SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
خانه
محصولات
دربارهی ما
اخبار شرکت
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولاتMPO/MTP

SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

همه محصولات
Optical Fiber Patch Cord
  • fiber optic jumper
  • single mode fiber patch cables
  • multimode fiber optic cable
  • Optical Fiber Splitter
  • فیبر چند منظوره، splitter فیبر تک حالت
  • fiber optic cable splitter
  • single mode fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • fibre cable connectors
  • optical fiber adapter
  • fiber optic cable connectors
  • Fiber Optic Terminal Box
  • wall mount fiber termination box
  • fiber optic patch box
  • fiber optic distribution box
  • Fiber Optic Adapter
  • fiber optic attenuator
  • آداپتور کابل فیبر نوری، آداپتور فیبر نوری
  • fiber optical adapter
  • Fiber Optic Attenuator
  • تضعیف فیبر نوری، تنفس نوری متغیر
  • fiber optic connection
  • variable optical attenuator
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • fiber optic network cable
  • fiber optic cable assembly
  • multimode fiber optic cable
  • MPO/MTP
  • fiber optic patch cords
  • mpo/mtp cable
  • mpo/mtp cassette
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • آستین اتصالات فیبر، آستین فیبر نوری
  • fiber optic sleeve
  • Optical Fiber Media Converter
  • مبدل فیبر رسانه، مبدل رسانه فیبر نوری
  • serial media converter
  • fiber optic media converter
  • Fiber Optic Splice Closure
  • fiber optic closure
  • fiber optic splice enclosure
  • fiber splice closure
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • فیبر نوری اتصال دهنده تمیز کننده، کیت تمیز کردن فیبر نوری
  • fiber optic cleaning kits
  • Fiber Optic Odf
  • فیبر نوری odf، پانل پانل فیبر نوری odf
  • odf fiber optic patch panel
  • odf fiber optic
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • fiber optic drop cable
  • fiber optic ethernet cable
  • fiber optic patch cord
  • طول موج چندگانه
  • wavelength division multiplexing
  • wdm module
  • دستگاه WDM، توزیع طول موج تقسیم شده است
  • LC Uniboot
  • lc duplex connector، fiber optic lc connectors
  • fiber patch panel lc connector
  • فیبر نوری اتصالات lc، فیبر پچ پانل اتصال lc
  • چت IM آنلاین در حال حاضر
    گواهینامه ها
    کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
    کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
    نظرات مشتریان
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    MPO-LC / APC 8 پچ کورد فیبر نوری MPO به LC پچ کابل ترانزیشن Elite Low Loss

    چین MPO-LC / APC 8 پچ کورد فیبر نوری MPO به LC پچ کابل ترانزیشن Elite Low Loss تامین کننده
    MPO-LC / APC 8 پچ کورد فیبر نوری MPO به LC پچ کابل ترانزیشن Elite Low Loss تامین کننده MPO-LC / APC 8 پچ کورد فیبر نوری MPO به LC پچ کابل ترانزیشن Elite Low Loss تامین کننده MPO-LC / APC 8 پچ کورد فیبر نوری MPO به LC پچ کابل ترانزیشن Elite Low Loss تامین کننده

    جزئیات محصول:

    محل منبع: گوانگدونگ چین (سرزمین اصلی)
    نام تجاری: DYS/OEM
    گواهی: IS09001-2015.ROHS
    Model Number: 8Core Fiber Optic MPO

    پرداخت:

    Minimum Order Quantity: 10pcs
    قیمت: 1-10usd/pcs
    Packaging Details: Individual box or according to customer's request
    Delivery Time: IN 3 Days
    Contact Now
    توضیحات محصول جزئیات

    MPO-LC / APC 8Core فیبر نوری MPO به کابل LC پچ تنه

    جزئیات سریع

    • محل مبدا: گوانگ دونگ، چین (سرزمین اصلی)
    • نام تجاری: DYS
    • شماره مدل: MPO
    • تعداد هادی: ≥ 10
    • مواد ژاکت در فضای باز :: LSZH، OFNP، OFNR
    • تعداد فیبر :: 8/12/24/36/48/72/96/144
    • شوی :: استاندارد و یا سفارشی
    • طول برک آوت اول و دوم (اینچ) :: 12-99 (36 "معمولی است)
    • ختم :: END اول (MPO / MTP) پایان دوم (MPO / MTP / FC / SC / LC / ST ..)
    • طول کابل :: 1-999
    • نوع فیبر :: OS2 / OM1 / OM2 / OM3 / OM4

    جزئیات:

    اتصال پایان چهره: MPO پایان چهره مورد نیاز هندسه: EN50377-15-1

    پرداخت کیفیت :: جلا کیفیت نهایی چهره: IEC61300-3-35

    ما کابل پچ MPO برای راه حل مرکز داده حمایت از توپولوژی مانند 10 طراحی
    Gigabit اترنت، فیبر کانال یا Infiniband و - همانطور که در استانداردهای مرکز داده EN50173-5 مشخص و
    استاندارد ISO / IEC 24764.

    عملکرد فسخ مجامع MTP / MPO:

    نوع / عملکرد تک (لهستانی APC) چند حالته (PC / تخت لهستانی)
    استاندارد از دست دادن پایین نخبگان استاندارد از دست دادن پایین نخبگان
    حداکثر افت ≤ 0.75dB ≤ 0.35dB ≤ 0.60dB ≤ 0.35dB
    برگشت ضرر ≥ 50dB است N / A
    دمای عملیاتی -40 ° C تا 80 ° C 40 ° C تا 80 ° C
    تست طول موج 1310nm 850nm و

    مزیت رقابتی

    DYS شدت اجرای ISO9001 سیستم مدیریت کیفیت، شرکت با امکانات خوب و مدیریت منابع انسانی واجد شرایط برای اطمینان از ثبات کیفیت محصول و عملکرد بسیار عالی. و خوب خدمات پس از فروش، به نفع خود اعتماد مشتریان، محصولات صادراتی به اروپا و ایالات متحده و کشورهای جنوب شرقی آسیا.

    اطلاعات تماس
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    تماس با شخص: Mr. Roy Huang

    تلفن: +8613590228527

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)