اتصالات فیبر نوری از دست دادن کم درج ، اتصال سریع SC / APC

جزئیات محصول:
محل منبع: شنژن
نام تجاری: DYS/OEM
گواهی: IS09001-2015.ROHS
Model Number: SC/APC
پرداخت:
Minimum Order Quantity: 10pcs
قیمت: 1-10usd/pcs
Packaging Details: 1pcs in 1 packign or Customized
Delivery Time: 3-5 work days
Payment Terms: L/C,T/T
Supply Ability: 500000PCS / Month

توضیحات محصول

اتصالات فیبر نوری از دست دادن کم درج ، اتصال سریع SC / APC


جزئیات سریع:
شماره مدل: اتصال سریع SC / APC
از دست دادن Inserion: <0.3db
ضرر بازگشت:> 45db

امکانات

  1. قیمت-رقابتی
  2. ضعف درج و PDL
  3. کارخانه خاتمه یافته و آزمایش شده است
  4. گزینه های فیبر: G.652 /G.657/OM1/OM2/OM3 و PM Panda Fiber
  5. گزینه های اتصال: FC / SC / LC / ST / MU / E2000 / MT-RJ / MPO / MTP
  6. گزینه های پرداخت: PC / UPC / APC
  7. اتصال ویژه با فرول های سرامیکی

 
برنامه های کاربردی

  1. دسترسی به شبکه
  2. سیستم های ارتباط از راه دور / CATV
  3. FTTx


مشخصات فنی

مولفه های

مجامع کابل فیبر استاندارد

نوع فیبر

SM (G.652 / G.657A)

MM (OM1 / OM2 / OM3)

مواد ژاکت

LSZH / OFNR / PVC

نوع اتصال

SC / LC / ST / LC / MU / MTRJ / MPO / E2000

مواد فرولی

سرامیک

تست طول موج

30 m 3010/1550 ± 30nm

3050 8 850/1300 n 30nm

ضرر و زیان درج (dB)
TIA / EIA-455-107

d 0.3dB
(PC / UPC / APC)

d 0.3dB
(PC / UPC)

بازده ضرر (dB)
TIA / EIA-455-107

d45dB (PC / UPC)
d55dB (APC)

d35dB (PC / UPC)

قابل تعویض

d 0.2dB

مجامع کابل

Pigtail / Simplex / Duplex / Patchcord فن

دمای کار (° C)

-10 ~ + 70

دمای ذخیره سازی (° C)

-40 ~ +85

بسته بندی

1unit / کیسه

* تمام مقادیر مشخص شده با کانکتور هستند.




مزیت رقابتی
DYS به طور جدی سیستم مدیریت کیفیت ISO9001 ، شرکت هایی با امکانات خوب و مدیریت منابع انسانی واجد شرایط را اجرا می کند تا از ثبات کیفیت محصول و عملکرد عالی استفاده کند. و خدمات پس از فروش خوب ، برای جلب اعتماد مشتریان ، محصولات صادر شده به اروپا و ایالات متحده و کشورهای جنوب شرقی آسیا.