SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
خانه
محصولات
دربارهی ما
اخبار شرکت
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولاتFiber Optic Cable Assemblies

SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

همه محصولات
Optical Fiber Patch Cord
  • fiber optic jumper
  • single mode fiber patch cables
  • multimode fiber optic cable
  • Optical Fiber Splitter
  • فیبر چند منظوره، splitter فیبر تک حالت
  • fiber optic cable splitter
  • single mode fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • fibre cable connectors
  • optical fiber adapter
  • fiber optic cable connectors
  • Fiber Optic Terminal Box
  • wall mount fiber termination box
  • fiber optic patch box
  • fiber optic distribution box
  • Fiber Optic Adapter
  • fiber optic attenuator
  • آداپتور کابل فیبر نوری، آداپتور فیبر نوری
  • fiber optical adapter
  • Fiber Optic Attenuator
  • تضعیف فیبر نوری، تنفس نوری متغیر
  • fiber optic connection
  • variable optical attenuator
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • fiber optic network cable
  • fiber optic cable assembly
  • multimode fiber optic cable
  • MPO/MTP
  • fiber optic patch cords
  • mpo/mtp cable
  • mpo/mtp cassette
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • آستین اتصالات فیبر، آستین فیبر نوری
  • fiber optic sleeve
  • Optical Fiber Media Converter
  • مبدل فیبر رسانه، مبدل رسانه فیبر نوری
  • serial media converter
  • fiber optic media converter
  • Fiber Optic Splice Closure
  • fiber optic closure
  • fiber optic splice enclosure
  • fiber splice closure
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • فیبر نوری اتصال دهنده تمیز کننده، کیت تمیز کردن فیبر نوری
  • fiber optic cleaning kits
  • Fiber Optic Odf
  • فیبر نوری odf، پانل پانل فیبر نوری odf
  • odf fiber optic patch panel
  • odf fiber optic
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • fiber optic drop cable
  • fiber optic ethernet cable
  • fiber optic patch cord
  • طول موج چندگانه
  • wavelength division multiplexing
  • wdm module
  • دستگاه WDM، توزیع طول موج تقسیم شده است
  • LC Uniboot
  • lc duplex connector، fiber optic lc connectors
  • fiber patch panel lc connector
  • فیبر نوری اتصالات lc، فیبر پچ پانل اتصال lc
  • چت IM آنلاین در حال حاضر
    گواهینامه ها
    کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
    کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
    نظرات مشتریان
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    LC-LC دوپلکس فیبر نوری کابل کابل بیرونی کابل بیرونی CPRI-FTTA

    چین LC-LC دوپلکس فیبر نوری کابل کابل بیرونی کابل بیرونی CPRI-FTTA تامین کننده
    LC-LC دوپلکس فیبر نوری کابل کابل بیرونی کابل بیرونی CPRI-FTTA تامین کننده LC-LC دوپلکس فیبر نوری کابل کابل بیرونی کابل بیرونی CPRI-FTTA تامین کننده LC-LC دوپلکس فیبر نوری کابل کابل بیرونی کابل بیرونی CPRI-FTTA تامین کننده

    جزئیات محصول:

    محل منبع: گوانگدونگ چین (سرزمین اصلی)
    نام تجاری: DYS/OEM
    گواهی: IS09001-2015.ROHS
    Model Number: LC-LC SM duplex

    پرداخت:

    Minimum Order Quantity: 10
    قیمت: USD15-40/PC
    Packaging Details: 44*44*50cm
    Delivery Time: 5-7days
    Contact Now
    توضیحات محصول جزئیات
    اتصال دهنده: LC PC SM نوع فیبر: SM
    قطر: 4.8 / 7.0mm ژاکت کابل: LSZH، PE، PU، زره پوش و غیره
    رنگ کابل: สีดำ از دست دادن درج: <= 0.3dB
    برگشت ضرر: > = 50dB سطح ضد آب: IP67

    LC-LC Duplex CPRI-FTTA در فضای باز کابل کابل مونتاژ پچ

    ITEM

    شرح

    Q'TY

    1

    کابل 2Core داخلی / بیرونی کابل

    1 کامپیوتر

    2

    انفجار کیت

    2 PCS

    3

    لوله زره پوش 3.0mm

    4 PCS

    4

    LC بوت

    4 PCS

    5

    کلیپ دوبلکس LC

    2 PCS

    6

    LC / UPC SM دوبلکس آبی

    2 PCS

    ساختار کابل برای گزینه:

    نوع 1: LSZH + Kevlar + 2 × Buffer تنگ (4.8mm / 7.0mm)؛

    Type2: LSZH + زره پوش + کولار + 2 × 2.0mm کابل (7.0mm)؛

    Type3: PE + Armored + Kevlar + 2 × 2.0mm کابل (7.0mm)؛

    Type4: LSZH + زره پوش + کولار + 2 × 0.9mm کابل (4.8mm یا 7.0mm)؛

    Type5: PE + Armored + Kevlar + 2 × 0.9mm Cable (4.8mm یا 7.0mm)؛

    Type6: LSZH + Kevlar + 2 × 2.0mm کابل + 2 × 2.0mmTube (7.0mm)؛

    Type5: PE + Armored + Kevlar + 2 × 2.0mm کابل (7.0mm)؛

    کاربرد:

    1> FTTA، ایستگاه پایه وایمکس، برنامه CATV در فضای باز؛

    2> قطر اختیاری: 4.8mm، 7.0mm یا سفارشی؛

    3> جلیقه Optiological: LSZH، PE، PU، زره پوش و غیره؛

    4> IP67 حفاظت ضد آب

    عملکرد مجمع:

    مورد

    داده ها

    از دست دادن درج

    ≤0.3dB

    برگشت ضرر

    SM / UPC≥50dB، SM / APC≥60dB، MM≥35dB

    زندگی ماشینی

    500 سیکل

    دمای کار

    -40 ° C ~ + 70 ° C

    دمای ذخیره سازی

    -40 ° C ~ + 70 ° C

    دمای کار

    -10 ° C ~ + 50 ° C

    سطح حفاظت

    IP67

    داده های کششی

    کششی بین اتصال و کابل فیبر 100 وات

    احراز هویت

    با RoHS آشنا شوید

    مشخصات کابل:

    مورد

    داده ها

    فیبر

    OS2، OM1، OM2، OM3، OM4

    عضو تنش

    آرمید کوولار، لوله زره پوش

    حداکثر تضعیف

    SM: ≤0.34dB / km در 1310nm، ≤0.20dB / km در 1550nm

    MM: ≤0.60dB / km در 1300nm، ≤2.3dB / km در 850nm

    مقاومت کششی (کوتاه مدت)

    500N (بدون شکستن)

    مقاومت در برابر شکست (کوتاه مدت / بلند مدت)

    1000N / 100mm

    بازدارنده التهاب

    IEC 60332-3

    درجه حرارت

    -40 ~ + 70 درجه سانتیگراد

    Uvioresistant

    عبور

    احراز هویت

    با RoHS و UL آشنا شوید

    اطلاعات تماس
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    تماس با شخص: Kathy Zhao

    تلفن: +8613510863902

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)