SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
خانه
محصولات
دربارهی ما
اخبار شرکت
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولاتOptical Fiber Connectors

Low Insertion Loss Optical Fiber Connectors ,SC / APC Fast Connector

همه محصولات
Optical Fiber Patch Cord
  • fiber optic jumper
  • single mode fiber patch cables
  • multimode fiber optic cable
  • Optical Fiber Splitter
  • فیبر چند منظوره، splitter فیبر تک حالت
  • fiber optic cable splitter
  • single mode fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • fibre cable connectors
  • optical fiber adapter
  • fiber optic cable connectors
  • Fiber Optic Terminal Box
  • wall mount fiber termination box
  • fiber optic patch box
  • fiber optic distribution box
  • Fiber Optic Adapter
  • fiber optic attenuator
  • آداپتور کابل فیبر نوری، آداپتور فیبر نوری
  • fiber optical adapter
  • Fiber Optic Attenuator
  • تضعیف فیبر نوری، تنفس نوری متغیر
  • fiber optic connection
  • variable optical attenuator
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • fiber optic network cable
  • fiber optic cable assembly
  • multimode fiber optic cable
  • MPO/MTP
  • fiber optic patch cords
  • mpo/mtp cable
  • mpo/mtp cassette
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • آستین اتصالات فیبر، آستین فیبر نوری
  • fiber optic sleeve
  • Optical Fiber Media Converter
  • مبدل فیبر رسانه، مبدل رسانه فیبر نوری
  • serial media converter
  • fiber optic media converter
  • Fiber Optic Splice Closure
  • fiber optic closure
  • fiber optic splice enclosure
  • fiber splice closure
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • فیبر نوری اتصال دهنده تمیز کننده، کیت تمیز کردن فیبر نوری
  • fiber optic cleaning kits
  • Fiber Optic Odf
  • فیبر نوری odf، پانل پانل فیبر نوری odf
  • odf fiber optic patch panel
  • odf fiber optic
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • fiber optic drop cable
  • fiber optic ethernet cable
  • fiber optic patch cord
  • طول موج چندگانه
  • wavelength division multiplexing
  • wdm module
  • دستگاه WDM، توزیع طول موج تقسیم شده است
  • LC Uniboot
  • lc duplex connector، fiber optic lc connectors
  • fiber patch panel lc connector
  • فیبر نوری اتصالات lc، فیبر پچ پانل اتصال lc
  • چت IM آنلاین در حال حاضر
    گواهینامه ها
    کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
    کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
    نظرات مشتریان
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    Low Insertion Loss Optical Fiber Connectors ,SC / APC Fast Connector

    چین Low Insertion Loss Optical Fiber Connectors ,SC / APC Fast Connector تامین کننده
    Low Insertion Loss Optical Fiber Connectors ,SC / APC Fast Connector تامین کننده Low Insertion Loss Optical Fiber Connectors ,SC / APC Fast Connector تامین کننده

    جزئیات محصول:

    محل منبع: شنژن
    نام تجاری: DYS/OEM
    گواهی: IS09001-2015.ROHS
    Model Number: SC/APC

    پرداخت:

    Minimum Order Quantity: 10pcs
    قیمت: 1-10usd/pcs
    Packaging Details: 1pcs in 1 packign or Customized
    Delivery Time: 3-5 work days
    Contact Now
    توضیحات محصول جزئیات

    از دست دادن پایین درج فیبر نوری اتصالات، SC / APC اتصال سریع


    جزئیات سریع:
    شماره مدل: SC / APC اتصال سریع
    از دست دادن Inserion: <0.3db
    از دست دادن بازگشت:> 45db

    امکانات
    1.Price-رقابتی
    2.Low افت و PDL
    3.Factory فسخ شده و تست شده
    فیبر G.652 /G.657/OM1/OM2/OM3 و PM پاندا: گزینه 4.Fiber
    گزینه های 5.Connector: FC / SC / LC / ST / مو / E2000 / MT-RJ / MPO / MTP
    6.Polishing گزینه ها: PC / UPC / APC
    اتصال 7.Feature با قلاب و سرامیک
     
    برنامه های کاربردی

    1.Access شبکه
    2.Telecom / سیستم CATV
    3.FTTx

    مشخصات

    پارامترهای

    استاندارد فیبر مجامع کابل

    نوع فیبر

    SM (G.652 / G.657A)

    MM (OM1 / OM2 / OM3)

    ژاکت مواد

    LSZH / OFNR / پی وی سی

    نوع اتصال

    SC / LC / ST / LC / مو / MTRJ / MPO / E2000

    مواد فرول

    سرامیک

    تست طول موج

    1310 ± 30nm 30/1550 ±

    30nm ± 30/1300 850 ±

    درج Losss (دسی بل)
    TIA / EIA-455-107

    ≤ 0.3dB
    (PC / UPC / APC)

    ≤ 0.3dB
    (PC / UPC)

    از دست دادن بازگشت (دسی بل)
    TIA / EIA-455-107

    ≥45dB (PC / UPC)
    ≥55dB (APC)

    ≥35dB (PC / UPC)

    مبادله

    ≤ 0.2dB

    مجامع کابل

    دم خوک / سیمپلکس / دوبلکس / فن کردن Patchcord

    عامل دما (° C)

    -10 ~ + 70

    دمای انبار (° C)

    -40 ~ 85

    بسته

    1unit / کیسه

    * تمام ارزش های مشخص شده با کانکتور.




    مزیت رقابتی
    DYS شدت اجرای ISO9001 سیستم مدیریت کیفیت، شرکت با امکانات خوب و مدیریت منابع انسانی واجد شرایط برای اطمینان از ثبات کیفیت محصول و عملکرد بسیار عالی. و خوب خدمات پس از فروش، به نفع خود اعتماد مشتریان، محصولات صادراتی به اروپا و ایالات متحده و کشورهای جنوب شرقی آسیا.

    اطلاعات تماس
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    تماس با شخص: Mr. Roy Huang

    تلفن: +8613590228527

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)