SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
خانه
محصولات
دربارهی ما
اخبار شرکت
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولاتMPO/MTP

MPO زنان MPO زن فیبر نوری patchcord 12F OM3 آبی 5M

همه محصولات
Optical Fiber Patch Cord
  • fiber optic jumper
  • single mode fiber patch cables
  • multimode fiber optic cable
  • Optical Fiber Splitter
  • فیبر چند منظوره، splitter فیبر تک حالت
  • fiber optic cable splitter
  • single mode fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • fibre cable connectors
  • optical fiber adapter
  • fiber optic cable connectors
  • Fiber Optic Terminal Box
  • wall mount fiber termination box
  • fiber optic patch box
  • fiber optic distribution box
  • Fiber Optic Adapter
  • fiber optic attenuator
  • آداپتور کابل فیبر نوری، آداپتور فیبر نوری
  • fiber optical adapter
  • Fiber Optic Attenuator
  • تضعیف فیبر نوری، تنفس نوری متغیر
  • fiber optic connection
  • variable optical attenuator
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • fiber optic network cable
  • fiber optic cable assembly
  • multimode fiber optic cable
  • MPO/MTP
  • fiber optic patch cords
  • mpo/mtp cable
  • mpo/mtp cassette
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • آستین اتصالات فیبر، آستین فیبر نوری
  • fiber optic sleeve
  • Optical Fiber Media Converter
  • مبدل فیبر رسانه، مبدل رسانه فیبر نوری
  • serial media converter
  • fiber optic media converter
  • Fiber Optic Splice Closure
  • fiber optic closure
  • fiber optic splice enclosure
  • fiber splice closure
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • فیبر نوری اتصال دهنده تمیز کننده، کیت تمیز کردن فیبر نوری
  • fiber optic cleaning kits
  • Fiber Optic Odf
  • فیبر نوری odf، پانل پانل فیبر نوری odf
  • odf fiber optic patch panel
  • odf fiber optic
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • fiber optic drop cable
  • fiber optic ethernet cable
  • fiber optic patch cord
  • طول موج چندگانه
  • wavelength division multiplexing
  • wdm module
  • دستگاه WDM، توزیع طول موج تقسیم شده است
  • LC Uniboot
  • lc duplex connector، fiber optic lc connectors
  • fiber patch panel lc connector
  • فیبر نوری اتصالات lc، فیبر پچ پانل اتصال lc
  • چت IM آنلاین در حال حاضر
    گواهینامه ها
    کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
    کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
    نظرات مشتریان
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    MPO زنان MPO زن فیبر نوری patchcord 12F OM3 آبی 5M

    چین MPO زنان MPO زن فیبر نوری patchcord 12F OM3 آبی 5M تامین کننده
    MPO زنان MPO زن فیبر نوری patchcord 12F OM3 آبی 5M تامین کننده MPO زنان MPO زن فیبر نوری patchcord 12F OM3 آبی 5M تامین کننده

    جزئیات محصول:

    Place of Origin: Guangdong, China (Mainland)
    نام تجاری: DYS/OEM
    گواهی: IS09001-2015.ROHS
    شماره مدل: MPO

    پرداخت:

    Minimum Order Quantity: 10
    قیمت: US
    Packaging Details: Individual Box or According to Customer's Request
    Delivery Time: in 3 days
    Contact Now
    توضیحات محصول جزئیات
    محل مبدا:: گوانگدونگ چین (سرزمین اصلی) نام تجاری:: DYS / OEM
    شماره مدل:: MPO نوع اتصال:: MPO زن
    نوع فیبر:: MM OM3 هسته ها:: 12
    رنگ کابل:: آبی از دست دادن درخت:: <0.6db

    MPO زن MPO زن فیبر فیبر نوری 12F OM3 آبی 5M

    مؤلفه های کابل کشی چند هسته ای MPO / MTP تسهیل سريع نصب کابل کشی ستون فقرات بالا را در مراکز داده و دیگر محیط های فیبر بالا، کاهش زمان و هزینه نصب و راه اندازی شبکه یا تنظیم مجدد، آنها برای اتصال کاست ها، هواپیما و یا فن ها استفاده می شود.
    در انواع فیبر در نسخه های استاندارد 8، 12، 24 یا 48 هسته با استفاده از ساختار میکرو کابل جمع و جور و ناهموار ارائه شده است.
    کابل جمع و جور بهینه سازی استفاده از کانتینری و بهبود جریان هوا.
    این کابل MPO / MTP با بالاترین کیفیت قطعات ساخته شده است.
    نسخه های کمینه از دست رفته نخبگان ارائه شده اند، که شامل کم شدن میزان ورود به سیستم برای درخواست شبکه های با سرعت بالا که در آن بودجه های انرژی بسیار مهم هستند.

    ویژگی ها و مزایا

    1. استفاده از اتصالات MPO / MTP
    2. استقرار سریع
    3. کارخانه خاتمه یافته
    4. 100٪ تست شده (اطلاعات آزمایش داده شده)
    5. کابل با تراکم بالا
    6. عملکرد بهینه شده
    7. مطابق با دستورالعمل 2002/95 / EC (RoHS) و REACH SvHC
    8. اتصال MPO مطابق با IEC-61754-7 و EIA / TIA-604-5 است

    برنامه های کاربردی

    1. شبکه ارتباطات داده
    2. شبکه دسترسی نوری
    3. کانال فیبر شبکه شبکه ذخیره سازی
    4. معماری با تراکم بالا

    مشخصات فنی

    پارامتر
    حالت حالت تک چند منظوره
    لهستانی PC، APC کامپیوتر
    از دست دادن درج استاندارد ≤0.7dB ≤0.6dB
    فقیر فقیر فقیر ≤0.35dB ≤0.35dB
    برگشت ضرر PC≥50dB؛ APC≥60dB ≥30dB
    آزمایش طول موج 1310/1550 نانومتر 850/1310 نانومتر
    طول عمر (500 جفت) ≤0.2dB
    دمای کار -20 ℃ ~ + 70 ℃
    دمای ذخیره سازی -40 ℃ ~ + 85 ℃
    مقاوم در برابر آتش IEC 60794-2-30
    استانداردهای سازگار RoHS، IEC و GR-326
    مشخصات
    نوع فیبر OS2، OM1، OM2، OM3، OM4
    نوع بند ناف 8، 12، 24، 48، 72، 96، 144 هسته
    قطر کابل 3.0 میلیمتر (8 یا 12 یا 24 هسته)، 5.5 (24core) یا سفارشی
    ژاکت کابینت LSZH، OFNR، OFNP
    طول (M) 0.3m، 1m، 2m، 5m، 10m، 25m، 50m، 100m


    مزیت رقابتی
    DYS به شدت از سیستم مدیریت کیفیت ISO9001، شرکت هایی با امکانات خوب و مدیریت منابع انسانی واجد شرایط برای اطمینان از ثبات کیفیت محصول و عملکرد عالی استفاده می کند. و خدمات پس از فروش خوب، برای به دست آوردن اعتماد مشتریان، محصولات صادرات به اروپا و ایالات متحده و کشورهای جنوب شرقی آسیا.

    اطلاعات تماس
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    تماس با شخص: Mr. Roy Huang

    تلفن: +8613590228527

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)