ضریب کم Insertion LC Uniboot تراکم پیکربندی بالا اتصال فیبر نوری را فشار دهید

جزئیات محصول:
محل منبع: گوانگدونگ چین (سرزمین اصلی)
نام تجاری: DYS/OEM
گواهی: IS09001-2015.ROHS
شماره مدل: LC Uniboot (فشار دادن)
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: 1-10
جزئیات بسته بندی: جعبه فردی یا با توجه به درخواست مشتری
زمان تحویل: در 3 روز
شرایط پرداخت: اعتبارات اسنادی، D/A، D/P T/T, وسترن یونیون
قابلیت ارائه: 50000 در هفته

اطلاعات تکمیلی

محل منبع: گوانگدونگ چین (سرزمین اصلی) نام تجاری: DYS/OEM
شماره مدل: LC Uniboot (فشار دادن) مواد ژاکت: LSZH، PVC، OFRN، ORNP
نوع فیبر: تکموت یا چند منظوره برگشت ضرر: ≥50dB (PC / UPC) ≥60dB (APC)
کاهش وزن: IL &lt;0.25dB</span> رنگ کت و شلوار: زرد یا دیگران
قطر کابل: 1.2mm، 1.6mm، 2.0mm، 3.0mm گواهینامه: RoHS، ISO9001

توضیحات محصول

پچ فیبر نوری شامل طناب فیبر تک حالت یا چند حالته و دو کانکتور است که در هر انتها به کار می روند. این دستگاه در حالت تک و نسخه های چند منظوره موجود است و با یک فرل سرامیک زیرکونیا با UPC یا APC پیش ساخته شده است.

امکانات
آزمایشی 100٪ هندسی ANC آزمون تمیزکاری در دسترس است
سرویس OEM قابل دسترس است

کاهش ورودی، IEC، TIA / EIA، Telcordia سازگار است
بسته بندی خوب، قیمت های رقابتی و تحویل بسیار سریع

طول کابل کابلی فیبر نوری و رنگ ژاکت
انواع فیبر های مختلف و طول موج های معمولی 9/125 تک حالت، 50/125 چند منظوره و 62.5 / 125 چند منظوره
کابل های فیبر نوری قطر خارجی 0.9 / 1.8 / 2.0 / 3.0 / mm

یکپارچه یا دوپلکس یا مجموعه چند منظوره
Riser یا Plenum امتیاز، LSZH و RoHS در دسترس است
PC، UPC، و نوع APC لهستانی

برنامه های کاربردی

1. FTTx

2. دسترسی به شبکه

3. مخابرات / سیستم های CATV

پارامترهای محصول


حالت حالت تک چند منظوره
لهستانی UPC APC کامپیوتر
از دست دادن درج ≤0.30dB ≤0.20dB ≤0.20dB
برگشت ضرر ≥50dB ≥60dB ≥30dB
آزمایش طول موج 1310/1550 نانومواد 850/1310 نانومتر
طول عمر (500 جفت) ≤0.2dB
دمای عملیاتی -40 ℃ ~ + 60 ℃
دمای ذخیره سازی -45 ℃ ~ + 85 ℃
مقاوم در برابر آتش IEC 60794-2-30
استانداردهای سازگار ROHS، IEC و GR-326

نوع فیبر حالت تک: (1) 9/125-G652D (2) 9/125-G655 (3) 9/125-G657A، G657A2 (4) 9/125-G657B3
چند منظوره: (5) 50/125-OM2 (6) 62.5 / 125-OM1 (7) 50/125-OM3 (8) 50/125-OM4 (9) 50/125-OM5
فیبر مارک YOFC، کورنینگ، Sumitomo، Fujikura
اتصال دهنده SC / PC، SC / APC، LC / PC، LC / APC، FC / PC، FC / APC، ST / PC، E2000 / PC، E2000 / APC، MU / PC، MTRJ / Female، MTRJ / Male، MPO / MTP، DIN / PC، SMA / PC، D4 / PC
نوع سیم سادگی، دوبلکس
قطر کابل 0.9mm، 1.2mm، 1.6mm، 1.8mm، 2.0mm، 2.8mm، 3.0mmm، 4.1mm
ژاکت کابل PVC، OFNR، LSZH، OFNP
طول (M) 0.5m، 1m، 2m، 5m، 10m، 25m، 50m، 100m ... سفارشی