LC/PC Purple Plastic Multimode duplex Fiber Optic Cable/Fiber Optic Patch Lead

جزئیات محصول:
محل منبع: شنژن
نام تجاری: DYS/OEM
گواهی: IS09001-2015.ROHS
Model Number: LC
پرداخت:
Minimum Order Quantity: 1
قیمت: 1 USD
Packaging Details: Individual box or according to customer's request
Delivery Time: 3days
Payment Terms: T/T or L/C,Western Union
Supply Ability: 500000PCS / Month

اطلاعات تکمیلی

نام تجاری:: DYS / OEM شماره مدل:: LC
نوع فیبر:: OM3 Inserion از دست دادن:: &lt;0.3db</span>
برگشت ضرر:: &gt; 45db محل مبدا:: گوانگدونگ چین (سرزمین اصلی)
رنگ:: رنگ بنفش

توضیحات محصول

سرب LC / PC بنفش پلاستیکی چند حالته دوبلکس کابل فیبر نوری / فیبر نوری پچ

جزئیات سریع:

نام تجاری:   DYS / OEM

شماره مدل: LC

نوع فیبر:   چند حالته

Inserion از دست دادن:   <0.3db

برگشت ضرر:   > 45db

بسته بندی: 1unit / کیسه

Certifaction:   ISO9001، ROHS

LC / PC-LC / PC چند حالته دوبلکس LSZH کابل فیبر نوری

امکانات

1.Price-رقابتی

2.Low افت و PDL

3.Factory فسخ شده و تست شده

فیبر G.652 /G.657/OM1/OM2/OM3 و PM پاندا: گزینه 4.Fiber

گزینه های 5.Connector: FC / SC / LC / ST / مو / E2000 / MT-RJ / MPO / MTP

6.Polishing گزینه ها: PC / UPC / APC

اتصال 7.Feature با قلاب و سرامیک

 

برنامه های کاربردی

1.Access شبکه

2.Telecom / سیستم CATV

3.FTTx

مشخصات

پارامترهای

استاندارد فیبر مجامع کابل

نوع فیبر

SM (G.652 / G.657A)

MM (OM1 / OM2 / OM3)

ژاکت مواد

LSZH / OFNR / پی وی سی

نوع اتصال

SC / LC / ST / LC / مو / MTRJ / MPO / E2000

مواد فرول

سرامیک

تست طول موج

1310 ± 30nm 30/1550 ±

30nm ± 30/1300 850 ±

درج Losss (دسی بل)
TIA / EIA-455-107

≤ 0.3dB
(PC / UPC / APC)

≤ 0.3dB
(PC / UPC)

از دست دادن بازگشت (دسی بل)
TIA / EIA-455-107

≥45dB (PC / UPC)
≥55dB (APC)

≥35dB (PC / UPC)

مبادله

≤ 0.2dB

مجامع کابل

دم خوک / سیمپلکس / دوبلکس / فن کردن Patchcord

عامل دما (° C)

-10 ~ + 70

دمای انبار (° C)

-40 ~ 85

بسته

1unit / کیسه

* تمام ارزش های مشخص شده با کانکتور.

مزیت رقابتی

DYS شدت اجرای ISO9001 سیستم مدیریت کیفیت، شرکت با امکانات خوب و مدیریت منابع انسانی واجد شرایط برای اطمینان از ثبات کیفیت محصول و عملکرد بسیار عالی. و خوب خدمات پس از فروش، به نفع خود اعتماد مشتریان، محصولات صادراتی به اروپا و ایالات متحده و کشورهای جنوب شرقی آسیا.