الجی 24 هسته LC-MTP / MPO OM3 مدل فیبر نوری با صدور گواهینامه ISO9001

جزئیات محصول:
محل منبع: گوانگدونگ چین (سرزمین اصلی)
نام تجاری: DYS/OEM
گواهی: IS09001-2015.ROHS
شماره مدل: کاست MPO / MTP
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: 1
قیمت: 1 USD
جزئیات بسته بندی: جعبه های فردی و یا با توجه به درخواست مشتری
زمان تحویل: 3 روز
شرایط پرداخت: T / T یا L / C، اتحادیه های غربی
قابلیت ارائه: 500000PCS / ماه

اطلاعات تکمیلی

محل مبدا:: ژجیانگ، چین شماره مدل:: MPO / MTP کاست
مواد:: فولاد سرد فولاد کارخانه:: بله
صدور گواهینامه:: ISO9001: 2008، ROHS حجم:: 260 میلیمتر (W) x320 میلیمتر (D) x90 میلیمتر (D)
دمای کار:: -40 ℃ ~ 85 ℃

توضیحات محصول

LGX 24 هسته LC- MTP / MPO OM3 فیبر نوری Moudle

جزئیات سریع

  • محل مبدا: گوانگ دونگ، چین (سرزمین اصلی)

  • نام تجاری: DYS

  • شماره مدل: کاست MPO / MTP
  • نام: فیبر نوری کاست
  • گواهی: ISO9001: 2008، ROHS
  • مواد: فولاد رول cold-
  • SIZE: 260mm (W) x320mm (D) x90mm (D)
  • درجه حرارت: -40 ℃ ~ 85 ℃
  • کارخانه: بله

بسته بندی و تحویل

جزئیات بسته بندی: 1pcs در یک کیسه یا نیاز مشتری مطابقت دارد

LGX 24 هسته LC- MTP OM3 فیبر نوری Moudle


امکانات:
اتصال چندکاره استاندارد سازگار با استاندارد MTP / MPO
LC (استاندارد داده SFF)، رابط SC گسسته
OS1 / 2، OM3، OM4 فیبرها (OM1 و OM2 موجود است)
12 و 24 نسخه فیبر - 12 عدد LC (Duplex) / SC (Simplex) قطعات نوری
قطبی A (استاندارد)، B یا C
کارخانه خاتمه یافته و آزمایش شده است
آداپتورهای آستین زیرکونیا با کارایی بالا

ماژول های کاست MTP / MPO انتقال امن بین MTP / MPO و اتصالات جداگانه LC یا SC انجام می شود. آنها برای اتصال به ستون های MTP / MPO با پچ LC یا SC استفاده می شوند.

سیستم مدولار اجازه می دهد تا برای راه اندازی سریع زیرساخت مرکز داده با تراکم بالا و همچنین بهبود عیب یابی و تنظیم مجدد در طول حرکت، اضافه و تغییرات. کاست ها را می توان در 1U یا 3U 19 "شاسی multislot نصب شده است.

MTP / MPO Cassettes شامل کارخانه کنترل شده و آزمایش شده MTP / MPO-LC برای تولید عملکرد و قابلیت اطمینان اپتیکال است. از دست دادن وزن MTP / MPO Elite و LC یا SC نسخه های Premium ارائه شده با کمترین مقدار درج برای تقاضای شبکه های با سرعت بالا بودجه.


کارخانه گسترش سریع کارخانه سیستم مدولار را خاتمه می دهد زمان نصب و پیکربندی را در طول حرکت، اضافه و تغییر می دهد.

رابط MTP / MPO MTP / MPO دارای ویژگی های نوری و مکانیکی عالی است.

عملکرد بهینه سازی کم هزینه MTP / MPO Elite، فاقد مجوز Premium connectors و فیبر OM4 ضمانت ضبط کم و مجازات قدرت را در بودجه قدرت تنگ، محیط شبکه های با سرعت بالا فراهم می کند.

تراکم بالا 12 یا 24 کاست فیبر را می توان در 1U مقیاس تا 72 و یا در 3U مقیاس تا 336 اتصال جداگانه نصب شده است.
قابلیت اطمینان 100٪ تست شده - ترکیبی از اجزای با کیفیت بالا و کنترل کیفیت تولید، محصول را به بالاترین استانداردها تضمین می کند.
برنامه های کاربردی
زیرساخت مرکز داده
شبکه ذخیره سازی - کانال فیبر
اپتیک موازی


مزیت رقابتی

DYS شدت اجرای ISO9001 سیستم مدیریت کیفیت، شرکت با امکانات خوب و مدیریت منابع انسانی واجد شرایط برای اطمینان از ثبات کیفیت محصول و عملکرد بسیار عالی. و خوب خدمات پس از فروش، به نفع خود اعتماد مشتریان، محصولات صادراتی به اروپا و ایالات متحده و کشورهای جنوب شرقی آسیا.