SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
خانه
محصولات
دربارهی ما
اخبار شرکت
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولاتFiber Optic Cable Assemblies

LC مونتاژ کابلی در فضای باز برای Ericsson RRU برای تجهیزات اریکسون

همه محصولات
Optical Fiber Patch Cord
  • fiber optic jumper
  • single mode fiber patch cables
  • multimode fiber optic cable
  • Optical Fiber Splitter
  • فیبر چند منظوره، splitter فیبر تک حالت
  • fiber optic cable splitter
  • single mode fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • fibre cable connectors
  • optical fiber adapter
  • fiber optic cable connectors
  • Fiber Optic Terminal Box
  • wall mount fiber termination box
  • fiber optic patch box
  • fiber optic distribution box
  • Fiber Optic Adapter
  • fiber optic attenuator
  • آداپتور کابل فیبر نوری، آداپتور فیبر نوری
  • fiber optical adapter
  • Fiber Optic Attenuator
  • تضعیف فیبر نوری، تنفس نوری متغیر
  • fiber optic connection
  • variable optical attenuator
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • fiber optic network cable
  • fiber optic cable assembly
  • multimode fiber optic cable
  • MPO/MTP
  • fiber optic patch cords
  • mpo/mtp cable
  • mpo/mtp cassette
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • آستین اتصالات فیبر، آستین فیبر نوری
  • fiber optic sleeve
  • Optical Fiber Media Converter
  • مبدل فیبر رسانه، مبدل رسانه فیبر نوری
  • serial media converter
  • fiber optic media converter
  • Fiber Optic Splice Closure
  • fiber optic closure
  • fiber optic splice enclosure
  • fiber splice closure
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • فیبر نوری اتصال دهنده تمیز کننده، کیت تمیز کردن فیبر نوری
  • fiber optic cleaning kits
  • Fiber Optic Odf
  • فیبر نوری odf، پانل پانل فیبر نوری odf
  • odf fiber optic patch panel
  • odf fiber optic
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • fiber optic drop cable
  • fiber optic ethernet cable
  • fiber optic patch cord
  • طول موج چندگانه
  • wavelength division multiplexing
  • wdm module
  • دستگاه WDM، توزیع طول موج تقسیم شده است
  • LC Uniboot
  • lc duplex connector، fiber optic lc connectors
  • fiber patch panel lc connector
  • فیبر نوری اتصالات lc، فیبر پچ پانل اتصال lc
  • چت IM آنلاین در حال حاضر
    گواهینامه ها
    کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
    کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
    نظرات مشتریان
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    LC مونتاژ کابلی در فضای باز برای Ericsson RRU برای تجهیزات اریکسون

    چین LC مونتاژ کابلی در فضای باز برای Ericsson RRU برای تجهیزات اریکسون تامین کننده
    LC مونتاژ کابلی در فضای باز برای Ericsson RRU برای تجهیزات اریکسون تامین کننده LC مونتاژ کابلی در فضای باز برای Ericsson RRU برای تجهیزات اریکسون تامین کننده LC مونتاژ کابلی در فضای باز برای Ericsson RRU برای تجهیزات اریکسون تامین کننده LC مونتاژ کابلی در فضای باز برای Ericsson RRU برای تجهیزات اریکسون تامین کننده

    جزئیات محصول:

    محل منبع: گوانگدونگ چین (سرزمین اصلی)
    نام تجاری: DYS/OEM
    گواهی: IS09001-2015.ROHS
    شماره مدل: LC مونتاژ کابل در فضای باز
    Mode: Single-mode or Multi-mode
    Insert loss: ≤0.2dB
    Suitcable fiber: 9/125μm,50/125μm,62.5/125μm

    پرداخت:

    Minimum Order Quantity: 10pcs
    Contact Now
    توضیحات محصول جزئیات

    LC مونتاژ کابلی در فضای باز برای RRU Ericsson برای تجهیزات اریکسون


    امکانات:
    .IP67 به منظور حفاظت از غوطه وری و غوطه وری آب حفاظت شده است
    Connector LC به Telcordia GR-326 و TIA / EIA 568B.3 واجد شرایط است
    محدوده دما -40 ° C تا + 85 ° C
    قفل مکانیکی سبک بیتون
    مواد مغذی مقاوم در برابر UL 94 V-0

    برنامه های کاربردی:
    محیط های سخت که در آن مواد شیمیایی، گازهای خوردگی و مایعات هستند
    عادی
    در داخل و خارج از تاسیسات صنعتی و تجهیزاتی که با شبکه های صنعتی اترنت رابط دارند
    برنامه های رابط کاربری مانند برج ها و آنتن ها و همچنین FTTX را در PON و در برنامه های خانگی رفع کنید
    روترهای موبایل و سخت افزار اینترنت


    فیبر نوری فیبر نوری برای محیط خشن طراحی شده است برای مقاومت در برابر بارهای شدید مکانیکی، قرار گرفتن در معرض حرارت بالا و محیط های مورد نیاز مانند باران، نمک و آب چلپ چلوپ.


    شرایط تجارت: EXW، FOB، CFR، CIF، FCA و غیره

    شرایط پرداخت: T / T، L / C، Western Union، Paypal (برای سفارش نمونه)

    خدمات ما:

    1. درخواست شما با 24 ساعت پاسخ داده خواهد شد
    2. ما یک تیم فروش حرفه ای داریم که به شما در ارائه پیشنهادات و داده های محصولات مورد نیاز شما کمک می کند
    3. سرویس خوب پس از فروش. 12 ماه گارانتی از تاریخ حمل و نقل.

    مزیت رقابتی

    DYS به شدت از سیستم مدیریت کیفیت ISO9001، شرکت هایی با امکانات خوب و مدیریت منابع انسانی واجد شرایط برای اطمینان از ثبات کیفیت محصول و عملکرد عالی استفاده می کند. و خدمات پس از فروش خوب، به نفع اعتماد مشتریان، محصولات صادراتی به اروپا و ایالات متحده و کشورهای جنوب شرقی آسیا.

    اطلاعات تماس
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    تماس با شخص: Mr. Roy Huang

    تلفن: +8613590228527

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)