
  • mpo/mtp cable
  • mpo/mtp cassette
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • آستین اتصالات فیبر، آستین فیبر نوری
  • fiber optic sleeve
  • Optical Fiber Media Converter
  • مبدل فیبر رسانه، مبدل رسانه فیبر نوری
  • serial media converter
  • fiber optic media converter
  • Fiber Optic Splice Closure
  • fiber optic closure
  • fiber optic splice enclosure
  • fiber splice closure
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • فیبر نوری اتصال دهنده تمیز کننده، کیت تمیز کردن فیبر نوری
  • fiber optic cleaning kits
  • Fiber Optic Odf
  • فیبر نوری odf، پانل پانل فیبر نوری odf
  • odf fiber optic patch panel
  • odf fiber optic
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • fiber optic drop cable
  • fiber optic ethernet cable
  • fiber optic patch cord
  • طول موج چندگانه
  • wavelength division multiplexing
  • wdm module
  • دستگاه WDM، توزیع طول موج تقسیم شده است
  • LC Uniboot
  • lc duplex connector، fiber optic lc connectors
  • fiber patch panel lc connector
  • فیبر نوری اتصالات lc، فیبر پچ پانل اتصال lc
  • چت IM آنلاین در حال حاضر
    گواهینامه ها
    کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
    کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
    نظرات مشتریان
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    MPO ODVA LC SC آداپتور فیبر نوری IP65 با دقت بالا برای سیستم CATV

    چین MPO ODVA LC SC آداپتور فیبر نوری IP65 با دقت بالا برای سیستم CATV تامین کننده

    جزئیات محصول:

    محل منبع: شنزن (چین)
    نام تجاری: DYS/OEM
    گواهی: IS09001-2015.ROHS
    شماره مدل: SC (LC، MPO) Odva آداپتور

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 10رایانه های شخصی
    قیمت: 1-10usd/pcs
    جزئیات بسته بندی: جعبه های فردی و یا با توجه به درخواست مشتری
    زمان تحویل: 3-5 روز کاری
    Contact Now
    توضیحات محصول جزئیات
    مدل شماره:: آداپتور ODVA نوع:: آداپتور فیبر نوری
    دستگاه های سیم کشی:: ODF صدور گواهینامه:: ایزو
    وضعیت:: جدید مشخصات:: IP65
    بسته حمل و نقل:: کارتن های استاندارد

    آداپتور SC / UPC duplex آداپتور فیبر نوری

    آداپتورهای اتصال فیبر به شما اجازه می دهد کابل را با هم ترکیب کنید تا شبکه فیبر خود را گسترش دهید و سیگنال آن را تقویت کنید.
    ما تولید کننده های چند منظوره و تک موتوره را تولید می کنیم. اتصالات چند منظوره برای انتقال داده های بزرگ در فاصله های کوتاه تر استفاده می شود. کوپلینگهای یکنواخت برای فاصله های طولانی که در آن داده های کمتر انتقال می یابند استفاده می شود. اتصالات تک موتوره به طور معمول برای تجهیزات شبکه در دفاتر مختلف انتخاب می شوند و برای تجهیزات شبکه در همان ستون فقرات مرکز داده مورد استفاده قرار می گیرند

    آداپتور فیبر نوری فیبر نوری DYS FIBER OPTIC دارای انواع مختلف آداپتورهای شامل FC، SC، ST، LC، MU، MTRJ، E2000، DIN، D4، MPO، FC-SC، FC-ST، SC-ST، LC-FC، LC-SC و غیره. سازنده ی اتصال کانکتور، افت و خیز ورودی خوب و کم و بازگشت بازگشتی بالا، می تواند نیازهای اتصال سریع، دقیق، پایدار و پایدار در محیط های مختلف را تضمین کند!

    کاربرد

    سیستم CATV

    ارتباطات مخابراتی

    شبکه های نوری

    تست / ابزار اندازه گیری

    فیبر به خانه

    ویژگی:

    دقت بالا

    تکرارپذیری خوب؛

    تغییر پذیری خوب؛

    ثبات درجه حرارت خوب پوشیدنی بالا

    مزیت رقابتی

    DYS به شدت از سیستم مدیریت کیفیت ISO9001 ، شرکت هایی با امکانات خوب و مدیریت منابع انسانی واجد شرایط برای اطمینان از ثبات کیفیت محصول و عملکرد عالی استفاده می کند. و خدمات پس از فروش خوب، به نفع اعتماد مشتریان، محصولات وارد شده به اروپا و ایالات متحده و کشورهای جنوب شرقی آسیا است.

    چرا ما را انتخاب کن

    قیمت 1.Competitive
    2. تحویل سریع
    نمونه 3.Free ارائه شده است
    4. گارانتی طولانی مدت
    کیفیت قابل قبول، خدمات نصب شده در دسترس است
    6. محصول حرفه ای و پشتیبانی فنی
    7. پاسخ سریع برای هر گونه سوال و یا پرس و جو
    خدمات 8.Value اضافه شده: به جز محصولات خوب، ما می توانیم خدمات خوب در زمینه لجستیک و کمک های دیگر شما ممکن است نیاز به ارائه

    اطلاعات تماس
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    تماس با شخص: Mr. Roy Huang

    تلفن: +8613590228527

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)