SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
خانه
محصولات
دربارهی ما
اخبار شرکت
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولاتFiber Optic Adapter

LC زن به SC ترکیبی زن آداپتور فلزی

همه محصولات
Optical Fiber Patch Cord
  • fiber optic jumper
  • single mode fiber patch cables
  • multimode fiber optic cable
  • Optical Fiber Splitter
  • فیبر چند منظوره، splitter فیبر تک حالت
  • fiber optic cable splitter
  • single mode fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • fibre cable connectors
  • optical fiber adapter
  • fiber optic cable connectors
  • Fiber Optic Terminal Box
  • wall mount fiber termination box
  • fiber optic patch box
  • fiber optic distribution box
  • Fiber Optic Adapter
  • fiber optic attenuator
  • آداپتور کابل فیبر نوری، آداپتور فیبر نوری
  • fiber optical adapter
  • Fiber Optic Attenuator
  • تضعیف فیبر نوری، تنفس نوری متغیر
  • fiber optic connection
  • variable optical attenuator
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • fiber optic network cable
  • fiber optic cable assembly
  • multimode fiber optic cable
  • MPO/MTP
  • fiber optic patch cords
  • mpo/mtp cable
  • mpo/mtp cassette
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • آستین اتصالات فیبر، آستین فیبر نوری
  • fiber optic sleeve
  • Optical Fiber Media Converter
  • مبدل فیبر رسانه، مبدل رسانه فیبر نوری
  • serial media converter
  • fiber optic media converter
  • Fiber Optic Splice Closure
  • fiber optic closure
  • fiber optic splice enclosure
  • fiber splice closure
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • فیبر نوری اتصال دهنده تمیز کننده، کیت تمیز کردن فیبر نوری
  • fiber optic cleaning kits
  • Fiber Optic Odf
  • فیبر نوری odf، پانل پانل فیبر نوری odf
  • odf fiber optic patch panel
  • odf fiber optic
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • fiber optic drop cable
  • fiber optic ethernet cable
  • fiber optic patch cord
  • طول موج چندگانه
  • wavelength division multiplexing
  • wdm module
  • دستگاه WDM، توزیع طول موج تقسیم شده است
  • LC Uniboot
  • lc duplex connector، fiber optic lc connectors
  • fiber patch panel lc connector
  • فیبر نوری اتصالات lc، فیبر پچ پانل اتصال lc
  • چت IM آنلاین در حال حاضر
    گواهینامه ها
    کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
    کیفیت خوب Optical Fiber Splitter برای فروش
    نظرات مشتریان
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    LC زن به SC ترکیبی زن آداپتور فلزی

    چین LC زن به SC ترکیبی زن آداپتور فلزی تامین کننده

    جزئیات محصول:

    محل منبع: شنزن (چین)
    نام تجاری: DYS/OEM
    گواهی: IS09001-2015.ROHS
    شماره مدل: LC-SC

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 10رایانه های شخصی
    قیمت: 1-10usd/pcs
    جزئیات بسته بندی: جعبه های فردی و یا با توجه به درخواست مشتری
    زمان تحویل: 3-5 روز کاری
    Contact Now
    توضیحات محصول جزئیات

    LC زن به SC ترکیبی زن آداپتور فلزی

    فیبر آداپتور نوری pdoduce آداپتور فیبر نوری DYS FIBER OPTIC است diversfied انواع adaptersincluding FC، SC، ST، LC، مو، MTRJ، E2000، DIN، D4، MPO، FC-SC، FC-ST، SC-ST، LC-FC، LC-SC ساخت و ساز etc.Integrative از اتصال، از دست دادن درج خوب و کم و returnloss بالا می تواند الزامات سریع، دقیق، lastingand ارتباط پایدار در محیط های مختلف satify!

    کاربرد

    سیستم CATV

    ارتباطات

    شبکه های نوری

    تست / دستگاه های اندازه گیری

    فیبر به خانه

    ویژگی

    دقت اندازه بالا؛

    تکرار خوب؛

    تغییرپذیری خوب؛

    ثبات درجه حرارت خوب؛

    بالا پوشیدنی.

    مشخصات

    از دست دادن درج <0.20 دسی بل
    پلاگین و نیروی جدا 200-600 (G / F)
    دوام پلاگین و جدا 1000times
    دمای عملیاتی -40 + 85
    گزینههای سفارش
    مصالح ساختمانی آستین مواد کانال کاربرد
    نیکل برنج روکش زیرکونیا ساده SC / PC
    فلز مس دوتایی SC / APC

    اطلاعات تماس
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    تماس با شخص: Mr. Roy Huang

    تلفن: +8613590228527

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)