SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
خانه
محصولات
دربارهی ما
اخبار شرکت
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولاتOptical Fiber Connector Cleaner

پاک کننده فیبر نوری Connector Mpo / Mtp، ابزار تمیز کردن فیبر نوری یکبار کلیک کنید

همه محصولات
Optical Fiber Patch Cord
  • fiber optic jumper
  • single mode fiber patch cables
  • multimode fiber optic cable
  • Optical Fiber Splitter
  • فیبر چند منظوره، splitter فیبر تک حالت
  • fiber optic cable splitter
  • single mode fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • fibre cable connectors
  • optical fiber adapter
  • fiber optic cable connectors
  • Fiber Optic Terminal Box
  • wall mount fiber termination box
  • fiber optic patch box
  • fiber optic distribution box
  • Fiber Optic Adapter
  • fiber optic attenuator
  • آداپتور کابل فیبر نوری، آداپتور فیبر نوری
  • fiber optical adapter
  • Fiber Optic Attenuator
  • تضعیف فیبر نوری، تنفس نوری متغیر
  • fiber optic connection
  • variable optical attenuator
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • fiber optic network cable
  • fiber optic cable assembly
  • multimode fiber optic cable
  • MPO/MTP
  • fiber optic patch cords
  • mpo/mtp cable
  • mpo/mtp cassette
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • آستین اتصالات فیبر، آستین فیبر نوری
  • fiber optic sleeve
  • Optical Fiber Media Converter
  • مبدل فیبر رسانه، مبدل رسانه فیبر نوری
  • serial media converter
  • fiber optic media converter
  • Fiber Optic Splice Closure
  • fiber optic closure
  • fiber optic splice enclosure
  • fiber splice closure
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • فیبر نوری اتصال دهنده تمیز کننده، کیت تمیز کردن فیبر نوری
  • fiber optic cleaning kits
  • Fiber Optic Odf
  • فیبر نوری odf، پانل پانل فیبر نوری odf
  • odf fiber optic patch panel
  • odf fiber optic
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • fiber optic drop cable
  • fiber optic ethernet cable
  • fiber optic patch cord
  • طول موج چندگانه
  • wavelength division multiplexing
  • wdm module
  • دستگاه WDM، توزیع طول موج تقسیم شده است
  • LC Uniboot
  • lc duplex connector، fiber optic lc connectors
  • fiber patch panel lc connector
  • فیبر نوری اتصالات lc، فیبر پچ پانل اتصال lc
  • چت IM آنلاین در حال حاضر
    گواهینامه ها
    کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
    کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
    نظرات مشتریان
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    پاک کننده فیبر نوری Connector Mpo / Mtp، ابزار تمیز کردن فیبر نوری یکبار کلیک کنید

    چین پاک کننده فیبر نوری Connector Mpo / Mtp، ابزار تمیز کردن فیبر نوری یکبار کلیک کنید تامین کننده
    پاک کننده فیبر نوری Connector Mpo / Mtp، ابزار تمیز کردن فیبر نوری یکبار کلیک کنید تامین کننده پاک کننده فیبر نوری Connector Mpo / Mtp، ابزار تمیز کردن فیبر نوری یکبار کلیک کنید تامین کننده پاک کننده فیبر نوری Connector Mpo / Mtp، ابزار تمیز کردن فیبر نوری یکبار کلیک کنید تامین کننده پاک کننده فیبر نوری Connector Mpo / Mtp، ابزار تمیز کردن فیبر نوری یکبار کلیک کنید تامین کننده

    جزئیات محصول:

    محل منبع: گوانگدونگ سینا
    نام تجاری: DYS/OEM
    گواهی: IS09001-2015.ROHS
    شماره مدل: MPO / MTP پاک کننده اتصال

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 1/10
    جزئیات بسته بندی: جعبه های فردی و یا با توجه به درخواست مشتری
    زمان تحویل: در 3 روز
    شرایط پرداخت: اعتبارات اسنادی، D/A، D/P T/T, وسترن یونیون
    Contact Now
    توضیحات محصول جزئیات
    محل مبدا:: گوانگدونگ چین (سرزمین اصلی) نام تجاری:: DYS
    شماره مدل:: پاک کننده Mpo مارک فیبر:: DYS / OEM
    اتصال فیبر:: MPO / MTP گواهی نامه:: ISO9001، ROHS

    Blue One - کلیک کنید پاک کننده فیبر، Mpo / Mpp پاک کننده فیبر نوری اتصالات

    MPO Cleaner یک دستگاه با کارایی بالا است که برای تمیز کردن چهره های مچ گیر MPO و MTP طراحی شده است. ابزار موثر برای تمیز کردن اشیای فیبر بدون استفاده از الکل. صرفه جویی در وقت به طور موثر پاک کردن تمام 12 الیاف در یک بار. اتصال دهنده MPO طراحی شده است برای تمیز کردن هر دو به پایان می رسد درپوش مخزن و اتصالات در آداپتور.


    ویژگی

    1. موثر بر انواع آلاینده ها از جمله گرد و غبار و روغن.
    2. توانایی Intermate با FOCIS-5 (MPO).
    3. قادر به تمیز کردن فریول با یا بدون پین راهنمای.
    4. قادر به تمیز کردن فریول MPO داخل یا خارج از آداپتور MPO.
    5. طراحی باریک به آداپتور MPO محکم می رسد.
    6. آسان یک دست عملیات.
    7. تا 600 تمیزکاری.


    برنامه های کاربردی

    1. اتصال چند رسانه ای و یکپارچه (زاویه ای) MPO را پاک کنید.
    2. اتصالات MPO را در آداپتور تمیز کنید.
    3. فریول MPO در معرض
    4. بزرگ علاوه بر کیت تمیز کردن.
    سازگار
    اتصالات
    اتصالات MPO
    اتصالات MTP
    سازگار
    پایان چهره
    تخت و یا 8 درجه
    با هر پین راهنمای و بدون پین
    از طرز استفاده 600 بار

    مزیت رقابتی  

    DYS به شدت از سیستم مدیریت کیفیت ISO9001، شرکت هایی با امکانات خوب و مدیریت منابع انسانی واجد شرایط برای اطمینان از ثبات کیفیت محصول و عملکرد عالی استفاده می کند. و خدمات پس از فروش خوب، به نفع اعتماد مشتریان، محصولات وارد شده به اروپا و ایالات متحده و کشورهای جنوب شرقی آسیا است.

    اطلاعات تماس
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    تماس با شخص: Mr. Roy Huang

    تلفن: +8613590228527

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)